Tickets for train №076К Київ-Пасажирський - Кривий Ріг-Головний - PROIZD.UA

Train № 076К

Train information Київ-Пасажирський — Кривий Ріг-Головний

From?
To?
Select date

Train schedule № 076К Київ-Пасажирський — Кривий Ріг-Головний

StationArrivalStayDepartureDistance
Київ-Пасажирський 21:35
Трипілля Дніпровське 22:12
2
min
22:14 44 km
Миронівка 23:01
2
min
23:03 107 km
Городище 23:56
2
min
23:58 167 km
ім. Т. Шевченка 00:39
5
min
00:44 216 km
Кам'янка 01:11
2
min
01:13 240 km
Знам'янка Пасажирська 02:16
11
min
02:27 308 km
Користівка 02:59
2
min
03:01 343 km
Олександрія 03:13
2
min
03:15 353 km
Рокувата 05:34
5
min
05:39 468 km
Кривий Ріг-Головний 06:15 490 km

Details of train 076К

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Київ-Пасажирський - Кривий Ріг-Головний

The train № 076К departs from the primary station Київ-Пасажирський at 21:35:00 and arrives to the end station Кривий Ріг-Головний at 06:15:00. The total time of the train journey is 8:40, for which he overcomes distance of 490 kilometers. The route runs through 11 stations.
Наталія
Поїздкою дуже задоволена. Вагон чистий, провідникі ввічливі. Все було чудово.
Олена
Купувала білети в обох напрямках у "купе покращене". Дуже задоволена сервісом. Поїзд заважди рухається за графіком, ввічливі провідники, купе дуже зручне, нове, гарний постіль, напої, туалети супер. Дякую всім працівникам ЖД!)))
Proizd.ua
Доброго дня! Покращений тип вагону відрізняється від звичайного кращими умовами, це новіші вагони.
Дария
Всем доброго времени суток ездила несколько раз в 2 стороны в улучшеном купе, все супер, туалеты тоже окуратные био.Проводники вежливые, Но хотела уточнить на будущее, чем отличается плацкарт от улучшенного плацкарта и купе от улучшенного купе кроме цены, на счет купе догадываюсь, так как все новенькое было и розетки и все все а так давно не ездила, расскажите пожалуйста про остальные типы . За ранее спасибо.
Proizd.ua
Олег, ми раді, що Вам все сподобалося. Виникнуть питання - звертайтеся, будь ласка.
Олег
14 вагон сьогодні - все супер!
Proizd.ua
Алекс, дякуємо за відгук та приємні слова!
Алекс
Гарний сервіс та вдалі поїздки, дякую за зручність та увагу!
Proizd.ua
Юрій, ми дуже раді що Вам все сподобалося. Гарних Вам подорожей та приємних попутників в дорозі!
Yuriy
Доброго дня!!! Їхав сьогодні .потяг трохи запізнився, алеж до Рокуватой наздогнав, +стан в країні. 5 вагон super .хлопці ввічливі.чістенко. Задоволений.
Олена
Вагон дуже комфортний. новий, ергономічний, є спеціальні розетки для мобільних телефонів з підставками для них, нова постіль, дуже ввічливі провідники. туалет вищого класу з папером, вікна закриті спеціальними жалюзями, не продуває. Дякую за комфорт, у воєнний час змогли забезпечити такий високий рівень послуг!
Анна
Дякую за чистий та новенький потяг!!!Зручно, що назва і номер вагону світяться. Всередині було чисто. А наявність бумажних рушників вразила)) Більше хочется, щоб наші люди це цінували, бо на ранок відерко з бумагою в туалеті було неохайним. Далі краще 😊💙💛🇺🇦
Proizd.ua
Дякуємо за Ваш відгук та довіру до сервісу!
Yuri Medunitsa
Усе нормально. Від оформлення квитка й до виходу з потяга.
Татьяна Симоник
Благодарю за чистоту в вагонах, обслуживание и вежливость проводников. В вагоне тепло, постель чистая.
Наталья
Новые подушки, матрасы и одеяла!!!! Стаканчики для чая в подстаканнике - одноразовые и маленькие(((((
Роман
Ехал с Киева в Кривой Рог,все было хорошо,приехали по времени,в вагоне тепло,белье чистое,в туалете была бумага,вот только мусорку я так и не нашёл, пожалуй это единственный минус)
Светлана
Приятные и вежливые проводники, туалет чистый бумага была, всё отлично, кроме матрасов они были тонкие, особенно когда едешь на нижней боковой полке, это очень некомфортно спать так как чувствуется стыки
Светлана
Поезд Кривой Рог-Киев, билет СВ-это ужас-вагон старый, покрашен краской; полочка для вещей под потолком, до нее можно дотянуться только, став на полку; жара, пришлось открывать дверь из купе; утром зашла в туалет....слов нету для описания, пол мокрый, вода из рукомойника не уходит и плавают разные ..... Обратный путь: Киев-Кривой Рог, вагон-купе, опять все старое, в туалете нету бумаги, но сухо. В первом и втором случае порадовали новые и легкие одеяла.
Роман
Очень жарко в вагоне, окна открывать нельзя, двери в тамбур - не вариант, никакого кондиционирования нет.
Proizd.ua
Виталий, данная ветка отзывов создана для того, чтобы пассажиры могли делиться впечатлениями от того или иного поезда, тем самым помогая в выборе другим пассажирам при покупке билетов.
Виталий
Что толку оставлять отзывы, если на них мало кто реагирует. Ехал с Кривбасса на Киев, ночным поездом, вагон ужасный, шторки везде валяются, подушка грязная, взял белье, так даже простынь была грязная хоть и стиранная. Нам еще до Европы и их поездов как фанера над Парижем... Как обидно (
Олеся
Доброго дня! Поїздка пройшла, як до Києва, так і з Києва (потяг 076/075) без нарікань, не зважаючи, що їхала у пласкартному вагоні, але є одне побажання до Укрзалізниці, ну зовсім вже тоненькі і по душка і матрац, як наче їх й немає зовсім, хоча б подушки замініть, будь ласочка, на більш зручні, якщо буде така можливість🤗💖 В цілому дякую, всім задоволена, бо не надто вже й примхлива пасажирка Укрзалізниці🤭😁
Лидия
19.07.21. Поезд 176, Киев-Кривой Рог, 5 вагон, - самая лучшая проводница, - внимательная, добрая. В туалете и в вагоне в целом - чистота. Поездка была комфортной, не было душно, вовремя был включен и выключен кондиционер. Спасибо ей, по-больше таких приятных проводников!
Proizd.ua
Ростислав, звірте, будь ласка, вартість внизу квитка, на рівні з печаткою з сумою, яку оплатили. Саме ця сума вказувалася Вам при виборі місць.