ЖД билеты на поезд №091К Киев-Пассажирский - Львов - PROIZD.UA

Поезд № 091К

Информация о поезде Киев-Пассажирский — Львов

Успей купить билеты на Рождество 🎄

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Расписание поезда № 091К Киев-Пассажирский — Львов

СтанцияПрибытиеОстановкаОтправлениеРасстояние
Киев-Пассажирский 23:16
Святошино 23:36
2
мин
23:38 12 км
Подзамче 06:22
2
мин
06:24 565 км
Львов 06:35 572 км

Характеристики поезда 091К

Модель
Другой
Скорость
Быстрый
Электронный билет
Да

Информация о маршруте поезда Киев-Пассажирский - Львов

Поезд № 091К отправляется с начальной станции Киев-Пассажирский в 23:16:00 и прибывает в конечную станцию Львов в 06:35:00. Полное время поезда в пути - 7:19, за которое он преодолевает расстояние в 572 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 4.
Надія Мальована
Одесса - Днепр - была не приятная ситуация взяла СВ, а поменяли на купе ( была заменена вагона).
Proizd.ua
Наталія, дякуємо за відгук!
Proizd.ua
Людмила, дякуємо за довіру!
Ірина
Потяг 76 Київ -Кривий Ріг, написала зразу відгук в купе, що не добре випрана білизна. Через 5 хвилин прийшла провідник і старший провідник і замінили білизну. Я була вражена і задоволена оперативністю роботи.
Сергей Данилов
Поезд Кривой Рог - Киев . Отличный вагон , замечательная проводница . Прибыл в Киев - секунда в секунду . Благодарю всех причастных к этому поезду !!!
Наталія
Їхала потягом Київ Львів який відправляється в 22.48 , чисто , приємний запах , чай і кава дуже смачні , було тепло і комфортно а провідниця в 4 вагоні дуже приємна ,ввічлива а ще до цього всього допомогла вигрузити багаж , велике Вам дякую.
Світлана Винту
Потяг Ворохта-Київ, їхали групою в двох купе, стареньке, але все справне, чисто, провідники чемні, тепло, затишно
Наталія Курій
Дякуємо за чудову поїздку потягами 92 і 91
Наталія Курій
поїзд 91 і 92 прекрасні вагони та сервіс. Рекомендую. Дякую.
Людмила
Купляли квітки до Тернопіля, і , через 2 дні назад, до Києва. Дуже зручний сайт, вибрали квітки швидко. І в потязі ніяких питань: вчасно, тепло, комфортно. Дякуємо))
Дария
Почему нет улучшено купе, как можно продавать людям билеты в таком старье ? Если это был обычный куппе боюсь представить что в экономе 🤦‍♀️
Роман Немчук
Потяг 702п Львів-Чернівці, вагон 2-го класу. 20.11.23 Чистий, охайний вагон. Тепло. Вчасно за графіком.
Вадим
Поезд 022, Львов - Харьков, из плохого оооочень мокрое белье.
Вадим
Поезд 022 Львов-Харьков, все обычно, даже очень жарко было, а вот постельное было даже не сырое, мокрое.
Євгеній
Кошмар Стан вагонів
Наталья Полтавская
поїзд 63 . Харків-Львів. чудовий вагон, чисто, тепло. їхали 27.10. вагон 12. потяг затримався , бо погодні умови були екстремальними. дякую!
Валентина
Їхала поїздом 732 Київ - Запоріжжя. 2-й клас Інтерсіті. Було комфортно. В міру тепло, працював кондиціонер. Дуже задоволена. Дякую.
Anna
Доброго вечора ! Їхала інтерсіті з Київа до Дніпра . Дуже задоволена . Швидко , комфортно , постійний сервіс напоїв , туалет чистий . Буду користуватись ще . Дякую
Марина
Потяг 092, Одеса-Харків. Купейний мякий вагон, чистий, з кондиціонером, світильниками, новою білизною, ковдрами, матрацами, охайними туалетами зі всім необхідним, ввічливим проводником, смачним чаєм та кавою.
Ігор
Потяг №358, вагон 17 . З Татарова їхали 26 серпня. Вокзал наче з минулого сторіччя, каса закрита, туалет надворі, народу повно, ніде сісти, -всі вертаються з відпочинку в Найкрутішому курорті Буковель. Потяг прийшов сіли в розпечений вагон, як у духовку. Виявилось - у вагоні не працює вентиляція, та і взагалі багато чого вже не функціонує і йому вже багато десятиліть. Добре що вікна були відкриті, але вночі стало холодно, але вікна не закривалися.
Proizd.ua
Ольга, уточніть, будь ласка, з яким саме питанням Ви зверталися?
Proizd.ua
Григорій, дякуємо за довіру до сервісу!
Proizd.ua
Вікторія, дякуємо за довіру до сервісу.
ILL6
Потяг номер 227 , їхали з Києва до Франківська - купе у жахливому стані, постіль стара і не висушена, ковдри всі брудні та в чиємусь волоссі, тобто за цими речами ніхто не слідкує. Вагон мабуть десь 15-20 років тому, повинні були утилізувати, розуміємо що війна і тяжко, але ж зарплати начальники собі тілько піднімають і це не сталось за півтори року, а вони були вже в такому стані давно. Вікно не закривалось , думав то я не шарю як, але прийшов провідник, одразу з предʼявою -«а нашо ви його відкрили» , кажу що не відкривав, так було з самого початку, і ще будо на сидінні сліди від взуття (там просто ходили ногами обуті) де люди сплять обличчям - тут розумію що не в потязі діло , а в пассажирах, але все ж таки… Дякую лише що майже вчасно приїхав, на 15 хв спізнився від розкладу - це 👌 норм. А все остальне не незадовільному рівні! Керівництво УЗ куди дивиться 🤷🏻‍♂️ я не знаю.
Оля
<[email protected]> пише на пошту мені: "Ви здійснили поїздку за маршрутом КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ВІННИЦЯ. Ми хочемо, щоб наші користувачі мали можливість вибирати не тільки кращі квитки, а й кращі поїзда. Будемо вдячні, якщо Ви залишите відгук про вашу подорож. Для цього перейдіть на наш сайт по кнопці нижче." А тут Proizd.ua пише "з даним питанням не до нас" я кречу))