Train 122К

Information about train Kyiv-Pasazhyrsky — Kherson
Kyiv-Pasazhyrsky
Arrival
20:57
Trip duration
Departure
20:57
0 km
Korsun
Arrival
23:05
Trip duration
2 min
Departure
23:07
144 km
Horodyshche
Arrival
23:27
Trip duration
2 min
Departure
23:29
167 km
Tsvitkove
Arrival
23:43
Trip duration
2 min
Departure
23:45
183 km
im. T. Shevchenka
Arrival
00:11
Trip duration
3 min
Departure
00:14
216 km
Kamenka
Arrival
00:39
Trip duration
2 min
Departure
00:41
240 km
Fundukliyivka
Arrival
00:57
Trip duration
2 min
Departure
00:59
255 km
Chornoliska
Arrival
01:25
Trip duration
2 min
Departure
01:27
293 km
Kutsivka
Arrival
02:26
Trip duration
2 min
Departure
02:28
356 km
Dolynska
Arrival
02:52
Trip duration
22 min
Departure
03:14
379 km
Kazanka
Arrival
03:42
Trip duration
2 min
Departure
03:44
405 km
Novy Buh
Arrival
04:10
Trip duration
2 min
Departure
04:12
431 km
Novopoltavka
Arrival
04:28
Trip duration
2 min
Departure
04:30
449 km
Yavkyne
Arrival
04:53
Trip duration
5 min
Departure
04:58
473 km
Mykolayv
Arrival
05:46
Trip duration
57 min
Departure
06:43
527 km
Kherson
Arrival
08:20
Trip duration
Departure
08:20
582 km

Features of the train 122К

ModelOther
SpeedFast
E-TicketNo

Description

The train № 122К departs from the primary station Kyiv-Pasazhyrsky at 20:57:00 and arrives to the end station Kherson at 08:20:00. The total time of the train journey is 11 hr 23 min, for which he overcomes distance of 582 kilometers. The route runs through 16 stations.
Лариса's avatar
Лариса
Ехала ночным 19 июня, Киев-Херсон. Вагон 17. Чистенько, туалет хорошо убран... Очень вежливые проводники, приятные и добрые. Замечательная поездка!!!❤️
Анна Стоянова's avatar
Анна Стоянова
Я дуже вражена..... приємно вражена!! Їхали потяг Миколаїв - Київ - Миколаїв 12 вагон. Вагон чистий, в туалеті є рідке мило туалетний папір й паперові рушники. Я розумію що це норма, але суху підлогу й все вище сказане бачу майже перший раз. Провідник ввічливий , уважний, на ім'я Рашид, дякую 22. 04- 23.04
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Добрий день. Потяги курсують згідно розкладу. Про запізнення чи скасування рейсу повідомляється, якщо є така інформація.
Міхаіл's avatar
Міхаіл
Доброго вечора, чи безпечно с Києва до Херсона їхати ?
Тимофій Загоруйко's avatar
Тимофій Загоруйко
Доброго ранку!)В цілому,вагон 5 потягу 122К не поганий,якщо не враховувати що місце 13 в ньому зламане(відвалюється) та на відпочинок це не вплинуло,й ще не розумію чому й досі не замінено таблички з мовою загарбника на таблички українською мовою🤗Це бентежить більше за зламане місце відпочинку...
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Анна, це повʼязано з тим, що у період війни не оновлюється база зі студентськими квитками. Тому перевірити актуальність документу та використати знижку можна лише надавши оригінал студентського квитка в касі. Нам прикро, що склалася така ситуація, але вплинути на неї, на превеликий жаль - не в наших силах. Приємних подорожей!
Анна's avatar
Анна
Добрий ранок ! Не розумію чому квиток зі студентським можна замовляти лише у касі ,раніше такого не було:((( Також постіль видали лише через годину , не зручно , потяг нічний , а розтелитись вийшло лише близько опівночі ….
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Олександр, на жаль, змінювати графік чи додавати потяги ми не можемо. В нашій компетенції тільки все, що стосується замовлення квитків онлайн.
Alexandr  Danchuk's avatar
Alexandr Danchuk
Добрий день. Все, як завжди добре, але поверніть нічний потяг Миколаїв-Київ. Зараз дуууже не зручно. Це не тільки моя думка, всі з ким я кожного тижня спілкуюсь в купе така ж думка. Дякую.
Сергей 's avatar
Сергей
Добрый день, поезд Николаев-Киев 26.012022 отправился с Николаева в 21.40 в электронном билете заявлено 22.14, хорошо что раньше приехал, и на моё место 51 в 5-ом вагоне был ещё один пассажир, так как были свободные места проводник нас расселил
Екатерина's avatar
Екатерина
Это был супер ужасный вагон!!! Лампочки не работали, стол падал и одно место (7) было перекошено что ребёнок скатывался. На просьбу поменять лампочки проводник отреагировал, за что ему благодарна, но как оказалось дело не в них а именно в электронике вагона. Билеты дорожают но вагоны становятся все хуже и хуже, очень жаль ☹️