Tickets for train №755Д Київ-Пасажирський - Луцьк - PROIZD.UA

Train № 755Д

Train information Київ-Пасажирський — Луцьк

From?
To?
Select date

Train schedule № 755Д Київ-Пасажирський — Луцьк

StationArrivalStayDepartureDistance
Київ-Пасажирський 07:27
Фастів 1 08:21
2
min
08:23 64 km
Бердичів 09:38
2
min
09:40 177 km
Полонне 10:35
2
min
10:37 267 km
Шепетівка 10:59
2
min
11:01 298 km
Славута 1 11:19
2
min
11:21 318 km
Кривин 11:30
2
min
11:32 333 km
Здолбунів 11:59
1
min
12:00 371 km
Рівне 12:13
2
min
12:15 383 km
Ківерці 13:03
1
min
13:04 448 km
Луцьк 13:18 461 km

Details of train 755Д

Model
Інший
Speed
Швидкісний
Electronic ticket
Yes

Train route information Київ-Пасажирський - Луцьк

The train № 755Д departs from the primary station Київ-Пасажирський at 07:27:00 and arrives to the end station Луцьк at 13:18:00. The total time of the train journey is 5:51, for which he overcomes distance of 461 kilometers. The route runs through 11 stations.
Ірина
Все було чудово. Чисто, комфортно, зручно, гарні краєвиди із другого поверху. Трохи втомились від шестигодинного переїзду з Києва в Луцьк, але вцілому задоволені. Дякую.
Мирослава
Все було добре. швидко. єдине , що хотілося б щоб позд відходив з Києва хоча б на пів години пізніше, бо з віддалених районів проблематично добратися, довелося брати таксі..
Тетяна
Гарний сервіс, головне швидко. Маємо надію, що поїзд буде прямувати по маршруту щоденно, а не у визначені дні. Слава Україні!
Юля Войчук
Потяг 755. Супер, швидко і прохолодно (добре, що взяли з собою кофтинки). Другий поверх-круто))) Дитина була в захваті!
Василь Сачковський
Мої вітання! Потяг 755Д. Все чудово! Чисто. Клімат-контроль. Ввічливі працівники. Рекомендую!
Ігор
Вітаю панове. Запланував складну одноденну поїздку. Коливався скористатися власним автотранспортом чи потягом. Скористалися послугами потягу 755Д і 756 Д. Витрати в часі на переміщення співставимі. Пунктуальність, професіоналізм, відсутність надокучливих ексцесів під час дороги та комфортний клімат-контроль у вагоні - посприяли вирішенню запланованих справ та залишили приємне враження від поїздки. Дякую працівникам потягу 755 Д. Слава всім українцям-патріотам.