ЖД билеты на поезд №086П Новоалексеевка - Львов - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 086П

Информация о поезде Новоалексеевка - Львов

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Новоалексеевка
-
-
12:24
0 км
Партизаны
12:38
2
мин
12:40
13 км
Акимовка
13:29
2
мин
13:31
64 км
Мелитополь
13:55
20
мин
14:15
91 км
Запорожье 1
15:52
4
мин
15:56
203 км
Синельниково-1
16:50
2
мин
16:52
278 км
Днепр-Главный
17:40
20
мин
18:00
329 км
Каменское-Пассажирское
18:37
3
мин
18:40
365 км
Верховцево
19:18
3
мин
19:21
400 км
Пятихатки
20:07
3
мин
20:10
444 км
Зеленая
20:57
2
мин
20:59
466 км
Александрия
21:35
2
мин
21:37
508 км
Знаменка Пассажирская
22:16
8
мин
22:24
553 км
Фундуклеевка
23:14
2
мин
23:16
606 км
Им. Т.шевченко
23:47
25
мин
00:22
645 км
Цветково
00:53
2
мин
00:55
678 км
Корсунь
01:26
2
мин
01:28
717 км
Мироновка
01:59
2
мин
02:01
754 км
Белая Церковь
02:53
2
мин
02:55
823 км
Казатин-1
04:36
2
мин
04:38
947 км
Винница
05:39
8
мин
05:47
1011 км
Жмеринка
06:36
30
мин
07:06
1058 км
Хмельницкий
08:39
5
мин
08:44
1157 км
Подволочиск
09:48
2
мин
09:50
1225 км
Тернополь
10:36
5
мин
10:41
1276 км
Злочев
11:37
2
мин
11:39
1340 км
Красне
12:03
2
мин
12:05
1366 км
Подзамче
12:38
2
мин
12:40
1410 км
Львов
12:51
-
-
1417 км

Характеристики поезда 086П

Модель
Обычный
Скорость
Скорый
Электронный билет
Да

Описание

Поезд № 086П отправляется с начальной станции Новоалексеевка в 12:24:00 и прибывает в конечную станцию Львов в 12:24:00. Полное время поезда в пути - 24:27:00, за которое он преодолевает расстояние в 1417 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 29.
Ольга Мунтян
Вікна продувають, полиці незручні, замалі проходи, їде дуже повільно, білизна брудна
Ирочка
Ужасно,поезд уже давно пора списать,2года назад мы ехали этим же маршрутом и поезд был человеческий, куда дели нормальный поезд и откуда достали это говно???!!!
ира
Дуже не задоволена,завжди подорожувала цим напрямком Новоолексіївка Львів,але такого ще ніколи не було,спершу біля мого місця було тільки одна шибка у вікні,а не дві,хлопець провідник вибачився за незручності і пояснив,що щойно вставляли шибку бо хтось кинув камнем і розбив,але вставили тільки наразі одну і в грудні так їхати це жах просто,було холодно,страшно дуло,одіяла які приніс провідник не допомагали,на даний час після приїзду у мене закладений ніс та болить горло,думаю наслідки назавтра будуть більш відчутні для мене. Пізніше у Мелітополі сіла група дітей каратистів у складі приблизно 5—6 чоловік,точно не скажу,не рахувала їх,та їх тренера у кількості 4 персони,3 мужчин і 1 жінка,після цього був кошмар,діти так шуміли по всьому вагону,на зауваження інших пасажирів не реагували,тренера натомість щоб слідкувати за дітьми зайнялись розпиванням алкоголю,після звернення до них,грубили,погрожували мені що скинуть з поїзда«случайно упадет кто то сегодня ночью с поезда»саме так виражались,а ще стільки нецензурної лексики лилось від цих горе тренерів,весь час стояв хтось із них біля моєї голови говорячи та погрожуючи щось,один із них хотів мене вдарити,та у поїзді із іншого місця заступився хлопець з АТО,пяний дебош не закінчувався тож хтось із пасажирів викликав начальника поїзда який прийшов їх вгамувати,та це не допомогло,провідниця дівчина знайшла мені місце у своєму купе,дуже гарна дівчинка,та ці тренера навіть туди заглядали,хочу сказати що попередній провідник хлопець,сидів із тими тренерами довгий час у їх купе,пішов тільки тоді,коли сказала що обовязково напишу на нього скаргу за це неподобство у вагоні,замість нього заступила інша провідниця дівчина,яка взяла мене до себе,та якось заспокоїла цю компанію з допомогою начальника поїзда та інших пасажирів,ця горе команда вийшла у Львові,ось як дорослі люди турбуються про дітей у таких поїздках. Дорослі ніколи не відправляйте дітей самих,хтось із батьків обов'язково мусить бути присутній щоб переконатись що ваші діти у безпеці та добре доглянуті.Навіть не знаю як залізниця може попередити ось такі випадки який трапився зі мною,якщо б я знала який саме клуб карате відправився на змагання із Мелітополя до Львова то обовязково написала б ще у цей клуб,щоб знали всі як саме турбуються ось такі вихованці—тренера у поїздках про дітей,якщо хтось знає щось про цей клуб то повідомте мені,я обовязково дам хід дальше цій справі,ці люди не повинні бути біля дітей якщо батьків цікавить безпека їх дітей.
Proizd.ua
Дуже дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Вас серед постійних користувачів сайту :-)
Надія Сторонянська
Дуже задоволена. Буду завжди користуватися вашими послугами
С 18 марта приостанавливается внутреннее пассажирское сообщение