Tickets for train №091К Київ-Пасажирський - Львів - PROIZD.UA

Train № 091К

Train information Київ-Пасажирський — Львів

From?
To?
Select date

Train schedule № 091К Київ-Пасажирський — Львів

StationArrivalStayDepartureDistance
Київ-Пасажирський 23:16
Святошин 23:36
2
min
23:38 12 km
Підзамче 06:22
2
min
06:24 565 km
Львів 06:35 572 km

Details of train 091К

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Київ-Пасажирський - Львів

The train № 091К departs from the primary station Київ-Пасажирський at 23:16:00 and arrives to the end station Львів at 06:35:00. The total time of the train journey is 7:19, for which he overcomes distance of 572 kilometers. The route runs through 4 stations.
Proizd.ua
Наталія, щиро вдячні за Ваш відгук!
Proizd.ua
Ірина, тільки з пересадкою в м.Київ, м.Біла Церква, або ім.Т.Шевченка.
Наталія
Все добре, але потяги старі як мир. Треба нові. А сайт працює добре. Все зрозуміло і швидко.
Ірина
Поїзд прибув вчасно, в мене було місце на верху, я попросила провідника знайти мені місце десь на низу якщо є, він дуже гарно розмовляв до мене і був ввічливий, мені дісталось ціле купе де я була одна, було чисто, постіль також чиста, з Львову до Чернівців поїзд прибув так як писало на квитку, я була задоволена і змогла чудово поспати. Дякую
Татьяна
Поезд 21 Харьков -Львов. Вагон 7. Отличный вагон. Все чисто, белье чистое. Проводники внимательные. Поездкой осталась довольна.
Софія
Потяг 75, Київ-Кривий Ріг, вагон 1, місце 43. Постіль суха та чиста, в туалеті охайно, є мило, папір та серветки, зручні новенькі подушки, провідники чемні - це з плюсів. З мінусів: матраси жахливі, тонкі, через це весь час з'їзджають з полиці, неможливо комфортно спати. Моє 43 місце - це нижня боковушка, був зламаний перекошений столик, через це пляшку води або їжу поставити на нього не можна. Ще хотілося б, щоб вікна були чистішими, але це не критично, а бажано. Не дивлячись на недоліки, загалом я бачу покращення умов проїзду та комфорту на Укрзалізниці. Це приємно. Сподіваюся на подальший розвиток.
Lena Lena
128 поїзд.Львів-Олександрія.Вагон 8.Все ок.Але змерзла бо у вагоні було навіть під ковдрою холодно!Прибув вчасно як відправлення так і прибув на станцію.Дякую за поїздку і надіюсь що наступного разу буде добре!!!
Иван Иванов
На скільки мені відомо, ви можете попросити заміну місця якщо такі умови. Дивно що вам не запропонували її
Иван Иванов
Хлопець що возив продукти, сказав що можна розраховуватись лише налічкою... Довелось її шукати, хоча потім він чогось бігав з терміналом. Схоже на якусь схему заробітку на дрібничках типу води.
Daryna Rosynska
Комфорт + П’яниця в купе
Ирина Саенко
Глупо, и это дурной тон, надо знать , что печатью букв управляет Т2
Алена
Їхала потягом Одеса - Чернівці у 11 вагоні. Провідниця ввічлива, позитивна. Потяг відправився і прибув чітко по графіку - хвилина в хвилину.
Раїса
Дякую за комфортну поїздку
Александр Григоренко
Потяг 148, Київ - Одеса, 12 вагон, 20 місце. Вікно зламане, не зачиняється, на вулиці +8, дощ, з вікна сквозить. Провідниця: та на вулиці вже літо, лягайте головою в інший бік, приїдете в Одесу там і зігрієтесь. Я навіть не сперечався з таким сервісом, навіть,не очікую, що вона зрозуміє, що саме вона говорить. Врешті решт прийшов майстер, ломиком ледве не доламав вікно, не зміг зачинити, якимись тряпками заткнув щілину. Перекошене вікно вагону забите тряпками - бренд Укрзалізниці!!!
Евгения Клочан
Потяг 091К вагон 6. Київ Львів чудовий,новий.Постіль ідеально чиста,нова.Є всюди розетки,в туалеті все приладдя,як і повинно бути.Отримала задоволення від поїздки.
Інна
128л 9 ваг. 16.04.2024 Львів - Запоріжжя жахливо!!! Зловоння таке, як в забігайлівці. Все таке старе та занедбане, що в халупі старого смердючого алкаша.
Євгенія Андріївна
Дякую за поїздку! Все супер чудово, виспалась у вагоні краще, ніж дома)) дуже затишно, провідники мега суперові, дуже привітні і ласкаві, взагалі отримала прекрасне враження від поїздки, дуже дякую!!
Антон
Повний Треш краще б Пішком Пішов
Валентина
Поїзд52/53 Дніпро Одеса ( Одеса Дніпро) Все добре. Вагон , купе, туалети чисті. Білизна нова. Провідники чемні. Дякую.
Михайло Бардин
поїзд 85 Запоріжжя - Львів. Вагон № 7 зі старого складу, але добре доглянутий, чистий, охайний. Провідниця привітна, спокійно і не нав'язливо забезпечує комфортне обслуговування пасажирам. Потяг запізнювався на 55 хв, але розуміємо в яких умовах зараз усі живемо. Подяка провідниці і усій Укрзалізниці.
Наталія Шпирка
Все відмінно.Провідник з позитивним настроєм.потяг 128
Дмитро
Їхали зі Львова до Кривого Рогу, а це 20 з гаком годин в цій «скотовозці». Купе занедбане та підлягає хоча б модернізації, якщо не утилізації. Все старе, дряхле, ні розеток, ні вентиляції. Як таке можливо в 21-у столітті, та й ще на таких довгих відстанях!?!
Наталі
Потяг 778 Львів-Київ. просто супер. Шкода що він не регулярний
Proizd.ua
Добрий день. Так, розетки повинні бути.
Юлия
Хотела бы узнать ,есть ли розетки в улучшеном купе ?