Tickets for train №063О Kharkiv-Pas - Kyiv-Pasazhyrsky - PROIZD.UA

Train № 063О

Train information Kharkiv-Pas — Kyiv-Pasazhyrsky

Hurry up to buy tickets for 🌷March 8🌷

From?
To?
Select date

Train schedule № 063О Kharkiv-Pas — Kyiv-Pasazhyrsky

StationArrivalStayDepartureDistance
Kharkiv-Pas 22:30
Lyubotyn 23:00
2
min
23:02 24 km
Poltava Kyivska 00:47
20
min
01:07 154 km
Reshetylivka 01:37
2
min
01:39 184 km
Hoholeve 02:09
2
min
02:11 227 km
Myrhorod 02:28
2
min
02:30 241 km
Romodan 02:53
3
min
02:56 267 km
Lubny 03:24
2
min
03:26 297 km
Hrebinka 04:01
15
min
04:16 339 km
Darnytsya 05:47
2
min
05:49 475 km
Kyiv-Pasazhyrsky 06:10 489 km

Details of train 063О

Model
Other
Speed
Fast
Electronic ticket
Yes

Train route information Kharkiv-Pas - Kyiv-Pasazhyrsky

The train № 063О departs from the primary station Kharkiv-Pas at 22:30:00 and arrives to the end station Kyiv-Pasazhyrsky at 06:10:00. The total time of the train journey is 7:40, for which he overcomes distance of 489 kilometers. The route runs through 11 stations.
dam_podsra4nik
Чисто, тепло, чемна вічлива пиивітна провідник, приємна поїздка хоч і не довготривала Дякую
Сергій
Чудовий потяг , чудовий провідник , єдине що бісить це аватари поряд в купе . А так супер , швидко , комфортно .
Марина
Поїзд Харків Київ 063,дуже сподобалося. Чисті вагони, уютні купе. Провідники привітливі і завжди допоможуть. Чай, кава, солодощі можна придбати у провідників. Все дуже сподобалося. Дякую
Vita
Їхала з Харкова до Києва , супер, все чистенько, тепленько і зручно
Оксана
Поїзд Харків Київ 063,їхала вперше, але дуже сподобалося. Чисті вагони, уютні купе. Провідники привітливі і завжди допоможуть. Чай, кава, солодощі можна придбати у провідників.
Галина
Поезд 63 и 163 - это один и тот же поезд, на котором можно из Харькова до Львова доехать без специальных пересадок. Только вышли на перрон в Киеве, подождали 15 мин и заново сели. Очень удобно!!! Жаль, не знала об этом раньше и пыталась поймать (безрезультатно) билет на прямой до Львова. Обслуживание хорошее, чай очень порадовал: хоть в пакетике, но листовой -Бойовий.
Світлана Лучнікова
Ехала с Харькова в Киев и была поломана крышка радиатора в купе, постоянно хлопала не получилось поспать вообще, прикрутите или поменяйте пожалуйста, 8 вагон 33-36 места. В остальном было нормально все
Артур
Когда ехал с Киева обратно в Харьков , почему то не работал кондиционер, это единственный минус в этой поездке
Карунна Наталія
Залишилися задоволені поїздкою. Дуже сподобалися комфортабельні вагони, приємно порадували біотуалети. З мінусів - те, що потяг не заїжджає на Полтаву-Південну, оскільки зовсім не зручно до Полтави-Київської добиратися. А так процвітання Укрзалізниці! Дякуємо:)
Анна
Зручний розклад, комфортний вагон (12ий, можливо, вони міняються, але) - комфортні мякі ліжка
Proizd.ua
Ігор, за замовчуванням квиток іде без білизни, якщо вона потрібна - потрібно поставити галочку при замовленні для її оплати.
Ігор
Чомусь білет був проданий без білизни, прийшлося доплачувати 50 грн. Білизна була не дуже чиста: рушник с великою коричневою алямою, тому не користувався, наволочка сірого кольору. В потягу було чисто, провідниця привітлива, але зранку 1 туалет зламався...
Анна Хабарова
Поїздка сподобалася, вічлива провідниця, чисті вагони, чиста наглажена постіль. Дякуємо.
Олександра
Враження від подорожі не дуже.. провідниця вагону хамка, не люб’язна та не привітна! Стан купе не виправдовує своєї ціни, так як був старий вагон.. за таку суму квитка - може бути набагато краще!
Никита
Персонал - ОК. Состояние Вагонов/туалетов 1/10. Уже давно нужно обновлять.
Proizd.ua
Наталя, ми щиро раді, що Вам все сподобалося.
Natalya Golovanova
Чудове обслуговування, прекрасні умови, смачний чай, вельми ввічлива провідниця. Дякую
Сергей
В целом поездка прошла хорошо. Единственный минус, попался старый вагон. Укрзализниця- хватит воровать деньги, обновляйте подвижной состав. Не позортесь
Натали
В целом поездка прошла нормально, благодаря соседям приятным. Но розетка в купе не работала и холодно было, поездка с 23 на 24.12 была. Проводница отличная. Бельё увы грязное, и не только у меня в купе было в пятнах именно грязи коричневой. Меняли комплект, но это не приятно было. Одеяло тёплое, с окна дуло сильно.
Macebre
Воспользовался купе вагоном. Была проводница приятная (делала хорошо свою работу), ночью было тихо, запах курева в тамбуре также не было. Остался доволен
Инна
Ужасная поездка! Всю ночь тарахтел компрессор для закачки воды в туалеты! Неужели нельзя придумать что-то потише? Кто это поставил, пусть бы прокатился ночным рейсом! По моему, даже звук дрели намного приятней будет, этой ночной колыбели! 0 баллов!!!
Proizd.ua
Александр, благодарим за отзыв!
Александрп
Все отлично
Светлана
Не плохо, но было лучше!! Ездить можно!
Татьяна
Все отлично: чистые вагоны, свежее белье, удобные полки. Что еще нужно для поезки? Я довольна поездкой