Потяг 060Л

Інформація про потяг Чоп — Київ-Пасажирський
Чоп
Прибуття
12:24
В дорозі
Відправлення
12:24
0 км
Ужгород
Прибуття
12:50
В дорозі
19 хв
Відправлення
13:09
22 км
Перечин
Прибуття
13:39
В дорозі
3 хв
Відправлення
13:42
43 км
Великий Березний
Прибуття
14:04
В дорозі
3 хв
Відправлення
14:07
65 км
Кострино
Прибуття
14:31
В дорозі
1 хв
Відправлення
14:32
81 км
Сянки
Прибуття
15:47
В дорозі
7 хв
Відправлення
15:54
125 км
Турка
Прибуття
16:31
В дорозі
4 хв
Відправлення
16:35
150 км
Стрілки
Прибуття
17:12
В дорозі
2 хв
Відправлення
17:14
180 км
Старий Самбір
Прибуття
17:33
В дорозі
2 хв
Відправлення
17:35
194 км
Самбір
Прибуття
17:58
В дорозі
4 хв
Відправлення
18:02
215 км
Львів
Прибуття
19:12
В дорозі
23 хв
Відправлення
19:35
293 км
Підзамче
Прибуття
19:47
В дорозі
2 хв
Відправлення
19:49
300 км
Красне
Прибуття
20:23
В дорозі
2 хв
Відправлення
20:25
344 км
Золочів
Прибуття
20:49
В дорозі
2 хв
Відправлення
20:51
370 км
Зборів
Прибуття
21:11
В дорозі
2 хв
Відправлення
21:13
392 км
Тернопіль
Прибуття
21:51
В дорозі
39 хв
Відправлення
22:30
434 км
Хмельницький
Прибуття
00:16
В дорозі
5 хв
Відправлення
00:21
553 км
Вінниця
Прибуття
02:17
В дорозі
5 хв
Відправлення
02:22
699 км
Козятин-1
Прибуття
03:19
В дорозі
4 хв
Відправлення
03:23
763 км
Фастів 1
Прибуття
04:37
В дорозі
2 хв
Відправлення
04:39
856 км
Київ-Пасажирський
Прибуття
05:47
В дорозі
Відправлення
05:47
920 км

Характеристики потяга 060Л

МодельІнший
ШвидкістьШвидкий
Електроонний квитокНі

Опис

Потяг № 060Л відправляється з початкової станції Чоп о 12:24:00 і прибуває в кінцеву станцію Київ-Пасажирський о 05:47:00. Повний час потягу в дорозі - 17 год 23 хв, за який він долає 920 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 21.
Лєна's avatar
Лєна
Гарний вагон, ніяких проблем не було.
Григорій's avatar
Григорій
Ну не приємна ситуація склалася, прийшов на вокзал (04:14 тоді було вже) відправлення на Київ о 04:20. Показую електронний білет провідниці. Ну її слова такі, *Не знаю, це не ваш потяг* З не до розумінням пішов до довідкової, там мені говорять ваш потяг на Київ поїхав. Ну і який досвід в мене з цього випадку. Не кожен провідник може читати електронні білети.
Вероніка's avatar
Вероніка
Їхали поїздом Чоп-Київ 5 вагон. Все було чудово і чистий ваган з новими матрасами і ввічлий провідник, у вагоні було тепло. Дякую Укрзалізниці. Всіх з Різдвом та наступаючим Новим роком 👌🏼👍🏼
Елена Белка's avatar
Елена Белка
Вагон зразку радянського союзу номер 3 давно своє відпрацював, але чомусь за такий,, комфорт,, ще гроші беруть, все описане в коментаріях підтверджую, вікна всі глухі, добре що дощ ішов, то прохолоду вніс, штори, якщо можна їх так назвати просто на прутиках, які ніяк не закріплені, туалети жах, унітази вже зігнуті від часу, все обшарпане,, аромати, , на весь вагон, хоч провідники стараются прибирати. Одним словом на цьому утилі ще перевозять людей
Наталія 's avatar
Наталія
Їхали потягом Чоп -Київ,1вагон,поїзд затримали на 2 години,вагон жах,жара,вікна через одне купе,люди с дітьми,вагон не знаю якого року випуску,єдине що адекватні провідники.
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Олена, напишіть Ваше питання більш детальніше, з фото квитка на пошту [email protected]
Олена's avatar
Олена
проїзд юа сайт по разводу на деньги на государственном уровне! браво! мошенники разрекламированные официально. Это дно. Надеюсь ребята деньги все до копейки пойдут вам на лекарства! фу
Алла's avatar
Алла
чоп-київ 3 вагон дуже жарко в купе всі вікна закриті в коридорі відкрито на 10 см. Вікно через одне. всі хто не витримував сауни стояли біля вікон тіки коли спала жара можна було находитись в купе.
Олександр's avatar
Олександр
Їхали потягом Чоп-Київ все було чудово.
Володимир's avatar
Володимир
Жахлива поіздка потяг грязний.Туалети грязні.Білизна що видали добре не випрана.Шкода що не підтягує фото.
Вікторія's avatar
Вікторія
Вагон номер 3 у потязі Чоп-Київ: щось цілу ніч так гуділо і тряслось, ніби вагон мав злетіти, або, розвалитись....усю ніч....
Альона's avatar
Альона
Їхали з дитиною на верхніх полках. Попросили ремінь безпеки, сказали, що немає. В потязі жарко, постільна білизна порвана
Віка's avatar
Віка
В вагоні дуже жарко, їхати майже неможливо бо нема чим дихати.
Тетяна's avatar
Тетяна
Тепло, ввічливо, чисто. Новий вагон.
Валерія's avatar
Валерія
Дуже старий вагон. Мені здається, що йому мінімум 30-40 років. Все зломано, навіть гарячої води в вагоні не було. Провідниця була змушена за водою ходити у сідній вагон. Світло в купе не працювало. Шкода, що за стількі років мало що змінилося в Укрзалізниці(
Альона's avatar
Альона
Їхала з дитиною в потязі Львів-Київ у нас місця були на верхніх полицях , у провідниці попросила паски безбеки , але на жаль паски не призначені до полиць , намагалися щось зробити за допомогою шурупів і викрутки прикрутити , але через півгодини пасок відірвався . Надіюсь керівництво звернить увагу , адже це є досить небезпечно.