Tickets for train №050Ш Трускавець - Київ-Пасажирський - PROIZD.UA

Train № 050Ш

Train information Трускавець — Київ-Пасажирський

From?
To?
Select date

Train schedule № 050Ш Трускавець — Київ-Пасажирський

StationArrivalStayDepartureDistance
Трускавець 20:25
Дрогобич 20:43
26
min
21:09 12 km
Львів 22:43
22
min
23:05 112 km
Тернопіль 01:03
4
min
01:07 253 km
Хмельницький 02:53
4
min
02:57 372 km
Вінниця 05:02
3
min
05:05 518 km
Калинівка 1 05:24
2
min
05:26 541 km
Козятин-1 05:58
2
min
06:00 582 km
Фастів 1 07:17
2
min
07:19 675 km
Київ-Пасажирський 08:22 739 km

Details of train 050Ш

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Трускавець - Київ-Пасажирський

The train № 050Ш departs from the primary station Трускавець at 20:25:00 and arrives to the end station Київ-Пасажирський at 08:22:00. The total time of the train journey is 11:57, for which he overcomes distance of 739 kilometers. The route runs through 10 stations.
Proizd.ua
Поліна, потяг №50 - не інтерсіті, а звичайний потяг з вагонами люкс, купе та плацкарт. При пошуку потрібно звертати увагу на назву потягу, та примітку Інтерсіті+, тому як просто Інтерсіті (без знаку +) буде вагоном з сидячими місцями, але не нового плану.
Поліна Бадешко
Підкажіть що за потяг, інтерсіті, чи який?