ЖД билеты на поезд №259Л Ивано-Франковск - Сумы - PROIZD.UA

Поезд № 259Л

Информация о поезде Ивано-Франковск — Сумы

Открыта продажа ж/д билетов на Пасху! 🐣

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 259Л Ивано-Франковск — Сумы

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Ивано-Франковск 14:46
Ходоров 15:58
2
мин
16:00 77 км
Львов 17:12
28
мин
17:40 141 км
Тернополь 19:55
14
мин
20:09 282 км
Хмельницкий 22:13
17
мин
22:30 401 км
Винница 00:35
5
мин
00:40 547 км
Казатин-1 01:29
2
мин
01:31 611 км
Киев-Пассажирский 03:32
20
мин
03:52 768 км
Дарница 04:10
2
мин
04:12 782 км
Нежин 05:28
30
мин
05:58 894 км
Бахмач-Пассажирский 06:56
2
мин
06:58 964 км
Конотоп 07:20
2
мин
07:22 989 км
Путивль 08:03
2
мин
08:05 1036 км
Ворожба 08:35
20
мин
08:55 1064 км
Белополье 09:05
2
мин
09:07 1069 км
Сумы 09:53 1118 км

Характеристики поезда 259Л

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Ивано-Франковск - Сумы

Поезд № 259Л отправляется с начальной станции Ивано-Франковск в 14:46:00 и прибывает в конечную станцию Сумы в 09:53:00. Полное время поезда в пути - 19:7, за которое он преодолевает расстояние в 1118 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 16.
Наталія
Цей потяг для мене дуже зручний. Не перша моя подорож, потяг складається з старих, але відремонтованих вагонів, різною ступінню ремонта. Старі- дужестрашні, старіновіші - трохікраші. Проводніки(стюарти) уважні, приємні. Постіль суха. Матраси - тільки назва. Ковдри пильні. В Сумах, а також у Львові- місто туристичне, з важкою валізкою, чи людина с обмеженими діями, важко виходити з потяга - низький перон.Далі немає колій, шоб катати валізу, чи людину. Більшість пасажірів жінки, тянуть ті валізи зі сходів потяга і далі с перона на вокзал.Купувала квітки через Проїзд.уа, через сайт Укрзалізниці, через Приват- все проходить швидко. Всім легкої приємної подорожі! Смерть ворогам і крадіям народних грошей!
Наталія
Чудова поїздка. Купе було чистим, тихим, инші пасажири не заважали. Туалет також чистий, Провідник привітний, обслуговування дуже сподобалося. А ще особливо приємно було пити чай ще з тих склянок з металевими держаками. Ностальджі 💕 Залишилися приємні враження.
Ірина
Такої кіпішної поїздки в мене ще не було. Умови бажають бути кращими. Поїзди ще тих часів. Туалет з амбре та сквозняками зі всюду.