Залізничні квитки на потяг №715К Київ-Пасажирський - Перемишль - PROIZD.UA

Потяг № 715К

Інформація про потяг Київ-Пасажирський — Перемишль

Встигніть купити залізничні квитки на 🐣Великдень

Звідки?
Куди?
Оберіть дату

Розклад потягу № 715К Київ-Пасажирський — Перемишль

СтанціяПрибуттяЗупинкаВідправленняВідстань
Київ-Пасажирський 11:01
Вінниця 13:34
2
хв
13:36 221 км
Хмельницький 15:29
2
хв
15:31 367 км
Тернопіль 17:14
2
хв
17:16 486 км
Львів 19:00
10
хв
19:10 627 км
Перемишль 20:25 725 км

Характеристики потяга 715К

Модель
Hyundai
Швидкість
Швидкісний
Електронний квиток
Так

Інформація про маршрут потягу Київ-Пасажирський - Перемишль

Потяг № 715К відправляється з початкової станції Київ-Пасажирський о 11:01:00 і прибуває в кінцеву станцію Перемишль о 20:25:00. Повний час потягу в дорозі - 10:24, за який він долає 725 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 6.
Анжела
Дуже задоволена
Proizd.ua
Антон, дякуємо велике за визнання старань нашої команди! Дякуємо за відгук і за приємні слова про роботу сервісу!
Антон Кривослицкий
Приємно лишати позитивний відгук стосовно українського сервісу. Це стосується як самої поїздки так і додатку для бронювання квитків. Усе зручно, усе працює. Сучасно та цивілізовано. Єдине побажання до УЗД це зробити вже нарешті доступ до нормального інтернету, хоч би окремою платною опцією. Бажаю успіхів усім хто працює над сервісом, дякую за вашу працю.
Наталія Марчук
Зручно, комфортно, але в такому поїзді повинен бути wi-fi, а його нема....
Олена
все добре окрім того що немає ні звязку ні інтернету і підключення. наче поїзка "назад в прошлое". немсожу погодитися що це нормально і це сучасний потяг.
Альона
Я задоволена сучасною та швидкою поїздкою. Комфортно, кафе вог...голодні та без смаколиків не залишились. Маю надію, що найближчими роками всі поїзди перейдуть на сучасний рівень...на старі поїзди болісно дивитися, а їхати, то жах ..
Анатолий Зинченко
Потяг інтерсіті один з найкращих способів подорожувати. Дякую проїзд.юа за зручність та економію часу при купівлі квитків, а з кешбеком від спортбанку, поїздки стали ще приємнішими.
Vita
Дуже все сподобалось
Малашенко Ліна
Дуже дякую за прекрасну поїздку. Комфортно все. Обслуговування прекрасне. Все працює. В туалетах чисто і без запаху.
Joseph Taylor
excellent trip.. except for the crazy kid sitting behind me in the train.
Стародубець Євгеній
Їхав 23.11.2022. Привітний персонал, комфортні умови... Все було б добре якби не обстріли, бо пропала напруга в мережі та ми 2 години просто стояли серед поля. Провідниці заспокоювати і пояснювали все як є, незважаючи на обставини виконали свої обов'язки чудово. Дякую)
Proizd.ua
Галино, сервісом надаються додаткові послуги при замовленні квитків, тому утримується комісія, про яку є інформація в умовах використання сервісу, з якими Ви погоджуєтеся при оплаті замовлення.
Oksana Tsutsup
Їхали 23.12.2001р ,у вагоні тепло, чисто, ввічлива молода провідниця. Єдиний мінус - поїзд спізнився до місця призначення на 20 хв. Поїзд 715
Галя
Інтерсіті часто запізнюється, але у вас дуже дорогі білети, на букінгу дешевше!
Святослав
24.09.21 Опоздали более чем на час! Ооочень швыдкисный поезд …
Виктор Галкин
Этот поезд идет 7! часов, так как через Винницу. А вообще интерсити львов-кинв идет 5 часов. А этот еще и опоздал. И! это важно - на Подзамче не останавливается.
Виктор Королюк
Все ок. Только у буфета большая очередь
Олена Лобода
Дата поїздки 23.06.2021. Чисто, зручно, кондиціонер праціє добре - зовсім не відчуваєшь ту спеку, яка на вулиці. Буфет користувався шаленою популярністю - то ж довелося стояти в черзі хвилин 20 :). До Хмельницького йшов за розкладом, у Тернопіль вже запізнився хвилин на 10, у Львів десь на 30.
Jamie
Нічний поїзд Хмельницький / Київ, контролер дуже непривітний, говорить голосно і без ввічливості, спальний вагон був повний людей і дуже неприємного запаху.
Iurii Gulianytskyi
Сегодня 01.06.2021 поезд стал недалеко от Львова. Перезагрузили, поехал. Опоздал минут на 45. Все остальное как и обычно в интерсити +: чисто, удобно, тихо, буфет 🙂
Proizd.ua
Оксана, дякуємо за відгук!
Оксана
Швидко, зручно, комфортно 👍
Oksana Kravchuk
Все супер!
Юлия
Все хорошо, чисто приятно ❤️
Юлия
Все отлично.<spoiler></spoiler>