ЖД билеты на поезд №265Л Ужгород - Ковель - PROIZD.UA

Поезд № 265Л

Информация о поезде Ужгород — Ковель

Открыта продажа ж/д билетов на Пасху! 🐣

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 265Л Ужгород — Ковель

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Ужгород 21:20
Чоп 21:44
34
мин
22:18 22 км
Батево 22:42
2
мин
22:44 38 км
Мукачево 23:22
10
мин
23:32 63 км
Карпаты 23:50
2
мин
23:52 80 км
Свалява 00:02
4
мин
00:06 90 км
Воловец 00:39
2
мин
00:41 118 км
Лавочне 01:20
2
мин
01:22 141 км
Славско 01:35
2
мин
01:37 149 км
Сколе 02:06
2
мин
02:08 175 км
Стрый 02:41
4
мин
02:45 213 км
Дрогобыч 03:12
5
мин
03:17 240 км
Самбор 04:32
28
мин
05:00 283 км
Львов 06:27
23
мин
06:50 361 км
Подзамче 07:03
2
мин
07:05 368 км
Красне 07:42
3
мин
07:45 412 км
Броды 08:19
2
мин
08:21 454 км
Радивилов 08:31
2
мин
08:33 464 км
Дубно 09:06
2
мин
09:08 513 км
Здолбунов 09:39
15
мин
09:54 559 км
Ровно 10:08
5
мин
10:13 571 км
Клевань 10:35
2
мин
10:37 594 км
Киверцы 11:13
2
мин
11:15 636 км
Луцк 11:35
25
мин
12:00 649 км
Киверцы 12:20
26
мин
12:46 662 км
Рожище 13:03
2
мин
13:05 680 км
Ковель 13:50 733 км

Характеристики поезда 265Л

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Ужгород - Ковель

Поезд № 265Л отправляется с начальной станции Ужгород в 21:20:00 и прибывает в конечную станцию Ковель в 13:50:00. Полное время поезда в пути - 16:30, за которое он преодолевает расстояние в 733 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 27.
Аня
Придбала квиток за 450 грн у купе. Вагон був настільки холодний, шо прийшлося спати у верхньому одязі і вкриватися поверх пледом. Постіль була повністю волога Але це дурниці За 450 грн і так високий сервіс🤣 надіюся, що не захворію на бронхіт чи пневмонію Але це ще не все Пів 12 ночі у купе завалилися, по-іншому сказати не можу , двоє дорослих чоловіків Покрили мене і мою сусідку не цензурною лексикою , яку тільки знали, тому що цим двом панам не було де залишити їхні брудні і смердючі валізи! Справжні українці , справжня нація сіла на цей потяг у Мукачево ! Бидло, іншого слова не підберу Стрималася, щоб не піти до начальника потяга Все-таки провідниця вирулила ситуацію
Proizd.ua
Віта, доброго дня. Вік дитини, що дає право на знижку вартості проїзду, визначається на день відправлення потяга. - до 6 років проїзд дітей безкоштовний без надання окремого місця. Квиток не оформлюється. Для посадки в поїзд необхідно пред'явити оригінал свідоцтва про народження дитини - від 6 до 14 років оформляється дитячий квиток зі знижкою до 25% - від 14 років - повна вартість квитка При проїзді більше ніж однієї дитини до шести років на одного дорослого пасажира, потрібно додатково придбати дитячий проїзний документ на кожне місце.
Віта Конюшенко
Скажіть, будь ласка, а дитячі квитки є? Діти до 6років
Ольга
Дуже зручний розклад руху поїзда 265Л. Дякую за роботу!
Roman Rozghon
Сказали, ковдру не брати літом при 31 градусі, взагалі капець, не міг заснути без ковдри
Proizd.ua
Наталі, дякуємо за відгук!
Наталі
Все супер , дякую за роботу
Анна
Вагон був чистий, але не було води у туалетах. Неможливо було ні руки помити, ні вмитися.