ЖД билеты на поезд №266О Ковель - Ужгород - PROIZD.UA

Поезд № 266О

Информация о поезде Ковель — Ужгород

Открыта продажа ж/д билетов на Пасху! 🐣

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 266О Ковель — Ужгород

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Ковель 14:58
Рожище 15:43
2
мин
15:45 53 км
Киверцы 16:01
23
мин
16:24 71 км
Луцк 16:40
23
мин
17:03 84 км
Киверцы 17:20
2
мин
17:22 97 км
Клевань 17:57
2
мин
17:59 139 км
Ровно 18:22
8
мин
18:30 162 км
Здолбунов 18:45
15
мин
19:00 174 км
Дубно 19:33
3
мин
19:36 220 км
Радивилов 20:15
3
мин
20:18 269 км
Броды 20:30
3
мин
20:33 279 км
Красне 21:08
2
мин
21:10 321 км
Подзамче 21:45
2
мин
21:47 365 км
Львов 21:59
20
мин
22:19 372 км
Самбор 23:32
27
мин
23:59 450 км
Дрогобыч 01:12
5
мин
01:17 493 км
Стрый 01:44
6
мин
01:50 520 км
Сколе 02:24
2
мин
02:26 558 км
Славско 02:55
3
мин
02:58 584 км
Лавочне 03:11
2
мин
03:13 592 км
Воловец 03:49
2
мин
03:51 615 км
Свалява 04:21
3
мин
04:24 643 км
Карпаты 04:33
2
мин
04:35 653 км
Мукачево 04:50
6
мин
04:56 670 км
Батево 05:25
2
мин
05:27 695 км
Чоп 05:51
30
мин
06:21 711 км
Ужгород 06:52 733 км

Характеристики поезда 266О

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Ковель - Ужгород

Поезд № 266О отправляется с начальной станции Ковель в 14:58:00 и прибывает в конечную станцию Ужгород в 06:52:00. Полное время поезда в пути - 15:54, за которое он преодолевает расстояние в 733 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 27.
Наталя
Їхати потягом завжди зручно, у вагонах тепло, постіль чиста, персонал ввічливий, чай смачний, але... я би дуже хотіла побажати керівництву Укрзалізниці користуватися завжди лише таким туалетом, який був у потягу. Дуже цікаво було почути їхні відгуки після місяця такого користування. Всього найкращого!