Tickets for train №266О Ковель - Ужгород - PROIZD.UA

Train № 266О

Train information Ковель — Ужгород

The sale of railway tickets for Easter is open! 🐣

From?
To?
Select date

Train schedule № 266О Ковель — Ужгород

StationArrivalStayDepartureDistance
Ковель 14:58
Рожище 15:43
2
min
15:45 53 km
Ківерці 16:01
23
min
16:24 71 km
Луцьк 16:40
23
min
17:03 84 km
Ківерці 17:20
2
min
17:22 97 km
Клевань 17:57
2
min
17:59 139 km
Рівне 18:22
8
min
18:30 162 km
Здолбунів 18:45
15
min
19:00 174 km
Дубно 19:33
3
min
19:36 220 km
Радивилів 20:15
3
min
20:18 269 km
Броди 20:30
3
min
20:33 279 km
Красне 21:08
2
min
21:10 321 km
Підзамче 21:45
2
min
21:47 365 km
Львів 21:59
20
min
22:19 372 km
Самбір 23:32
27
min
23:59 450 km
Дрогобич 01:12
5
min
01:17 493 km
Стрий 01:44
6
min
01:50 520 km
Сколе 02:24
2
min
02:26 558 km
Славське 02:55
3
min
02:58 584 km
Лавочне 03:11
2
min
03:13 592 km
Воловець 03:49
2
min
03:51 615 km
Свалява 04:21
3
min
04:24 643 km
Карпати 04:33
2
min
04:35 653 km
Мукачеве 04:50
6
min
04:56 670 km
Батьово 05:25
2
min
05:27 695 km
Чоп 05:51
30
min
06:21 711 km
Ужгород 06:52 733 km

Details of train 266О

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Ковель - Ужгород

The train № 266О departs from the primary station Ковель at 14:58:00 and arrives to the end station Ужгород at 06:52:00. The total time of the train journey is 15:54, for which he overcomes distance of 733 kilometers. The route runs through 27 stations.
Наталя
Їхати потягом завжди зручно, у вагонах тепло, постіль чиста, персонал ввічливий, чай смачний, але... я би дуже хотіла побажати керівництву Укрзалізниці користуватися завжди лише таким туалетом, який був у потягу. Дуже цікаво було почути їхні відгуки після місяця такого користування. Всього найкращого!