Потяг 136Ш

Інформація про потяг Одеса-Головна — Чернівці
Одеса-Головна
Прибуття
16:19
В дорозі
Відправлення
16:19
0 км
Роздільна 1
Прибуття
17:25
В дорозі
2 хв
Відправлення
17:27
73 км
Затишшя
Прибуття
18:15
В дорозі
2 хв
Відправлення
18:17
133 км
Подільськ
Прибуття
18:58
В дорозі
2 хв
Відправлення
19:00
188 км
Кодима
Прибуття
19:52
В дорозі
2 хв
Відправлення
19:54
243 км
Рудниця
Прибуття
20:14
В дорозі
2 хв
Відправлення
20:16
268 км
Крижопіль
Прибуття
20:30
В дорозі
2 хв
Відправлення
20:32
284 км
Вапнярка
Прибуття
20:53
В дорозі
2 хв
Відправлення
20:55
306 км
Рахни
Прибуття
21:27
В дорозі
2 хв
Відправлення
21:29
346 км
Жмеринка
Прибуття
22:03
В дорозі
20 хв
Відправлення
22:23
387 км
Деражня
Прибуття
23:20
В дорозі
2 хв
Відправлення
23:22
450 км
Хмельницький
Прибуття
23:57
В дорозі
5 хв
Відправлення
00:02
486 км
Волочиськ
Прибуття
01:03
В дорозі
2 хв
Відправлення
01:05
548 км
Тернопіль
Прибуття
01:57
В дорозі
5 хв
Відправлення
02:02
605 км
Золочів
Прибуття
02:56
В дорозі
2 хв
Відправлення
02:58
669 км
Красне
Прибуття
03:22
В дорозі
2 хв
Відправлення
03:24
695 км
Львів
Прибуття
04:10
В дорозі
20 хв
Відправлення
04:30
746 км
Ходорів
Прибуття
05:36
В дорозі
2 хв
Відправлення
05:38
810 км
Галич
Прибуття
06:18
В дорозі
2 хв
Відправлення
06:20
858 км
Івано-Франківськ
Прибуття
06:49
В дорозі
19 хв
Відправлення
07:08
887 км
Коломия
Прибуття
08:04
В дорозі
2 хв
Відправлення
08:06
942 км
Заболотів
Прибуття
08:22
В дорозі
2 хв
Відправлення
08:24
961 км
Снятин
Прибуття
08:40
В дорозі
2 хв
Відправлення
08:42
977 км
Чернівці
Прибуття
09:22
В дорозі
Відправлення
09:22
1013 км

