ЖД билеты на поезд №143К Киев-Пассажирский - Ворохта - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 143К

Информация о поезде Киев-пассажирский - Ворохта

Покупайте билеты к празднику День Независимости

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Киев-Пассажирский
-
-
20:19
0 км
Фастов 1
21:16
2
мин
21:18
64 км
Казатин-1
22:25
5
мин
22:30
157 км
Калиновка 1
23:08
2
мин
23:10
198 км
Винница
23:29
3
мин
23:32
221 км
Хмельницкий
01:26
22
мин
01:48
367 км
Волочиск
02:46
2
мин
02:48
429 км
Подволочиск
02:57
2
мин
02:59
435 км
Тернополь
03:45
10
мин
03:55
486 км
Зборов
04:35
2
мин
04:37
528 км
Злочев
04:56
2
мин
04:58
550 км
Красне
05:23
2
мин
05:25
576 км
Львов
06:10
22
мин
06:32
627 км
Ходоров
07:39
2
мин
07:41
691 км
Галич
08:23
3
мин
08:26
739 км
Ивано-Франковск
08:55
30
мин
09:25
768 км
Надворная
10:18
2
мин
10:20
805 км
Яремче
11:04
4
мин
11:08
830 км
Татаров
11:39
2
мин
11:41
850 км
Ворохта
11:55
-
-
856 км

Характеристики поезда 143К

Модель
Обычный
Скорость
Скорый
Электронный билет
Да

Описание

Поезд № 143К отправляется с начальной станции Киев-пассажирский в 20:19:00 и прибывает в конечную станцию Ворохта в 20:19:00. Полное время поезда в пути - 15:36:00, за которое он преодолевает расстояние в 856 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 20.
Світлана
Добрий день! Їхали поїздом №143 Київ-Ворохта до міста Яремче у вагоні №6. Поїзд дуже старий. Наче попали в музей СРСР. Не впевнена, чи можна взагалі використовувати такі старі вагони, чи це безпечно? Постіль нова, невогка. Матраци та подушки теж нові, непильні, без запахів. У вагоні чисто, але свіжого повітря немає. Протягом поїздки було дуже душно. Провідниця дуже приємна, гарна жінка. Дякуємо їй за роботу та допомогу. PS Цікаво, чи цікавляться "великі" керівники укрзалізниці тим, що замість поїздів по маршрутам колесять таки музеї? Та в яких умовах працюють провідниці?
Анна
Доброго дня. Вагони старі,але чисті. Дуже приємне обслуговування. Постіль чистенька, туалет також.Все необхідне присутнє. Я задоволена)
Віталий
Потяг 143 , все старе та убоге , та напевно за такі кошти норм.., врятовує ситуацію привітна провідниця в 9 вагоні, дякуемо Їй за турботу)). А від УЗ хотілося щоб нарешті вивели свій сервіс із радянських часів на сучасні )) в сучасному світі вже давно є в вагонах розетка і вайфай , та нормальна вбиральня , ця поїздка була ніби в СССР, наступного разу краще скористаюся літаком квиток на 400 грн дорожче та все ж таки швидше на 10 годин і є сервіс ) виняток такий подорож з УЗ це подорож в радянські часи )
Олена
Дуже задоволена проїздом -потяг 143 Київ-Ворохта. Чистий вагон, гарний сервіс, Провідник 14 вагона-дуже позитивний і допогав з валізу з власної ініціативи.
nickname super
Блин проводники приходять через пів часа люди сидять на твоему місці разом з тобою не рекомендовано потяг під номером 143 з сполученням Київ Ворохта
Alexandr Kluenkov
Нормально