Tickets for train №772О Khmelnytsky - Kyiv-Pasazhyrsky - PROIZD.UA
Online support

Train № 772О

Train information Khmelnytsky - Kyiv-pasazhyrsky

The sale of tickets for the Day of the Defender of Ukraine is open

From?
To?
Select date

Route

Station
Arrival
Stay
Departure
Distance
Khmelnytsky
-
-
14:18
0 km
Derazhnya
14:42
-2
min
14:44
36 km
Zhmerynka
15:40
-15
min
15:55
99 km
Hnivan
16:18
-2
min
16:20
121 km
Vinnytsya
16:39
-2
min
16:41
146 km
Kalynivka 1
16:58
-2
min
17:00
169 km
Kozyatyn-1
17:33
-2
min
17:35
210 km
Fastiv 1
18:40
-2
min
18:42
303 km
Kyiv-Pasazhyrsky
19:36
-
-
367 km

Details of train 772О

Model
Regular
Speed
Very fast
Electronic ticket
Yes

Description

The train № 772О departs from the primary station Khmelnytsky at 14:18:00 and arrives to the end station Kyiv-pasazhyrsky at 14:18:00. The total time of the train journey is 05:18:00, for which he overcomes distance of 367 kilometers. The route runs through 9 stations.
Валерия Чепикова
Ми знову запізнюємося, хтось може налагодити розклад руху 😡
Валерия Чепикова
На жаль цей потяг завжди йде з запізненням. Не вже не можна налагодити роботу або змінити розклад так, щоб він приходив вчасно?!
Ирина
Проездка була не дуже приємною, по перше експрес запізнився хвилин на 20, по друге у потязі було дуже душно, поки приїхали до пункту призначення запізнилися на годину, ледве встигли на наступний потяг.
Olga
я благодарна за возможность передвигаться достаточно быстро и недорого между городами моей страны, но слишком уж большой контраст с электропоездом Hyundai. К сожалению, о комфорте речь не идет вообще.
Наталья
Температура в вагоне была комфортная, несмотря на жару за окном, т.к. работал кондиционер. Поездкой довольна.
Proizd.ua
Тетяно, і на сайті, і в касі продаються квитки на одні й ті самі потяги, в одні й ті самі вагони. Одне й те ж місце можна придбати або в касі, або онлайн.
Тетяна
Їхали в потязі з дитиною! комфорт відсутній взагалі, надворі спека і в салоні спека, сонячна сторона. Вартість квитка досить значна. Написала на сайті proizd, де купувала квиток про свої враження, на що мені відповіли, що придбання квитків в з/д касі чи онлайн не гарантує комфортної поїздки))) Ця фраза зробила мої вихідні! Назад їхали потягом Інтерсіті залишилися задоволеними. Різниця вартості взагалі не значна, а рівень сервісу кардинально різний.
Виталий
25.06. на улице 32 в вагоне 33 градуса цельсия и издевательская надпись на форточках: " не открывать работает кондиционер" . Вобщем типичный УЗшный быдловоз.
Тетяна Кузьміна
Потяг дуже зручний за часом і вартістю квитків
Николай Николай
билеты очень дорогие, несоизмеримо с зарплатой