ЖД билеты на поезд №136Ш Белгород-Днестровский - Черновцы - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 136Ш

Информация о поезде Белгород-днестровский - Черновцы

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Белгород-Днестровский
-
-
14:21
0 км
Бугаз
14:41
5
мин
14:46
19 км
Каролино-Бугаз
14:59
5
мин
15:04
30 км
Аккаржа
15:40
2
мин
15:42
54 км
Одесса-Главная
16:22
22
мин
16:44
85 км
Раздельная 1
17:49
2
мин
17:51
158 км
Затишье
18:40
2
мин
18:42
218 км
Подольск
19:29
15
мин
19:44
273 км
Кодыма
20:34
2
мин
20:36
328 км
Крыжополь
21:08
2
мин
21:10
369 км
Вапнярка
21:31
2
мин
21:33
391 км
Жмеринка
22:37
20
мин
22:57
472 км
Деражня
23:57
2
мин
23:59
535 км
Хмельницкий
00:28
5
мин
00:33
571 км
Волочиск
01:27
2
мин
01:29
633 км
Тернополь
02:21
5
мин
02:26
690 км
Львов
04:24
24
мин
04:48
831 км
Ходоров
06:00
1
мин
06:01
895 км
Ивано-Франковск
07:17
10
мин
07:27
972 км
Коршев
08:17
2
мин
08:19
1012 км
Коломыя
08:39
4
мин
08:43
1027 км
Заболотов
09:01
2
мин
09:03
1046 км
Снятын
09:21
2
мин
09:23
1062 км
Черновцы
10:02
-
-
1098 км

Характеристики поезда 136Ш

Модель
Обычный
Скорость
Скорый
Электронный билет
Да

Описание

Поезд № 136Ш отправляется с начальной станции Белгород-днестровский в 14:21:00 и прибывает в конечную станцию Черновцы в 14:21:00. Полное время поезда в пути - 19:41:00, за которое он преодолевает расстояние в 1098 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 24.
Galina Habarova
Їхали в 11 вагоні, було тепло, більш-менш чисто і спокійно. Приємно була вражена повідомленням від Proizd.ua з побажанням щасливої дороги. Придбання квитків на цьому сайті - зручно. Дякуємо вам!
Ирина
Состав отвратительный(((( грязно, неприятный запах...в туалет зайти нельзя.Было тепло, и не просто тепло а ужасно жарко...Это последняя поездка этим составом((( Запах туалета на весь вагон. И хочется обратиться к родителям детей.Уважаемые родители, дети это наша радость, но радость должна быть хотя бы немного воспитанной! 3- х летний ребенок наверное должен спать в 23-00, а не носится по вагону в воплями.И мамочка должна выйти и забрать свое чадо, а не орать на весь вагон " Тема, иди сюда". И таких милашек было 3, до 23-00 они играли, пока родители что- то праздновали((( Самая скверная поездка за последние 4 года((( А сервис покупки билетов замечательный, спасибо вам)
Галя
Доброго дня, дорогі клієнти УКРЗАЛІЗНИЦІ...!!! Поїздка була важка, 1)Біля вагону не було провідника, коли я зайшла у вагон 12, 135 потягу (136), виявилося, що він п'яний і не в стані навіть розмовляти, заледве прочитав мій квиток, "ще й білизна вам треба" коментар провідника. 2)Коли я прийшла на своє місце зазначене квитком, то там уже спала жінка і робила вигляд, що так має бути...У мене 5 _ нижнє місце, а жінка на верхньому 6-му. Ніхто цього не проконтролював...і я мусила їхати на верхній полці, хоча купила верхнє. 3)Коли я постелилася прийшла до провідника за коцом, знову ж він був не задоволенний, що я його розбудила. 4) Всю ніч в вагоні було яскраво увімкнене світло і це перешкоджало спати. 5) Вагон Дуже холодний... Люди сиділи у куртках та взутті і коцика їм бракувало, щоб зігрітися... При тому, що в вагоні були малі діти. 6) О третій ночі терпіння людей закінчилося і вони почали скаржитися на холод, реакція є 18 градусів, хоча я в цьому сумнівваюся ((( Нам мало виділяють вугілля, тому я мала палю, а електронного не має, бо це старий потяг, а що нам "пасажирам" з цим робити...??? (( 7) На прохання однієї пасажири з дитиною викликати директора потягу відповідь провідника ..."він відпочиває..." який відпочинок він на роботі , це його обов'язок дбати про комфорт пасажирів. 8) лише близько п'ятої ранку прийшов начальник і сказав , "ну що нормально тут не так і холодно"... капець люди мерзнуть, а йому нормально..."беріть дитину ідіть у інший вагон" тобто у 12-му вагоні холод нормально...а повів у тепліший, чого ж увесь вагон не переселив. 9) І це проблема не одного впгону у цьому потязі. ..моя подруга їхала о 4-му вагоні вона спала одягнена і коли ми прийшли до дому не могли відігрітися ... в результаті я хвора .. ніч змарнована...день зіпсутий важко бути активною і працездатною після такої подорожі. .."все для людей"
С 18 марта приостанавливается внутреннее пассажирское сообщение