ЖД билеты на поезд №744Л Львов - Киев-Пассажирский - PROIZD.UA

Поезд № 744Л

Информация о поезде Львов — Киев-Пассажирский

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 744Л Львов — Киев-Пассажирский

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Львов 15:30
Дубно 16:59
1
мин
17:00 152 км
Коростень 19:34
1
мин
19:35 416 км
Святошино 21:05
1
мин
21:06 560 км
Киев-Пассажирский 21:19 572 км

Характеристики поезда 744Л

Модель
Hyundai
Скорость
Скоростной
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Львов - Киев-Пассажирский

Поезд № 744Л отправляется с начальной станции Львов в 15:30:00 и прибывает в конечную станцию Киев-Пассажирский в 21:19:00. Полное время поезда в пути - 5:49, за которое он преодолевает расстояние в 572 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 5.
Proizd.ua
Василь, інформація про кондиціонування вагону відображається під схемою вагону при виборі місця. Якщо кондиціонування немає - буде відповідна примітка.
Ната
Дуже комфортно і швидко! Дякую
Василь
кондиціонер є?
Марина
Комфортно, швидко, чисто. Все супер!
Вероніка
Дуже вам дякую! Все було причудово!
Тетяна
Все супер!
Proizd.ua
О 16:59 відправляється з Дубно, о 21:19 в Києві. Ходить щодня з 9 січня.
Viktor Rybarchuk
а можете відправити розклад? бо хочу з Дубна їхати в Київ
Proizd.ua
Доброго дня! На жаль потяг 744 змінив розклад. Зараз він проходить через станції Львів, Дубно, Коростень, Святошин та Київ.
Viktor Rybarchuk
Скажіть, де подівся цей рейс? Зараз немає взагалі
Proizd.ua
Ярослав, ми Вас розуміємо і щиро підтримуємо. Платформа, на якій розміщені відгуки - міжнародна. Тому, на жаль, ми не можемо вплинути на те, якою мовою йде розсилка. Від нашого сервісу розсилка йде українською мовою на електронну пошту, якщо Ви купуєте квитки на українськомовній версії сайту, додатку. Щиро вдячні Вам за Вашу позицію.
Yaroslav Yariga
Я в Україні проживаю чи ні? Я поважаю мови, але сервіс в Україні повинен бути на українській мові. Я зараз на війні, тому недоречно надсилати повідомлення (листи) на англійській мові. Слава Україні! вт, 13 груд. 2022, 13:42 користувач Disqus <[email protected]> пише:
Proizd.ua
Ярослав, дякуємо за зворотній звʼязок. Користувачі пишуть відгуки різними мовами і вплинути на це ми, на жаль, не можемо. Сторінку для спілкування, відгуків, обміну враженнями створено сервісом. Але самі відгуки - це коментарі самих користувачів.
Yaroslav Yariga
Зайшов на сторінку відгуків з хорошим настроєм та враженнями після поїздки. Я людина не примхлива, мені було тепло, комфортно та спокійно. А ось сайт, на якому я пишу відгук, мене розчарував: міщанина мов - рідна, англійська та російська. Тому так живем, мислим і поступаєм. Зробіть потрібну справу - попрацюйте над сайтом. Завчасно дякую.
Микола
В цілому задумка поїзда гарна, їде комфортно, хоча і сидіння можно зробити трішки м'якшими, але є і недопрацювання. Як раз в нашому вагоні один ряд сидінь дивився в протилежний бік, ніж всі інші, чому так, мені не зрозуміло. Туалет- індикатор "зайнято" чомусь світиться зеленим, коли логічно було б червоним. І умивальник в туалеті- чому він механічний старого зразка, як у всіх старих потягах? Новий сучасний електронний потяг і такий раритет... Ну а так в цілому норм.
Andrew
в загальному норм : швидко та якісно. Найбільший мінус - надмір реклами