Tickets for train №037Л Ужгород - Одеса-Головна - PROIZD.UA

Train № 037Л

Train information Ужгород — Одеса-Головна

From?
To?
Select date

Train schedule № 037Л Ужгород — Одеса-Головна

StationArrivalStayDepartureDistance
Ужгород 17:25
Мукачеве 18:43
7
min
18:50 63 km
Карпати 19:07
1
min
19:08 80 km
Свалява 19:19
3
min
19:22 90 km
Воловець 19:54
3
min
19:57 118 km
Славське 20:45
3
min
20:48 149 km
Сколе 21:16
2
min
21:18 175 km
Стрий 21:49
3
min
21:52 213 km
Львів 22:55
27
min
23:22 288 km
Красне 00:03
2
min
00:05 339 km
Золочів 00:27
2
min
00:29 365 km
Тернопіль 01:24
5
min
01:29 429 km
Підволочиськ 02:16
2
min
02:18 480 km
Волочиськ 02:29
2
min
02:31 486 km
Хмельницький 03:28
17
min
03:45 548 km
Жмеринка 05:16
20
min
05:36 647 km
Вапнярка 06:38
2
min
06:40 728 km
Рудниця 07:11
2
min
07:13 766 km
Подільськ 08:17
2
min
08:19 846 km
Роздільна 1 09:51
2
min
09:53 961 km
Одеса-Головна 10:55 1034 km

Details of train 037Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket

Train route information Ужгород - Одеса-Головна

The train № 037Л departs from the primary station Ужгород at 17:25:00 and arrives to the end station Одеса-Головна at 10:55:00. The total time of the train journey is 17:30, for which he overcomes distance of 1034 kilometers. The route runs through 21 stations.
Світлана
Їхала у додатковому вагоні, 7.07 у 30-му вагоні. Була прмємно вражена, чисто та прохолодно
Юрий Агопян
Все гарно,але дуже спекотно та задушно.
Альона
2024 рік. Укр залізниця досі тримає у себе у використанні совдепівсткі вагони, де людей везуть у плацкарті, як худобу, де навіть не відкриваються вікна, але вони навіть не утеплені, нічим не закріплені, тільопаються і стукають об стіни вагону. Деревʼяні вікна, на яких вже дерево розлазиться! Сором. Невже шкода їх утілізувати чи зробити ремонт?
olga grinberg
Ужгород-Одеса 29.5 вагон 15- з Ужгорода небуло води змивати унітаз.Мусорний пакет вісить зверху над ящиком навпроти туалету.Запах туалету вже був на посадці.Використовували кондиціонер,дуже недовго,велика подяка. Відношення дуже гарне. Одеса-Ужгород вагон 10-дуже гарно відносяться,чоловік взалі джентельмен- усім руку подав на сходинках.
Лада
Провідник жахливий, хам ще той. Але в потязі чисто.
Марія
Дуже сподобалося))). Провідники супер!!! Уважні, відкриті, порядні))). В туалеті чисто, сухо, є папір. У вагоні тепленько, чиста постіль. Дякую)))
Ольга
Мені сподобалось, чисто, тепло, привітний провідник) для кожного передбачена пляшечка води, набір серветок навіть каву зранку заварили) дуже зручно, що є розетка в купе. В туалеті чисто, сухо, є мило-піна, серветки для рук, туалетний папір. Дякую за комфортний проїзд!
Юлія
Дуже грязно, в туалеті просто жах.
Оксана
Дуже привітна та турботлива провідниця, у вагоні та у купе чисто, постіль дійсно чиста без строніх волос, як це часто буває. Особливо порадував туалет, : без запахів, суха підлога. Дякуємо.
Katerina Maltseva
Все було добре. Дякуємо за подорож 🙏