ЖД билеты на поезд №081К Киев-Пассажирский - Ужгород - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 081К

Информация о поезде Киев-пассажирский - Ужгород

Открыта продажа билетов на 3 месяца вперед

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Киев-Пассажирский
-
-
21:02
0 км
Фастов 1
21:54
2
мин
21:56
64 км
Казатин-1
23:10
7
мин
23:17
157 км
Винница
00:10
5
мин
00:15
221 км
Хмельницкий
02:10
5
мин
02:15
367 км
Тернополь
04:01
11
мин
04:12
486 км
Львов
06:20
26
мин
06:46
627 км
Стрый
07:52
2
мин
07:54
702 км
Сколе
08:24
3
мин
08:27
740 км
Славско
08:57
3
мин
09:00
766 км
Лавочне
09:15
8
мин
09:23
774 км
Воловец
09:59
8
мин
10:07
797 км
Свалява
10:38
3
мин
10:41
825 км
Карпаты
10:51
1
мин
10:52
835 км
Мукачево
11:07
7
мин
11:14
852 км
Батево
11:44
2
мин
11:46
877 км
Чоп
12:12
24
мин
12:36
893 км
Ужгород
13:03
-
-
915 км

Характеристики поезда 081К

Модель
Обычный
Скорость
Скорый
Электронный билет
Да

Описание

Поезд № 081К отправляется с начальной станции Киев-пассажирский в 21:02:00 и прибывает в конечную станцию Ужгород в 21:02:00. Полное время поезда в пути - 16:01:00, за которое он преодолевает расстояние в 915 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 18.
Анатолій
30.07.20, СВ, 8й вагон Початок поїздки - все ок. Провідниця привітна, вагон чистий. А далі одні сюрпризи: -гуркіт і рипіння коліс такий, наче їх не міняли від початку експлуатації - сидіння теж рипить так, що просинаєшся при будь якому перевертанні - туалет в самому кінці поїздки жесть -і фінал: провідницю довелось будити, щоб відкрила в Тернополі Категорично не рекомендую!!!
Іванна
Мандрівка з Києва до Хмельницького у СВ поїздабула непоганою, чистий вагон, привітна провідниця. Проте, як на мене, ні два рушники в комплекті білизни, ні дві подушки, ні вода типу мінеральна на столику, ні різнопланові серветки та дві зубочистки не виправдовують ціну квитка, що сягнула майже 900 гривень, що вдвічі більше, аніж навіть вартість проїзду в купейному вагоні.
Proizd.ua
Богдан, дякуємо за Ваше звернення. На жаль, в нас нема відповіді на Ваше питання, ми компетентні лише за продаж квитків та інформацію стосовно онлайн-замовлень. Стосовно самого сервісу в вагонах Ви можете звернутись в "УкрЗалізницю". Тут можна поділитись своїми враженнями від подорожі.
Proizd.ua
Доброго дня! Дякуємо за Ваше звернення. Інформацію вже передали спеціалістам, сподіваємось на найшвидше вирішення питання. Але, зауважимо, що на маршрут може бути подано вагон з іншою схемою розташування місць, це варто мати на увазі при оформленні квитків.
Агнесса
Поїздка з Києва 19.01. 2020 року. Білет купувала через proizd.ua. Обурює наявна інформація щодо показаних (наявних ) у вагонах поїзду Київ - Ужгород 40 місць. По факту - лише 36. Обирала купе так, щоб не було біля туалету( тобто передостаннє) . За рахунок невірної інфрмації була введена в оману , оскільки обране передостаннє купе за інформацією на сайті - фактично було останнє і біля туалету. ДОВОДЬТЕ БУДЬ- ЛАСКА ПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ ДЛЯ КЛІЄНТІВ.
Богдан
Все не погано. У моїй поїздці 15.01.20 у поїзді №81 вагон 8 була чудова провідниця, гарно працювала. Але навіщо у купе телевізор, який не працює, а ця опція напевне включена в оплату за квиток. Коли ж нарешті в поїздах Укрзалізниці буде нормальний Інтернет? Прошу надати відповідь. Ваш постійний пасажир. Богдан Будзан
На сайте проводятся технические работы до 12:20. Приносим извинения за доставленные неудобства