ЖД билеты на поезд №136Ш Белгород-Днестровский - Черновцы - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 136Ш

Информация о поезде Белгород-днестровский - Черновцы

Открыта продажа билетов на 3 месяца вперед

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Белгород-Днестровский
-
-
14:21
0 км
Бугаз
14:41
5
мин
14:46
19 км
Каролино-Бугаз
14:59
5
мин
15:04
30 км
Аккаржа
15:40
2
мин
15:42
54 км
Одесса-Главная
16:22
22
мин
16:44
85 км
Раздельная 1
17:49
2
мин
17:51
158 км
Затишье
18:40
2
мин
18:42
218 км
Подольск
19:29
15
мин
19:44
273 км
Кодыма
20:34
2
мин
20:36
328 км
Крыжополь
21:08
2
мин
21:10
369 км
Вапнярка
21:31
2
мин
21:33
391 км
Жмеринка
22:37
20
мин
22:57
472 км
Деражня
23:57
2
мин
23:59
535 км
Хмельницкий
00:28
5
мин
00:33
571 км
Волочиск
01:27
2
мин
01:29
633 км
Тернополь
02:21
5
мин
02:26
690 км
Львов
04:24
24
мин
04:48
831 км
Ходоров
06:00
1
мин
06:01
895 км
Ивано-Франковск
07:17
10
мин
07:27
972 км
Коршев
08:17
2
мин
08:19
1012 км
Коломыя
08:39
4
мин
08:43
1027 км
Заболотов
09:01
2
мин
09:03
1046 км
Снятын
09:21
2
мин
09:23
1062 км
Черновцы
10:02
-
-
1098 км

Характеристики поезда 136Ш

Модель
Обычный
Скорость
Скорый
Электронный билет
Да

Описание

Поезд № 136Ш отправляется с начальной станции Белгород-днестровский в 14:21:00 и прибывает в конечную станцию Черновцы в 14:21:00. Полное время поезда в пути - 19:41:00, за которое он преодолевает расстояние в 1098 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 24.
Asmik Yesaian
Їхала з Хмельницького до Івано-Франківська. Сідала вночі, 00.27,11 вагон. Світло у вагоні було увімкнено на повну!!! Звісно що я подумала, що це ізза того, що ми на великій станції, але НІ!!! спати було дуже важко😣 десь після 2 год ночі спитала у провідниці чи світло буде горіти усю ніч?! На що вона відповіла "так воно ж не дуже аж так!" Хоча через пару хвилин вимкнула, але.. . Святкування було не довгим. Поки...Десь біля 3 год ночі у вагон сіла група підлітків/молоді. І тут почалось: гучні розмови, галас, сміх, жарти.. .На звертання уваги від пасажирів ноль реакції!! ! Провідниця взагалі ігнорували це, ніби їх там не було взагалі! !!! І так було до самого ранку! !! ! А в вагоні їхали маленькі діти, і мати просила про тишу! !! Але без результатно! !Так до самого Франківська їхали у галасі та при повному освітленні! !! !! Коли я прибувала на станцію, то провідниця перед тим не підходила до мене взагалі! !! Про станцію не попередила, Квиток не віддала! !! (Взагалі після посадки, звісно з квитком! !! ! трохи пізніше вона підходила до пасажирів і питала куди хто їде!! !!! Але ж у квитках це написано! І квитки забрали одразу при посадці) Я впізнавши станцію все таки вийшла сама (провідниця спокійно стояла вже на пероні на вулиці!!!) Але після такої ночі все таки вирішила перепитати чи справді це Франківськ (мій вагон зупинився трохи далі від будівлі вокзалу) то здивованню провідниці не було меж! !! "Так, звісно! !!! " Ось так
Galina Habarova
Їхали в 11 вагоні, було тепло, більш-менш чисто і спокійно. Приємно була вражена повідомленням від Proizd.ua з побажанням щасливої дороги. Придбання квитків на цьому сайті - зручно. Дякуємо вам!
Ирина
Состав отвратительный(((( грязно, неприятный запах...в туалет зайти нельзя.Было тепло, и не просто тепло а ужасно жарко...Это последняя поездка этим составом((( Запах туалета на весь вагон. И хочется обратиться к родителям детей.Уважаемые родители, дети это наша радость, но радость должна быть хотя бы немного воспитанной! 3- х летний ребенок наверное должен спать в 23-00, а не носится по вагону в воплями.И мамочка должна выйти и забрать свое чадо, а не орать на весь вагон " Тема, иди сюда". И таких милашек было 3, до 23-00 они играли, пока родители что- то праздновали((( Самая скверная поездка за последние 4 года((( А сервис покупки билетов замечательный, спасибо вам)
Галя
Доброго дня, дорогі клієнти УКРЗАЛІЗНИЦІ...!!! Поїздка була важка, 1)Біля вагону не було провідника, коли я зайшла у вагон 12, 135 потягу (136), виявилося, що він п'яний і не в стані навіть розмовляти, заледве прочитав мій квиток, "ще й білизна вам треба" коментар провідника. 2)Коли я прийшла на своє місце зазначене квитком, то там уже спала жінка і робила вигляд, що так має бути...У мене 5 _ нижнє місце, а жінка на верхньому 6-му. Ніхто цього не проконтролював...і я мусила їхати на верхній полці, хоча купила верхнє. 3)Коли я постелилася прийшла до провідника за коцом, знову ж він був не задоволенний, що я його розбудила. 4) Всю ніч в вагоні було яскраво увімкнене світло і це перешкоджало спати. 5) Вагон Дуже холодний... Люди сиділи у куртках та взутті і коцика їм бракувало, щоб зігрітися... При тому, що в вагоні були малі діти. 6) О третій ночі терпіння людей закінчилося і вони почали скаржитися на холод, реакція є 18 градусів, хоча я в цьому сумнівваюся ((( Нам мало виділяють вугілля, тому я мала палю, а електронного не має, бо це старий потяг, а що нам "пасажирам" з цим робити...??? (( 7) На прохання однієї пасажири з дитиною викликати директора потягу відповідь провідника ..."він відпочиває..." який відпочинок він на роботі , це його обов'язок дбати про комфорт пасажирів. 8) лише близько п'ятої ранку прийшов начальник і сказав , "ну що нормально тут не так і холодно"... капець люди мерзнуть, а йому нормально..."беріть дитину ідіть у інший вагон" тобто у 12-му вагоні холод нормально...а повів у тепліший, чого ж увесь вагон не переселив. 9) І це проблема не одного впгону у цьому потязі. ..моя подруга їхала о 4-му вагоні вона спала одягнена і коли ми прийшли до дому не могли відігрітися ... в результаті я хвора .. ніч змарнована...день зіпсутий важко бути активною і працездатною після такої подорожі. .."все для людей"