Залізничні квитки на потяг №749Ш Ужгород - Київ-Пасажирський - PROIZD.UA

Потяг № 749Ш

Інформація про потяг Ужгород — Київ-Пасажирський

Звідки?
Куди?
Оберіть дату

Розклад потягу № 749Ш Ужгород — Київ-Пасажирський

СтанціяПрибуттяЗупинкаВідправленняВідстань
Ужгород 06:15
Чоп 06:36
34
хв
07:10 22 км
Мукачеве 08:07
5
хв
08:12 63 км
Свалява 08:37
2
хв
08:39 90 км
Славське 09:58
2
хв
10:00 149 км
Стрий 10:53
2
хв
10:55 213 км
Львів 11:59
20
хв
12:19 288 км
Київ-Пасажирський 19:07 860 км

Характеристики потяга 749Ш

Модель
Інший
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так

Інформація про маршрут потягу Ужгород - Київ-Пасажирський

Потяг № 749Ш відправляється з початкової станції Ужгород о 06:15:00 і прибуває в кінцеву станцію Київ-Пасажирський о 19:07:00. Повний час потягу в дорозі - 12:52, за який він долає 860 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 8.
Олена
Ехала 28.04.24 с Мукачево до Киева в 6 вагоне. Очень понравилась проводница, приветливая, отзывчивая. К сожалению, вагон не отапливался и к тому же у нас в купе окно пару раз открывалось, было немного прохладно, хотя на улице было достаточно тепло ( наверное потому что раннее утро) Поезд быстрый, домчал нас до Киева быстро и мягко👍
Світлана
Вагон 5 чистий. Коли сіли було досить тепло, а потім трохи змерзла, але це індивідуально) Постіль запакована, матрас зручний, персонал привітний.
Tamara
Вагон 5: Доброзичливий персонал, постіль чиста і запакована. Вагон старенький, причеплений до потягу Відень-Львів-Київ, але в умовах воєнного стану я вважаю… є, як є. Дякуємо, що тримаєтесь УЗД!
Irina
Вагон 7) Гарна, спокійна дорога) якщо було шумно, вдягла навушники та закрили двері) Провідниця нереально привітна, прибирала все, і слідкувала за всім, молодець) Було спекотно, так що не змерзнете це точно 😂 але футболка врятувала, тому все ок)
Viktoria Karpina
В вагоні номер 5 дуже смерділо туалетом і сигаретами. Туалет жахливий, все старе, якісь металеві елементи торчали… лампочку хтось викрутив, загалом жах! Хотіла закрити двері в купе, щоб не смерділо, але опалення працювало дуже сильно, тому боялась просто задихнутися. Із плюсів тільки те, що потяг зі Львову до Київа доїхав за 6,5 годин.
Рост
Едем на поезде с Ужгорода в 6:20, в Киеве в 18:40. Ребята, это ад просто. На улице зима, мороз, а в поезде +40 наверно, бегают по коридору дети, пищат, свежего воздуха нет вообще, иногда чувство что сейчас задохнешься. Едем уже почти в трусах, воняет потом от всех, мочой с туалета и ещё периодически куревом. Это худшее на чем нам приходилось ездить.
Анастасия
Старый выгон, туалет ужасный, воняет.
Катерина
Поїзд старий з вікон дуе поїзд 749,розеток немає а ті що в коридорі простотне працюють як для потягу в якому знаходишся 10 годин комфорту ніякого, провідники привітні та чемні і це едений плюс поїздки
Оксана
Поїздка була потягом 750Ш 20.08.2023 року- це був ШОК!!! На станції Стрий у вагоні №6 провідник не відкрив двері!!! Провідники з сусідніх вагонів посилали нас у різні сторони, але двері скрізь були закриті. Коли у нас почалась майже істерика - усі пасажири зайшли у свої вагони, а ми не можемо зрозуміти, що робити, провідник з вагону №7 пожаліла і з словами: "Слава Богу, що не до мене сідаєте !"- дозволила зайти у потяг (кваліфікація аж "зашкалює"). А яка реакція може бути від нас, коли стоїмо з чемоданами та не можемо зайти у потяг, що майже відправляється?! Коли ми перейшли через тамбур до свого купе (місце 21 та 23) там сидить чоловік, який не розуміє чого це він на чужому місці, так як у нього теж квиток на №21!!! Згодом з'ясувалося, що Він повинен був вийти на станції Стрій, але його ніхто не попередив, бо наш провідник СПАВ!!!!! Вийшов той пасажир у Львові!!!! Подорожую дуже часто, але у такій ситуації була вперше!!! Через деякий час до нас прийшли з вибаченнями, але негативу вже було багато... Порада усім пасажирам - слідкуйте за своєю поїздкою, бо провідники просто мають гарний сон і можна доїхати не відомо куди!!!!
Інна
Абсолютно згодна із тим, що цим потягом має їздити керівницво Укрзалізниці. Зрозуміло, що на запізнення причепних вагонів з-за кордону у нас вплинути не можливо, бо там же угорці вирішують, як нам зашкодити... Але на денний рейс у спеку +35-37 пустити старі вагони без кондиціонерів із вікнами, що взагалі не відкриваються, а в коридорі відкрито на весь коридор 3 вікна (одне через двоє), - це потрібно бути людиноненависником!...
Калина
Поїздка прекрасна. Хоч нема кондиціонера, але персонал виконує свої обов’язки на всі 100. Була смачна кава, як вдома. Дякуємо за роботу.
Світлана
На жаль нічого доброго про поїздку сказати не можу. Поїзд 750 прибув на вокзал завчасно, але зупинився далеко від вокзалу. Прийшлося бігти з валізами та дітьми щоб не запізнитися. Вагони поїзда старі, туалети в жахливому стані, кондиціонерів немає. Провідниця зовсім не дбає про своїх пасажирів, не привітна та байдужа. Після замовлення чаю одна з пасажирок на дні стакану знайшла жменю монет. На зауваження пасажирів провідниця нічого не пояснила та навіть не вибачилася, а пізніше і зовсім зникла з вагону. Я підтримую коментарії пасажирів поїзда 750 щодо необхідності спровадити ним в дорогу керівника Укрзалізниці або його близьких.
Юлія
Потяг прибув за розкладом. Дуже ввічливий провідник. Допоміг з речами, пропонував напої, підтримував чистоту. На цьому плюси скінчилися. Вікна не відчинялися, а на вулиці була спека. Ніякого кондиціонування. Все старе, затерте. На вікнах засмальцьовані від часу рами. Світло на весь вагон, яке не вимикалося. Розетки тільки в коридорі - черга на зарядку так і не дійшла. Дуже хочеться, щоб в цьому потязі поїздив керівник укрзалізниці.
Олена
поїзд по Сваляві запізнився на 1,5 години (спочатку оголосили запізнення на 3 години). Вагони старі, без кондиціонування, вікна не відкриваються. Іхати світовий день, коли на вулиці +32 - це ще той треш, особливо на верхній полиці. про туалети окремий фільм жахів. туалетного паперу нема, мила також. Вода ллється наче по талонах: по 3 краплі в одні руки. Така ж кількість води і в туалеті при змиванні. Проводник звісно намагалася слідкувати за чистотою, але на жаль, не все у неї в руках Р.S/ Через такі "комфортні" умови діти у вагоні постійно плакали, кричали
Ксенія
750й потяг спізнився на три години. Причому час затримки багато разів збільшувався. Довелося стояти під табло бо по гучномовцю оголошень не було. Вагон сам нормальний а туалет виявився старого зразку, з педалькою. 15 років такого не бачила. Вокзал не зручний, поїсти мало місць. У коридорах темно. Туалет затісний коли заходиш з дитиною та валізами. в моєї дитини особливості , його не можна лишати одного