Tickets for train №259Л Івано-Франківськ - Суми - PROIZD.UA

Train № 259Л

Train information Івано-Франківськ — Суми

The sale of railway tickets for Easter is open! 🐣

From?
To?
Select date

Train schedule № 259Л Івано-Франківськ — Суми

StationArrivalStayDepartureDistance
Івано-Франківськ 14:46
Ходорів 15:58
2
min
16:00 77 km
Львів 17:12
28
min
17:40 141 km
Тернопіль 19:55
14
min
20:09 282 km
Хмельницький 22:13
17
min
22:30 401 km
Вінниця 00:35
5
min
00:40 547 km
Козятин-1 01:29
2
min
01:31 611 km
Київ-Пасажирський 03:32
20
min
03:52 768 km
Дарниця 04:10
2
min
04:12 782 km
Ніжин 05:28
30
min
05:58 894 km
Бахмач-Пасажирський 06:56
2
min
06:58 964 km
Конотоп 07:20
2
min
07:22 989 km
Путивль 08:03
2
min
08:05 1036 km
Ворожба 08:35
20
min
08:55 1064 km
Білопілля 09:05
2
min
09:07 1069 km
Суми 09:53 1118 km

Details of train 259Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Івано-Франківськ - Суми

The train № 259Л departs from the primary station Івано-Франківськ at 14:46:00 and arrives to the end station Суми at 09:53:00. The total time of the train journey is 19:7, for which he overcomes distance of 1118 kilometers. The route runs through 16 stations.
Наталія
Цей потяг для мене дуже зручний. Не перша моя подорож, потяг складається з старих, але відремонтованих вагонів, різною ступінню ремонта. Старі- дужестрашні, старіновіші - трохікраші. Проводніки(стюарти) уважні, приємні. Постіль суха. Матраси - тільки назва. Ковдри пильні. В Сумах, а також у Львові- місто туристичне, з важкою валізкою, чи людина с обмеженими діями, важко виходити з потяга - низький перон.Далі немає колій, шоб катати валізу, чи людину. Більшість пасажірів жінки, тянуть ті валізи зі сходів потяга і далі с перона на вокзал.Купувала квітки через Проїзд.уа, через сайт Укрзалізниці, через Приват- все проходить швидко. Всім легкої приємної подорожі! Смерть ворогам і крадіям народних грошей!
Наталія
Чудова поїздка. Купе було чистим, тихим, инші пасажири не заважали. Туалет також чистий, Провідник привітний, обслуговування дуже сподобалося. А ще особливо приємно було пити чай ще з тих склянок з металевими держаками. Ностальджі 💕 Залишилися приємні враження.
Ірина
Такої кіпішної поїздки в мене ще не було. Умови бажають бути кращими. Поїзди ще тих часів. Туалет з амбре та сквозняками зі всюду.