Потяг 080Л

Інформація про потяг Львів — Дніпро-Головний
Львів
Прибуття
13:03
В дорозі
Відправлення
13:03
0 км
Підзамче
Прибуття
13:15
В дорозі
2 хв
Відправлення
13:17
7 км
Київ-Пасажирський
Прибуття
20:02
В дорозі
28 хв
Відправлення
20:30
563 км
ім. Т. Шевченка
Прибуття
23:08
В дорозі
2 хв
Відправлення
23:10
779 км
Знам'янка Пасажирська
Прибуття
00:27
В дорозі
2 хв
Відправлення
00:29
871 км
Олександрія
Прибуття
01:10
В дорозі
2 хв
Відправлення
01:12
916 км
П'ятихатки
Прибуття
02:29
В дорозі
2 хв
Відправлення
02:31
980 км
Кам’янське-Пасажирське
Прибуття
03:31
В дорозі
2 хв
Відправлення
03:33
1059 км
Дніпро-Головний
Прибуття
04:06
В дорозі
Відправлення
04:06
1095 км

Характеристики потяга 080Л

МодельІнший
ШвидкістьШвидкий
Електроонний квитокНі

Опис

Потяг № 080Л відправляється з початкової станції Львів о 13:03:00 і прибуває в кінцеву станцію Дніпро-Головний о 04:06:00. Повний час потягу в дорозі - 15 год 3 хв, за який він долає 1095 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 9.
Алла Марус's avatar
Алла Марус
Комфорт неймовірний!!!Найкращий поїзд ,яким доводилося подорожувати. Туалет чистий ,з милом,туалетним папіром ,підкладками на унітаз! Все нове ,навіть пилинки немає.Супер!Провідник приємна ,мила. https://uploads.disquscdn.com/images/ae232c912fdb713197f6dfd9ce8631aaae78242702a3fe1267cfd8778e51cc94.jpg
Валерия's avatar
Валерия
Рекомендую.
Маргарита's avatar
Маргарита
Потяг чудовий, провідники великі молодці. Поїздка була дуже комфортна, дякую
Ольга's avatar
Ольга
Все дуже добре. Сервіс супер. Провідники супер. Рекомендую.
Tomkin's avatar
Tomkin
Прекрасный потяг, привітний персонал. З задоволенням подорожувала і відпочила у вагоні! Трохи « сірувата» постіль, але чиста. Гарний мвтрац і подушка. Дякую!
Віктор's avatar
Віктор
Поїзд 80л Львів-Дніпро,комфортно,сучасно ввічливий персонал.Рекомендую!
Світлана's avatar
Світлана
Вагони чисті. І все було б норм. Але... Зранку дріп-каву подали без фільтру, віджату пальцями провідниці... Звичайно пити не стала. Ще й вислухала про те, що раз оплатила заздалегідь, то сама могла готувати((
Татьяна 's avatar
Татьяна
Поїздка сподобалась, все було добре, ввічливі провідники
Виктория 's avatar
Виктория
В моём первом вагоне было чисто, без туалетного запаха даже возле туалета :) туалетная бумага, полотенца, освежитель. Чай с печеньками по оооочень демократичным ценам - минимальные. Спасибо за поездку
Катерина's avatar
Катерина
Поїздка дуже сподобалася. Вражена невеличким покращенням сервісу Укрзалізниці і завжди подобався потяг 080 - ДніпроГоловний на різні напрямки.
ГАЛИНА's avatar
ГАЛИНА
все було чудово