Характеристики потяга 136Ш

МодельІнший
ШвидкістьШвидкий
Електроонний квитокНі

Опис

Потяг № 136Ш відправляється з початкової станції Одеса-Головна о 16:19:00 і прибуває в кінцеву станцію Чернівці о 09:22:00. Повний час потягу в дорозі - 17 год 3 хв, за який він долає 1013 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 24.
Roman Kobat's avatar
Roman Kobat
Прийшлося відмовитися від поїздки у зв'язку з нападом росії на Україну. Останній раз купляю через цей сервіс квитки. Колись купляв через приват банк і там була можливість одночасно купляти квитки в одну і другу сторону. Тут такої можливості не дають. Хотів повернути гроші і цього мені не вдалося на цьому сайті. А шкода, ці гроші могли піти на підтримку Української армії, яка захищає нас від рашиської сарани.
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Тетяно, ми щиро раді, що Вам сподобалися послуги сервісу!
Татьяна 's avatar
Татьяна
Дякую за сервіс,зручно купувати у вас білети!
Владимир Кузьменко's avatar
Владимир Кузьменко
Все ок
Наталья's avatar
Наталья
Ехали поездом 136, в 11 вагоне. Старый вагон, пыль не вытирали никогда. В туалете воды нет, смыть нечем, грязь и вонь. С нами ехала компания молодых людей, которые пили до 01:30 ночи. Потом блевали в туалете, а у нас было последнее купе, и мы вынуждены были это слушать. Проводник мер не принимала, подошла несколько раз, попросила не шуметь, но ребята не реагировали, а больше проводник и не старалась. С - сервис.
Оксана 's avatar
Оксана
Доброго ранку, я даже
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Щиро дякуємо за довіру до сервісу!
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Игорь, благодарим за высокую оценку нашей работы!
Саша Толстых's avatar
Саша Толстых
Сервіс супер
Игорь's avatar
Игорь
Очень удобный сервис, можно выгодно покупать билеты, ещё и с кэшбэком
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Любов, щиро дякуємо за Ваші враження!
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Любава, благодарим за приятные слова!
Любава's avatar
Любава
Очень удобное приложение, хорошо что технология не стоит на меcте, а то бы так и стояли б в очереди.
Lyubov Komarnitska's avatar
Lyubov Komarnitska
Дуже зручно і швидко тут купувати квитки. Поїздкою задоволена, вагон старенький, не зовсім зручний, але за таку вартість нормально. Вікно відкривалося, тому їхати вдень було не жарко.
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Лилия, здравствуйте! Вся информация о билетах отображена на сайте proizd.ua. Кроме того, для оперативной помощи рекомендуем обращаться в техподдержку онлайн, чат в приложении или на сайте или по телефону 0442227177.
Василий Петровский's avatar
Василий Петровский
Искусственно создают дефицит билетов,для чего делают это,неужели нельзя дополнительно добавить вагонов...!!! Такой маразм на месяц вперед нет билетов в направлении Черновцы-Белгород-Днестровский...в обе стороны...!!! Видимо кому-то это нужно уменьшать места,спрос на билеты огромный...но всё делается чтобы показать меньше обороты.... Нет слов..!!! Когда такое было ,чтобы люди не могли месяцами купить билет...Полный п..дец...!!!!
Лилия Климова's avatar
Лилия Климова
Здравствуйте. Есть ли билеты на 17.08 на поезд Белгорол-Днестровский - Черновцы?
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Тетяно, дякуємо за довіру до нашої команди!
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Тетяно, дякуємо за високу оцінку роботи нашої команди. Термін зарахування коштів при поверненні онлайн становить до 6 робочих днів (за умови, що квиток не був роздрукований в касі), при поверненні квитка через касу - до 30 робочих днів.
Пекар Тетяна's avatar
Пекар Тетяна
Дякую! Дуже зручний сервіс. Швидко купую квитки на будь-який напрямок - без черг, без затрати часу. Їхали з Одеси до Івано-Франківська вікна відчинялися, у вагоні навіть було прохолодно, сервіс відповідно класу.
Тетяна's avatar
Тетяна
Я задоволена сервісом. Дуже зручно і швидко придбала квитки за необхідними напрямами. Квитки здавала і гроші ще не отримала - чекаю на повернення. В вагонах сервіс залежно від класу, але кондиціонери працювали і в СВ і в плацкарті і було прохолодно. Дякую!
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Надія, напишіть, будь ласка, на пошту [email protected] деталі Вашого замовлення, ми все ретельно перевіримо.
Надія's avatar
Надія
А я розчарована даним сервісом. Так склалося, що потрібно було поміняти квитки на інший день. Мало того, що при поверненні втрачається практично половина вартості проїзду, так і до цього часу я гроші не отримала, хоч пройшло вже 10 днів. Наступного разу буду шукати дешевші варіанти, в нас на сім'ю вийшла тільки їхня комісія 400 грн, а ще втрата вартості від повернення і ми в мінусі на 1000 грн і треба дзвонити виясняти чому ще не повернули решту. Розчарована дуже й дуже.
гостя's avatar
гостя
Їхала 11 січня 2021року в 3 вагоні 135\136 поїзду. Вагон старий,з вікон дує.опадення не працює.Було холодно.Провідниці молодці.Старалися. Роздавали одіяла.Але стара рухлядь є стара. Пора думати про людей.
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Лариса, благодарим за высокую оценку работы сайта!