Tickets for train №091К Kyiv-Pasazhyrsky - Lviv - PROIZD.UA
Online support

Train № 091К

Train information Kyiv-Pasazhyrsky — Lviv

From?
To?
Select date

Train schedule № 091К Kyiv-Pasazhyrsky — Lviv

StationArrivalStayDepartureDistance
Kyiv-Pasazhyrsky 23:16
Svyatoshyn 23:36
2
min
23:38 12 km
Pidzamche 06:22
2
min
06:24 565 km
Lviv 06:35 572 km

Details of train 091К

Model
Other
Speed
Fast
Electronic ticket
Yes

Train route information Kyiv-Pasazhyrsky - Lviv

The train № 091К departs from the primary station Kyiv-Pasazhyrsky at 23:16:00 and arrives to the end station Lviv at 06:35:00. The total time of the train journey is 7:19, for which he overcomes distance of 572 kilometers. The route runs through 4 stations.
Віталій Мельничук
5 годин їзди зі Львова це жесть, причому поїзд заглох на 15хв відразу практично коли виїхали з ЖД Львова. Якщо бачите що поїзд поломаний, то для чого відправляти дальше в рух. Після жахливої поїздки поїзж наважився дальше їхати з ІФ, співчуваю тим хто їхав дальше на кінцеву
Oleh Andriiv
Поїзд їде зі Львова у ІФ 3 години, при цьому він спромігся запізнитись на 1.5 години, тобто вийшла поїзда біля 5 годин, при цьому була відсутня електрика у вагоні, всю поїздку закритий туалет. Неймовірний досвід, гарна робота :)
Роман Горбак
Це просто ЖАХ а не поїздка, так я ще не їздив зі Львова… потяг запізнився до ІФ на 1,5 години, ніхто з провідників навіть не попередив про це, як так можна?? Через цей потяг я запізнився на автобус і тепер прийшлось ночувати в місті.. коли питав провідника чому така затримка відповідь «незнаю» Я вимагаю повернення коштів за квиток..
Наталія
Вагони чисті, білизна охайна,провідники ввічливі.Була дуже приємна подорож
Viktoria Karpina
Дуже чистий поїзд, люб'язний провідник (6 вагон). Поїздка була приємною та легкою. А найголовніше, у купе було чисто і не курно. Провідник люб'язно розбудив перед прибуттям. Це була однозначно зручна подорож. Дата подорожі 3/4.05.23
Віталія
Дуже приємна і відгуклива провідниця їхати з нею було одне задоволення. Чисті, охайні вагони. Дуже приємно їхати. Один мінус амортизація в вагонах кульгає )
Алла
Їхали у 7 вагоні, Вагон чистий, теплий,вагоновожата поважлива і дбайлива. Дякую.
Дмитро
вагони класні, постіль нормальна, доїхали вчасно
Nik
Їхав поїздом 091 Київ-Львів. Вагон/16. Дуже ввічливий і дбайливий провідник цього вагону. Все чисто та тепло у вагоні. Дякую за поїздку. Слава Україні!
Олена
вагон та купе чисті, теплі,охайні, білизна нова, провідники чемні
Юлія
Вагон чистий, постіль теж, провідниці привітні, все дуже добре
Ірина
Їхали у купейному вагоні поїзд № 091К, вагон 6, чисто, провідниці привітні, але вагон дуже трясло і гриміло!!! аж страшно було їхати, здавалося, що вагон зійде з рейок, і трястися 8 годин було дуже не приємно(( не вже не можна відремонтувати вагон??!!! Відчуваєш себе просто мишею в клітці, а це дуже не приємно, навіть за такі гроші!!!
Александр
Ехал в 4 вагоне. Из плюсов: чисто, постель мягкая, проводник очень приятный. После отправления поезда предложил поехать в отдельном купе где никого не было. Туалеты старого образца. Но терпимо. Из минусов могу выделить только то что видимо поезд немного ускорили по времени в пути. Ночью вагон телепало так что все время казалось что сейчас сойдем с рельс и разобьёмся. Мою догадку подтвердил и проводник и посоветовал выбирать места в середине вагона. Учту на будущее.
Peter S
С 1 на 2 октября. Очень холодно в вагонах! Все утром простывшие в аэропорт на тесты. Не рекомендую.
Елена
Приветливые проводники- это для меня важно. В вагоне чисто, с постелью всё в порядке. Уже билет можно не распечатывать и это круто, я купила билет на proizd.ua и при посадке показала его проводнику с телефона- удобно 👍
Andrew
Чисто, провідники уважні. Мінус - постіль : в плямах і волога. На зауваження - провідниця розпакувала інший пакет - і там точно так само. Отже, вже не совдепія, але до якості далеченько.
Віта Уманець
Чистенько, працював кондиціонер, в туалеті був ввечері туалетний папір.
Татьяна
Я їхала в 1 вагоні (купейний) туалети такі як і були 20 років тому. Зайти страшно 🤨. Єдине, що змінилося- був папір. Постіль- м’яко. Спала я добре, але зранку боялась іти чистити зуби 😀. Терпіла до готелю у Львові.
vrm41
Поезд и вагоны очень комфортные, мягкая хорошая обивка, чистые современные туалеты. Приятные проводники.
Proizd.ua
Михаил, большое спасибо за высокую оценку сервиса! Будем рады Вас видеть снова.
Михайло Пукас
Поездка прошла замечательно. Спасибо. Буду и дальше пользоваться вашими услугами и рекомендовать знакомым
Олександр
Дякую! Все було дуже зручно та комфортно.
Proizd.ua
Анна, благодарим за высокую оценку нашей работы!
Анна К
Поездка прошла замечательно. Спасибо. Буду и дальше пользоваться вашими услугами и рекомендовать знакомым
Simeon Pozdin
Поезд хоть и быстрый, но по началу было душно. Как выяснилось ночью, кондиционер, все же, можно было включить и поменять на нужную температуру. Огорчает что этим вопросом не занимался полупроводник. Весь поезд хоть и выглядит новым, по факту технологичным не является. Есть розетка, но находиться в странном, не удобном месте. В туалете, по традиции, страшно находиться и дышать.