ЖД билеты на поезд №059К Киев-Пассажирский - Чоп - PROIZD.UA

Поезд № 059К

Информация о поезде Киев-Пассажирский — Чоп

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 059К Киев-Пассажирский — Чоп

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Киев-Пассажирский 18:37
Фастов 1 19:26
2
мин
19:28 64 км
Казатин-1 20:33
2
мин
20:35 157 км
Винница 21:24
5
мин
21:29 221 км
Хмельницкий 23:23
5
мин
23:28 367 км
Тернополь 01:21
22
мин
01:43 486 км
Зборов 02:19
2
мин
02:21 528 км
Золочев 02:42
2
мин
02:44 550 км
Красне 03:10
3
мин
03:13 576 км
Подзамче 03:43
2
мин
03:45 620 км
Львов 03:56
24
мин
04:20 627 км
Самбор 05:33
5
мин
05:38 705 км
Старый Самбор 06:00
2
мин
06:02 726 км
Стрылки 06:22
2
мин
06:24 740 км
Турка 07:03
5
мин
07:08 770 км
Сянки 07:45
3
мин
07:48 795 км
Кострино 09:01
2
мин
09:03 839 км
Великий Березный 09:29
2
мин
09:31 855 км
Перечин 09:52
2
мин
09:54 877 км
Ужгород 10:21
14
мин
10:35 898 км
Чоп 10:59 920 км

Характеристики поезда 059К

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет

Информация о маршруте поезда Киев-Пассажирский - Чоп

Поезд № 059К отправляется с начальной станции Киев-Пассажирский в 18:37:00 и прибывает в конечную станцию Чоп в 10:59:00. Полное время поезда в пути - 16:22, за которое он преодолевает расстояние в 920 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 21.
Даша
Вчора їхала потягом 059 Окремо дякую Провіднику))Дуже хороший та виконує свої зобов'язання ☺️по більше б таких Купе звичайне але було все нормально Дякую
Катя
Їхала у плацкартом все сподобалось.Дякую поїзду 059
катя
Їхали плацкартом, дуже сильно пожалкували, білизна була волога, у вагоні було дуже спекотно, на ранок вбиральня була дуже брудна, загалом враження такі собі
Валентина
Поїздка вдала,тепло,чисто,провідник дуже любязний ,але одне ,немає зарядки для телефону,це один мінус.
Сергій
Як на мене за цю ціну чудовий сервіс. Швидко, тепло, зручно!
Галина
Їхали сьогодні поїздом, нам із сином все сподобалось, у вагоні дуже тепло, чисто, комфортно.
Proizd.ua
Юлія, зараз можливі затримки в транспорті. Рекомендуємо купувати квитки з запасом часу для пересадки.
Любов
Дякую за чудову поїзду! Вагон теплий!
Yuliia Zahorodniuk
Неймовірно рада затримці потяга на 2 години та тому, що «згоріли» квитки на потяг до Будапешту. Звісно ж ці €20 мені ніхто не компенсує, як і +4 години очікування наступного потягу. Відпустка почалася напрочуд чудово, рекомендую! P.s наразі 14:10, а ми ще навіть до Чопу ніяк не доїдемо
Олена
Їхали вчора цим потягом. Білизна була ще волога, подушку такою назвати тяжко, більше ніж на половину порожня. Вражені від поїздки в купе такі собі.
Ірина
Їхала у вагоні люкс. На поличках нема матраців. Було дуже жорстко. Не спала всю ніч. Це точно люкс?
Proizd.ua
Вікторія, повернути квиток можна онлайн або в залізничній касі. Для повернення онлайн увійдіть до Кабінету (знаходиться справа вгорі) на сайті. Над квитком натисніть "Повернути". Для залізничного квитка Вам підраховується сума повернення. Якщо це автобусний квиток - сума до повернення відображена на квитку внизу. Підтвердіть повернення, протягом 1-3 робочих днів кошти повернуться на карту, з якої Ви здійснювали оплату. Гарантований термін зарахування грошей на карту, з якої проводилася оплата - 6 банківських днів. Якщо Ваш квиток, куплений онлайн, був роздрукований в касі вокзалу на бланку перевізника, то такий квиток можна повернути тільки через касу вокзалу.
Вікторія
Як повернути квиток