Залізничні квитки на потяг №772К Хмельницький - Київ-Пасажирський - PROIZD.UA

Потяг № 772К

Інформація про потяг Хмельницький — Київ-Пасажирський

Звідки?
Куди?
Оберіть дату

Розклад потягу № 772К Хмельницький — Київ-Пасажирський

СтанціяПрибуттяЗупинкаВідправленняВідстань
Хмельницький 13:11
Деражня 13:35
2
хв
13:37 36 км
Жмеринка 14:42
50
хв
15:32 99 км
Гнівань 15:54
2
хв
15:56 121 км
Вінниця 16:14
5
хв
16:19 146 км
Калинівка 1 16:39
2
хв
16:41 169 км
Козятин-1 17:16
2
хв
17:18 210 км
Фастів 1 18:32
2
хв
18:34 303 км
Вишневе 19:11
1
хв
19:12 354 км
Київ-Пасажирський 19:28 367 км

Характеристики потяга 772К

Модель
Регіональний експрес
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так

Інформація про маршрут потягу Хмельницький - Київ-Пасажирський

Потяг № 772К відправляється з початкової станції Хмельницький о 13:11:00 і прибуває в кінцеву станцію Київ-Пасажирський о 19:28:00. Повний час потягу в дорозі - 6:17, за який він долає 367 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 10.
larysaty
Їхала 8 01.2024 в Київ з Козятина. Тепло, затишно, швидко. Вагон #7 старий, але все у справному стані Поїзд прийшов за розкладом, хвилина в хвилину, хоча в цей день була ракетна атака по всій країні, напередодні пройшов сніг. Дякую Укрзалізниці і її співробітникам, послугами якої користуюсь регулярно з перших днів війни. Це неймовірно, що в умовах війни продовжуєте працювати чітко і злагоджено, перевозити людей. Ви - наші герої.
Proizd.ua
Ольга, рекомендуємо наступного разу одразу після посадки пройти інструктаж у провідника. Провідник Вам має детально розказати про алгоритм дій для закриття-відкриття купе.
Ольга
я так і не вмію відчиняти двері-купе =) зробіть відео-лайфхак може)) бо ледь не проїхала свою станцію Х)
Ольга
бачу багато старих поганих відгуків уточню, що я їхала в купе і воно було прекрасне провідники милі прекрасні тепло туалети чисті ну кайф
Ольга
зимою краще тепло, ніж холодно ну спізнився пару раз тай шо
Ольга
ой дуже класний потяг 772К Хмельницький — Київ-Пасажирський дякую
Андрей Сомирко
Досить зручний та швидкий спосіб подорожувати. Сервіс proizd.ua дозволяє швидко забронювати місце та купити квиток, а спортбанк повертає кешбек за купівлю квитків.Рекомендую.
Іван Шраменко
Поїзд слідував за графіком. Провідники доброзичливі і професійні. нажаль у потязі було жаркувато із-за відсутності кондиціонера.
Proizd.ua
Юліє, дякуємо за відгук та оцінку роботи нашої команди! Якщо виникнуть питання - звертайтеся, будь ласка.
Юлія
Подорож 17.06.23 Поїзд прибув за графіком, було достатньо чисто. Провідники були любязні, допомогли з багажем, це було мило) Була дріп кава! Але поїзд без кондиціонера і вікна у вагоні нові, суцільні, що передабачають наявність кондиціонера. Тому у вагоні, при +30 на вулиці, було певне +40. Це було жахливо і зіпсувало враження від подорожі. Шановна Укрзалізниця, зробіть шось. До сервісу proizd.ua - запитань нема) зручно, швидко та ще й якась знижка була) Дуже дякую!
Сергій
Ваш кабінет непрауює нормально, при оплаті показав помилка сервера, оплачую повторно, за один білет дві оплати, Вінниця Київ, телефоную кажуть 8 вагон місце 18, заходжу в кабінет показує 8 вагон місце 28 , це білет попередній який вже відмінений, найміть номальних ІТ спеціалістів нехай люди не оплачують двічі, а Ви при цьому цей же білет продаєте втрете
Елена
Доброго дня!!! Судячи з коментарів, цей потяг завжди зпаізнюється. Ось і 2 грудня їхали з Вінниці - запізнення 30 хв. і в Києві когось довго пропускали........ І це при жахливій спеці у вагоні (не менше 30) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Питання - на якого біса так топити??????????????? На нижній полиці вода у пляшці була тепла.........
Proizd.ua
Здравствуйте! К сожалению, у нас нет возможности повлиять на график, отредактировать его. Данная ветка создана для отзывов, чтобы помочь пользователям выбрать лучшие места, вагоны, обслуживание.
Sergej
Здравствуйте, второй раз за месяц еду этим поездом, и два раза с опозданием, пожалуйста обратите внимание на это, с уважением ваш постоянный клиент.
Olha M.
Поїзд жахливо брудний! 5 вагон: навіть не видно візерунка на сидіннях від бруду , ніяких накидок не має, як сидіти? Елементарного зробити не має можливості ?
Proizd.ua
Владимир, при покупке билета в Условиях использования сервиса указано, что билеты бывают двух видов. При покупке бланка отложенной печати исключена ситуация, что Вы останетесь без билета - ведь за Вами уже закреплено определенное место в определенном вагоне.
Владимир Кулина
Здравствуйте, ужасное отношение персонала. Меня не пустили на поезд, так в письме было указано что это билет. А в самом файле прописано что нужно распечатать. Вы вели в Оману меня, потом я поговорил с начальником поезда. Но от так сказал что он не пустит. Зачем покупать билеты в онлайн, а потом распечатывать? Если человек не успел этого сделать, я его фактически Купил.