| 192П | Краматорськ — Одеса-Головна | Відправлення 21:18 | В дорозі 13 год 46 хв | Прибуття 11:04 | |
| 059О | Харків-Пас — Одеса-Головна | Відправлення 21:18 | В дорозі 13 год 46 хв | Прибуття 11:04 | |
| 092Д | Краматорськ — Одеса-Головна | Відправлення 23:13 | В дорозі 14 год 5 хв | Прибуття 13:18 |
Станція Синельникове-2 розташована в місті Синельникове, Дніпропетровська область. Вона була відкритою у 2019 році і є однією з найновіших залізничних станцій України. Сучасний дизайн та комфортний інтер'єр забезпечують зручність для пасажирів. З вершини платформи відкривається чудовий вид на навколишнє місто.
Станція також має безкоштовний доступ до Wi-Fi, що дозволяє пасажирам залишатися на зв'язку під час очікування свого потяга. Додатково, для зручності мандрівників, облаштовано зони відпочинку з комфортабельними сидіннями, де можна розслабитися перед подорожжю. Весь обслуговуючий персонал готовий допомогти відвідувачам з будь-якими питаннями, що підвищує загальний рівень комфорту та сервісу на станції.
Станція Одеса-Головна розташована в центрі Одеси, на перехресті Приморської вулиці та Головної площі. Вона була відкрита 14 серпня 1875 року. Перший поїзд, що вирушив з цієї станції, був сполучений з Кишиневом. Станція Одеса-Головна є однією з найбільших та найзавантаженіших станцій України. Вона обслуговує пасажирів за багатьма напрямками, зокрема і напрямком до Лозової. Біля станції розташовані різноманітні зручності для мандрівників, такі як: