Залізничні квитки Козятин-1 → Вапнярка PROIZD™ – продаж квитків на потяг.
Допомога онлайн

Купи свій залізничний квиток онлайн
Козятин-1 — Вапнярка

Встигни придбати квитки на Трійцю

Звідки?
Куди?
Оберіть дату

Розклад потягів Козятин-1 — Вапнярка

ВідправленняЧас подорожіПрибуттяІнформація про потяг
23:26
2:29
01:55
105К
Нічний Експрес
Інший
Київ-Пасажирський Одеса-Головна
02:00
3:30
05:30
078Л
Інший
Інший
Ковель Одеса-Головна

Інформація про маршрут потягу Козятин-1 - Вапнярка


Щоб купити залізничний квиток Козятин-1 Вапнярка онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Козятин-1 і Вапнярка, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 192 км, найшвидший потяг №105К долає її за 2:29 годин. Найповільніший потяг - №078Л - проходить її за 3:30 годин. Всього курсує така кількість потягів: 2 між станціями Козятин-1 і Вапнярка. Наразі найбільш ранній потяг №078Л відправляється о 02:00:00 ранку, а найбільш пізній - №105К - о 23:26:00.

Продаж залізничних квитків на потяги між Козятин-1 і Вапнярка починається за 45 днів.Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менше вільних місць.

На сайті проводяться технічні роботи. Приносимо вибачення за доставлені незручності.