Tickets for train №091К Kyiv-Pasazhyrsky - Lviv - PROIZD.UA

Train № 091К

Train information Kyiv-Pasazhyrsky — Lviv

Tickets for 🌷8 march🌷 are now available!

From?
To?
Select date

Train schedule № 091К Kyiv-Pasazhyrsky — Lviv

StationArrivalStayDepartureDistance
Kyiv-Pasazhyrsky 23:16
Svyatoshyn 23:36
2
min
23:38 12 km
Pidzamche 06:22
2
min
06:24 565 km
Lviv 06:35 572 km

Details of train 091К

Model
Other
Speed
Fast
Electronic ticket
Yes

Train route information Kyiv-Pasazhyrsky - Lviv

The train № 091К departs from the primary station Kyiv-Pasazhyrsky at 23:16:00 and arrives to the end station Lviv at 06:35:00. The total time of the train journey is 7:19, for which he overcomes distance of 572 kilometers. The route runs through 4 stations.
Татьяна Грищенко
Потягом 091К їхали 13 лютого 2024 р. Просто в захваті! Ввічливий уважний провідник, допоміг з валізами, делікатно й тактовно обслуговував. Білосніжна постіль, зручний матрац, теплий затишний комфортний вагон, регульоване світло, купа розеток, чистий туалет. Були приємно вражені сервісом! Найліпші враження від поїздки!
Катя
Дуже мила провідниця, поїздкою назад була задоволена
Tomkin
Чудовий потяг! Коли їду у Львів, перевагу надаю саме цьому потягу! Дякую за сервіс!
Ирина
Я не разумію чому коли з Киева виїжджаєш на гарному , чистому , новенькому поїзді куди б ти не їхав все чудово ти прям в захваті від цієї поїздки , ну коли вже вертаєшся це просто капець однозначно . Це був потяг 385 Татарів - Буковель 11 вагон По перше старий як сивий дід , з таким сморідом в туалеті що просто очі виїдає , всю ніч фактично не було опалення взагалі !!!! Їхала з дитиною навіть вона не спала всю ніч від холоду і смороду , ну це просто жах . Укр залізниця не вже ви така бідна за всі свої роки існування??? Зверніть нарешті вже свою увагу на чому людям доводиться їздити і це вибачте не безкоштовний проїзд !!!! Ганьба вам однозначно 🤬🤬🤬🤬 Ви хочаб бачите відгуки людей ???
Ангеліна
Жахливий потяг! Постійно дує вітер з вікна, тому що воно не закривається! Чай- це звичайна вода, ледь тепла!
Ксенія
Потяг 017/18Л Ужгород-Харьків Чудовий 😁 привітний провідник, гарне обслуговування ))) чисті купе та туалети)) в купе тепло та зручно 8.02.24 ❤️❤️❤️
Viktoria Karpina
Краще потягу я ще не бачила. Їхала у 6-му вагоні, провідниця найкраща. Дуже ввічлива, просто задоволення було з нею спілкуватися. Допомогла навіть мені з валізами. Купе чисте, не смердить, температура у вагоні дуже комфортна. Туалет був такий чистий, начебто їм не користувались. Загалом я залишилась дуже задоволена цією поїздкою.
Ирина
Сам вагон хороший чистый,с розетками,но один огромный минус Оч резкий ход,со столов все падает среди ночи,очень громко ехать Если есть проблемы со сном,то вам сложно будет там спать
Proizd.ua
Катерина, якщо виникає помилка і Ви сумніваєтеся чи пройшла оплата - в нас працює цілодобова служба підтримки, Ви могли звернутися до операторів та зʼясувати пройшло успішно замовлення чи ні. Місця були зайняті і викуплені саме Вами, тому вони більше в системі не відображалися як вільні.
катя
Вперше скористалася саме цим сервісом для купівлі квитків на потяг. напевно після цього досвіду буду замовляти лише через Укрзалізницю. купувала квитки на 6 чоловік. перший раз замовила на 3 чоловік, оплата пройшла без заминок, після оплати мені висвітилися мої придбані квитки. коли замовляла ще на 3 чоловік, після спроби оплатити, написало що потрібно перевірити наявність вільних місць в потязі, що і було зроблено. ці місця були зайняти, обрала інші і знов оплатила. але потім з'ясувала що друга оплата теж пройшла. тепер маю по 2 квитки на людину в оному потягу на один час. даний сервіс повернення квитків робить лише на 50% вартості. в той час як Укрзалізниця забирає лише комісію в 60 грн.
Ірина
Потяг 128 Львів-Запоріжжя, їхала 26 січня 2024р в вагоні було холодно.А так все влаштувало.
Proizd.ua
Андрій, уточніть Ваше питання, будь ласка.
Андрій
Вкажіть точні місця
Proizd.ua
Ілона, кошти зараховуються до 6 робочих днів після повернення онлайн, за умови що квиток не був роздрукований та протягом 30 днів при поверненні через касу. Сума до повернення розраховується згідно Правил перевізника та Умов сервісу та напряму залежить від часу до відправлення потягу.
Олександр
Все, сподобалось
Ілона
З поїздом все добре ну а з обміном повна лажа 380 даєш 74 вертаютьта та ще і не зразу
Ілона
З поїздом все добре а от з грошима на возврат повна лажа 380 даєш 74 вертаютьта ще чекати ті дуже довго не рекомендую
Тимур
Поїзд 732 Дніпро-Київ чемний персонал,буфет. Дуже дякую за приємну подорож, рекомендую.Краще їхати першим класом,зручніші сидіння.
Proizd.ua
У вас в квитку вказано що він дитячий (в графі"Місце") і вартість було перераховано. Звірте вартість всіх квитків внизу на рівні печатки. Дорослий - 441,34 грн, а дитячий - 355,95 грн.
Ірина
Як негативним відгуком, поїзд 86п, перший вагон, купе дуже брудне, пів години вимивали пил вологими серветками , постіль в жахливому стані, вся в плямах
Людмила
https://uploads.disquscdn.com/images/b88c82e27895d888b48bc3fb9c583d8d68541b91f0d9889a4f67f3f762af8e7a.jpg
Людмила
Я полностью указывала дату рождения ребёнка, а это 01.10.2014., и никакого переращета не было.
Серофіма
В сусіда по місцю воняли ноги
Віра
Подорож поїздом 021КБ з Харкова до Львова пройшла добре. Тепло, комфортно, супроводжувала дуже ввічлива провідниця. А ось під час зворотньої подорожі додому потягом 064Л зі Львова до Харкова є кілька зауважень. Провідниця спала у робочі години. Довелося чекати 40 хвилин, розбудити її, щоб купити чай. На мою думку, така поведінка працівниці неприпустима!
Proizd.ua
Людмила, коли Ви заповнюєте дані пасажирів - система не розуміє дорослий це чи дитячий квиток. Після того, як Ви поставите відмітку, що це "дитячий" - сума перераховується в меншу сторону. Тому перевірте, будь ласка, чи вказано у квитку що це дитячий квиток. Знижка діє до 14 років, якщо дитині вже виповнилося 14 - знижка не задіється.