Tickets for train №086Л Львів - Запоріжжя 1 - PROIZD.UA

Train № 086Л

Train information Львів — Запоріжжя 1

From?
To?
Select date

Train schedule № 086Л Львів — Запоріжжя 1

StationArrivalStayDepartureDistance
Львів 10:40
Красне 11:25
3
min
11:28 51 km
Злочів 11:51
2
min
11:53 77 km
Тернопіль 12:50
7
min
12:57 141 km
Підволочиськ 13:53
4
min
13:57 192 km
Хмельницький 14:57
15
min
15:12 260 km
Вінниця 17:20
5
min
17:25 406 km
Козятин-1 18:21
23
min
18:44 470 km
Біла Церква 20:33
2
min
20:35 594 km
Миронівка 21:40
2
min
21:42 663 km
Корсунь 22:17
2
min
22:19 700 km
Городище 22:39
2
min
22:41 723 km
Цвіткове 22:57
2
min
22:59 739 km
ім. Т. Шевченка 23:26
21
min
23:47 772 km
Знам'янка Пасажирська 01:13
5
min
01:18 864 km
Олександрія 02:00
2
min
02:02 909 km
П'ятихатки 03:19
18
min
03:37 973 km
Верхівцеве 04:12
2
min
04:14 1017 km
Кам’янське-Пасажирське 04:41
2
min
04:43 1052 km
Дніпро-Головний 05:18
20
min
05:38 1088 km
Синельникове-1 06:38
2
min
06:40 1139 km
Запоріжжя 1 07:50 1214 km

Details of train 086Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Львів - Запоріжжя 1

The train № 086Л departs from the primary station Львів at 10:40:00 and arrives to the end station Запоріжжя 1 at 07:50:00. The total time of the train journey is 21:10, for which he overcomes distance of 1214 kilometers. The route runs through 22 stations.
Proizd.ua
Юлія, перевіряйте періодично наявність, квитки поступають у продаж не всі одразу, а поступово.
Юлія
Доброго дня. Чому ніколи немає в наявності квитків на нижні місця? Потрібно їхати з маленькою дитиною.
Proizd.ua
Юлія, дякуємо за відгук про роботу нашої команди! Дуже приємно!
Юлия
Мы ехали в купе поездом Львов-Запорожье 086, доехали с комфортом и приятной проводницей. Билеты покупать на вашем сайте реально очень удобно. У нас был и возврат билетов онлайн, все сделано быстро и вернулись деньги на карту. Остались очень довольны!
Алеся
Чисто, тепло. Все ок.
Алеся
Дуже гарно, чисто, тепло. Проводнику респект.
Світлана
Сьогодні приїхали в Запоріжжя потягом 86 зі Львова. В вагоні чисто, але холодно. Поряд їхала компанія жінок, які розпивали алкоголь, але провідник зауваження їм не зробив. Було неприємно слухати ненормативну лексику, бо поряд їхали діти. На наші зауваження вони не реагували. Чи дозволяється розпиття алкогольних напоїв у потязі, чи це таке відношення провідника?
Iрина
Дуже сподобалась поїздка. провідник у поїзді дуже ввічливий та привітний.
Proizd.ua
Наталія, дякуємо за відгук та довіру до сервісу!
Наталія
Дуже гарне обслуговування,привітні провідники, в вагоні чисто та тепло.Дуже зручно та легко купити квиток.Дякую за вашу працю.Успіхів та процвітання.
Proizd.ua
Ігор, щиро вдячні за зворотній звʼязок та слушні зауваження. Над виправленнями вже ведеться колосальна робота, ми обовʼязково здолаємо всі негаразди.
Proizd.ua
Андрій, дякуєємоо! Нам так приємно!
Ihor Kotyk
Кілька розрізнених реплік. 1. Добре, що є такі поїзди, як цей, в яких ціна квитків на плацкарт прирівнюється до ціни квитків на електричку між двома сусідніми обласними центрами. 2. Погано, що електрички, які їздили між сусідніми обласними центрами в обід, ліквідовано. Поїзд довезе з облцентру до облцентру, але люди живуть не лише в облцентрах, а й у малих населених пунктах (а в них зупинятися можуть тільки електрички). 3. Сайт варто почистити від русизмів. Ось деякі конкретні приклади. Не "два / три / чотири квитка", а – два / три / чотири квитки. Не "Чим ми краще", а – "Чим ми кращі"; хоч я би волів переформулювати цю фразу на "Наші переваги". Не "пошук по статтям", "питання по залізничним квиткам", а – питання щодо залізничних квитків, пошук у статтях... Виправити такі помилки зовсім не складно. Найміть фахового редактора на місяць, заплатіть йому якихось 10-20 тисяч гривень, і він почистить ваш сайт від цього кацапського сміття! Щомісяця сайтом користуються сотні тисяч або й мільйони людей, отже, виходить, що сайт відповідальний за поширення неграмотності.
Андрій
Сайт просто супер,Ви найкращі!
Вовчик
Дуже не погано тільки погано тим людям у яких немає павербанк а батарея сіла розетки не працюють
Євгенія
Все добре, швидко,надійно, всі чемні і привітні.
Proizd.ua
Стас, дякуємо за відгук!
Proizd.ua
Ганно, дякуємо за довіру до сервісу!
Стас Ставинський
Електронний квиток - це дуже зручно! Потяг №086 має гарний графік руху (переважно нічний), ідеально підходить для поїздок. Комфорт у вагонах хоча й з недоліками, але прийнятний. Провідники уважні та приязні, велика подяка за їх роботу!
Ганна Ігнатенко
Дякую за сервіс. Купівля та повернення квитків дуже швидке та зручне. Команда провідників потягу 086 професійна та людяна. Питання до технічних станів вагонів, але це компетенція Укрзалізниці. Буду користуватись послугами proizd.ua в подальшому.
Альберт
Я чего то не понимаю? Или ехать не 17ч 33 мин а 15ч 33 мин Если выехать 27 сентября в 11:00 и приехать 28 сентября 4:33 будет не 17,5ч а 15,5ч 🧐
Юлія
Потяг на трієчку. Люксові купе відрізняються від звичайних лише тим, що немає верхніх полиць. Туалети доісторичні, радує принаймні наявність мила і антисептика. У 6 вагоні ще більш-менш чисто, застелені ліжка, стюарди пропонують чай. У 8 вагоні все на «відчепись».
Юлия
В нашем купе дверь сначала не закрывалась, а потом мы с большим трудом её снова открыли и ехали всю оставшуюся дорогу уже с открытой, потому что боялись, что нам не удастся вырваться, когда мы приедем на нашу станцию. :)
Павло
Поїздкою в цілому задоволений. У вагонах не жарко не зважаючи на спеку. Є можливість придбати їжу та напої Але так як нормальні квитки вже розкупили. То прийшлось їхати у верхньому плацкарті, тому й просто неможливо, на відміну від нижнього. Немає можливості нормально посидіти і взагалі дуже незручно. Було би краще полиці розмістити у іншому місці, а не над самою головою, щоби люди в поїздках не страждали
Proizd.ua
Наталія, дякуємо за довіру до сервісу!