Потяг 122К

Інформація про потяг Київ-Пасажирський — Херсон
Київ-Пасажирський
Прибуття
20:57
В дорозі
Відправлення
20:57
0 км
Корсунь
Прибуття
23:05
В дорозі
2 хв
Відправлення
23:07
144 км
Городище
Прибуття
23:27
В дорозі
2 хв
Відправлення
23:29
167 км
Цвіткове
Прибуття
23:43
В дорозі
2 хв
Відправлення
23:45
183 км
ім. Т. Шевченка
Прибуття
00:11
В дорозі
3 хв
Відправлення
00:14
216 км
Кам'янка
Прибуття
00:39
В дорозі
2 хв
Відправлення
00:41
240 км
Фундукліївка
Прибуття
00:57
В дорозі
2 хв
Відправлення
00:59
255 км
Чорноліська
Прибуття
01:25
В дорозі
2 хв
Відправлення
01:27
293 км
Куцівка
Прибуття
02:26
В дорозі
2 хв
Відправлення
02:28
356 км
Долинська
Прибуття
02:52
В дорозі
22 хв
Відправлення
03:14
379 км
Казанка
Прибуття
03:42
В дорозі
2 хв
Відправлення
03:44
405 км
Новий Буг
Прибуття
04:10
В дорозі
2 хв
Відправлення
04:12
431 км
Новополтавка
Прибуття
04:28
В дорозі
2 хв
Відправлення
04:30
449 км
Явкине
Прибуття
04:53
В дорозі
5 хв
Відправлення
04:58
473 км
Миколаїв
Прибуття
05:46
В дорозі
57 хв
Відправлення
06:43
527 км
Херсон
Прибуття
08:20
В дорозі
Відправлення
08:20
582 км

Характеристики потяга 122К

МодельІнший
ШвидкістьШвидкий
Електроонний квитокНі

Опис

Потяг № 122К відправляється з початкової станції Київ-Пасажирський о 20:57:00 і прибуває в кінцеву станцію Херсон о 08:20:00. Повний час потягу в дорозі - 11 год 23 хв, за який він долає 582 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 16.
Лариса's avatar
Лариса
Ехала ночным 19 июня, Киев-Херсон. Вагон 17. Чистенько, туалет хорошо убран... Очень вежливые проводники, приятные и добрые. Замечательная поездка!!!❤️
Анна Стоянова's avatar
Анна Стоянова
Я дуже вражена..... приємно вражена!! Їхали потяг Миколаїв - Київ - Миколаїв 12 вагон. Вагон чистий, в туалеті є рідке мило туалетний папір й паперові рушники. Я розумію що це норма, але суху підлогу й все вище сказане бачу майже перший раз. Провідник ввічливий , уважний, на ім'я Рашид, дякую 22. 04- 23.04
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Добрий день. Потяги курсують згідно розкладу. Про запізнення чи скасування рейсу повідомляється, якщо є така інформація.
Міхаіл's avatar
Міхаіл
Доброго вечора, чи безпечно с Києва до Херсона їхати ?
Тимофій Загоруйко's avatar
Тимофій Загоруйко
Доброго ранку!)В цілому,вагон 5 потягу 122К не поганий,якщо не враховувати що місце 13 в ньому зламане(відвалюється) та на відпочинок це не вплинуло,й ще не розумію чому й досі не замінено таблички з мовою загарбника на таблички українською мовою🤗Це бентежить більше за зламане місце відпочинку...
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Анна, це повʼязано з тим, що у період війни не оновлюється база зі студентськими квитками. Тому перевірити актуальність документу та використати знижку можна лише надавши оригінал студентського квитка в касі. Нам прикро, що склалася така ситуація, але вплинути на неї, на превеликий жаль - не в наших силах. Приємних подорожей!
Анна's avatar
Анна
Добрий ранок ! Не розумію чому квиток зі студентським можна замовляти лише у касі ,раніше такого не було:((( Також постіль видали лише через годину , не зручно , потяг нічний , а розтелитись вийшло лише близько опівночі ….
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Олександр, на жаль, змінювати графік чи додавати потяги ми не можемо. В нашій компетенції тільки все, що стосується замовлення квитків онлайн.
Alexandr  Danchuk's avatar
Alexandr Danchuk
Добрий день. Все, як завжди добре, але поверніть нічний потяг Миколаїв-Київ. Зараз дуууже не зручно. Це не тільки моя думка, всі з ким я кожного тижня спілкуюсь в купе така ж думка. Дякую.
Сергей 's avatar
Сергей
Добрый день, поезд Николаев-Киев 26.012022 отправился с Николаева в 21.40 в электронном билете заявлено 22.14, хорошо что раньше приехал, и на моё место 51 в 5-ом вагоне был ещё один пассажир, так как были свободные места проводник нас расселил
Екатерина's avatar
Екатерина
Это был супер ужасный вагон!!! Лампочки не работали, стол падал и одно место (7) было перекошено что ребёнок скатывался. На просьбу поменять лампочки проводник отреагировал, за что ему благодарна, но как оказалось дело не в них а именно в электронике вагона. Билеты дорожают но вагоны становятся все хуже и хуже, очень жаль ☹️