ЖД билеты на поезд №755Д Киев-Пассажирский - Луцк - PROIZD.UA

Поезд № 755Д

Информация о поезде Киев-Пассажирский — Луцк

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 755Д Киев-Пассажирский — Луцк

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Киев-Пассажирский 07:27
Фастов 1 08:21
2
мин
08:23 64 км
Бердичев 09:38
2
мин
09:40 177 км
Полонное 10:35
2
мин
10:37 267 км
Шепетовка 10:59
2
мин
11:01 298 км
Славута 1 11:19
2
мин
11:21 318 км
Кривин 11:30
2
мин
11:32 333 км
Здолбунов 11:59
1
мин
12:00 371 км
Ровно 12:13
2
мин
12:15 383 км
Киверцы 13:03
1
мин
13:04 448 км
Луцк 13:18 461 км

Характеристики поезда 755Д

Модель
Другой
Скорость
Скоростной
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Киев-Пассажирский - Луцк

Поезд № 755Д отправляется с начальной станции Киев-Пассажирский в 07:27:00 и прибывает в конечную станцию Луцк в 13:18:00. Полное время поезда в пути - 5:51, за которое он преодолевает расстояние в 461 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 11.
Ірина
Все було чудово. Чисто, комфортно, зручно, гарні краєвиди із другого поверху. Трохи втомились від шестигодинного переїзду з Києва в Луцьк, але вцілому задоволені. Дякую.
Мирослава
Все було добре. швидко. єдине , що хотілося б щоб позд відходив з Києва хоча б на пів години пізніше, бо з віддалених районів проблематично добратися, довелося брати таксі..
Тетяна
Гарний сервіс, головне швидко. Маємо надію, що поїзд буде прямувати по маршруту щоденно, а не у визначені дні. Слава Україні!
Юля Войчук
Потяг 755. Супер, швидко і прохолодно (добре, що взяли з собою кофтинки). Другий поверх-круто))) Дитина була в захваті!
Василь Сачковський
Мої вітання! Потяг 755Д. Все чудово! Чисто. Клімат-контроль. Ввічливі працівники. Рекомендую!
Ігор
Вітаю панове. Запланував складну одноденну поїздку. Коливався скористатися власним автотранспортом чи потягом. Скористалися послугами потягу 755Д і 756 Д. Витрати в часі на переміщення співставимі. Пунктуальність, професіоналізм, відсутність надокучливих ексцесів під час дороги та комфортний клімат-контроль у вагоні - посприяли вирішенню запланованих справ та залишили приємне враження від поїздки. Дякую працівникам потягу 755 Д. Слава всім українцям-патріотам.