Tickets for train №067К Kyiv-Pasazhyrsky - Warszawa Zachodnia - PROIZD.UA
Online support

Train № 067К

Train information Kyiv-pasazhyrsky - Warszawa Zachodnia

Ticket sales for New Year and Christmas are open 🎅

From?
To?
Select date

Route

Station
Arrival
Stay
Departure
Distance
Kyiv-Pasazhyrsky
-
-
18:30
0 km
Chelm
05:44
25
min
06:09
610 km
Rejowiec
06:26
1
min
06:27
683 km
Lublin
07:10
18
min
07:28
684 km
Lukow
08:49
25
min
09:14
792 km
Siedlce
09:32
1
min
09:33
820 km
Mrozy
09:54
1
min
09:55
846 km
Minsk Mazowiecki
10:08
1
min
10:09
872 km
Warszawa Wshodnia
10:32
7
min
10:39
912 km
Warszawa Centralna
10:45
13
min
10:58
913 km
Warszawa Zachodnia
11:02
-
-
917 km

Details of train 067К

Model
Regular
Speed
For passengers
Electronic ticket
No

Description

The train № 067К departs from the primary station Kyiv-pasazhyrsky at 18:30:00 and arrives to the end station Warszawa Zachodnia at 18:30:00. The total time of the train journey is 16:32:00, for which he overcomes distance of 917 kilometers. The route runs through 11 stations.
Elena
Що це за європейські купе такі з трьома полицями? У європейських поїздах сидять у кріслах
Сергей Капичуленко
Потяг № 067К відправляється з початкової станції Київ-пасажирський о 18:30:00 і прибуває в кінцеву станцію Варшава Заходня о 11:02:00. Повний час потягу в дорозі - 31:28:00, за який він долає 917 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 11. <b>Повний час потягу в дорозі - 31:28:00 ???
Proizd.ua
Здравствуйте! Да, по этому маршруту можно приобрести билет только в кассе. Информации по стоимости, к сожалению, у нас нет.
Denis Shevchenko
Здравствуйте. Уточните пож. Могу я приобрести билет на поезд Киев - Варшава онлайн или в кассах в Днепр. Сколько ориентировочно стоимость такого белета на сегодня. Спасибо!
Proizd.ua
Майя, уточните, пожалуйста, маршрут, по которому Вы желаете приобрести билеты.
Майя Боженко
не могу заказать билет на 9 ноября , может что-то не так делаю
Proizd.ua
Потяг ходитиме щоденно і після 18 жовтня.
Світлана
Після 18 жовтня, як ходить поїзд 067 Київ Варшава?
Оксана Колесник
дякую.
Мила.
Це купе європейського типу, а саме - на три місця(полиці), які розташовані з однієї сторони купе одна над одною. Якщо всі три місця зайняті то не зручно, оскільки проміжок між полицями не великий. Якщо їхати вдвох, то зручно
Оксана Колесник
<code></code>Підкажіть будь ласка. Це сидячі місця чи купе? Дякую
Proizd.ua
Потяг ходить щодня до 18 жовтня включно.
Тетяна
Цей поїзд їздить щодня!?