Потяг 052П

Інформація про потяг Запоріжжя 1 — Одеса-Головна
Запоріжжя 1
Прибуття
14:01
В дорозі
Відправлення
14:01
0 км
Синельникове-1
Прибуття
15:01
В дорозі
2 хв
Відправлення
15:03
75 км
Дніпро-Головний
Прибуття
15:56
В дорозі
20 хв
Відправлення
16:16
126 км
Кам’янське-Пасажирське
Прибуття
16:50
В дорозі
2 хв
Відправлення
16:52
162 км
Верхівцеве
Прибуття
17:25
В дорозі
2 хв
Відправлення
17:27
197 км
П'ятихатки
Прибуття
18:17
В дорозі
29 хв
Відправлення
18:46
241 км
Олександрія
Прибуття
20:00
В дорозі
2 хв
Відправлення
20:02
305 км
Користівка
Прибуття
20:13
В дорозі
2 хв
Відправлення
20:15
315 км
Знам'янка Пасажирська
Прибуття
20:47
В дорозі
23 хв
Відправлення
21:10
350 км
Кропивницький
Прибуття
21:54
В дорозі
3 хв
Відправлення
21:57
404 км
Плетений Ташлик
Прибуття
22:34
В дорозі
2 хв
Відправлення
22:36
449 км
Новоукраїнка
Прибуття
22:54
В дорозі
2 хв
Відправлення
22:56
471 км
Помічна
Прибуття
23:14
В дорозі
3 хв
Відправлення
23:17
489 км
Голта
Прибуття
00:26
В дорозі
4 хв
Відправлення
00:30
553 км
Любашівка
Прибуття
01:33
В дорозі
3 хв
Відправлення
01:36
616 км
Балта
Прибуття
02:39
В дорозі
5 хв
Відправлення
02:44
671 км
Подільськ
Прибуття
03:09
В дорозі
6 хв
Відправлення
03:15
693 км
Роздільна 1
Прибуття
04:48
В дорозі
5 хв
Відправлення
04:53
808 км
Одеса-Головна
Прибуття
06:00
В дорозі
Відправлення
06:00
881 км

Характеристики потяга 052П

МодельІнший
ШвидкістьШвидкий
Електроонний квитокНі

Опис

Потяг № 052П відправляється з початкової станції Запоріжжя 1 о 14:01:00 і прибуває в кінцеву станцію Одеса-Головна о 06:00:00. Повний час потягу в дорозі - 15 год 59 хв, за який він долає 881 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 19.
Юлия's avatar
Юлия
Дуже дякую дівчатам провідницям, добрі, чемні, турботливі. В поїзді було дуже тепло та чисто.
Лілія's avatar
Лілія
Все було добре,поїзд чистий,тепло…ввічлива молода провідниця!Дякую!
Сергій 's avatar
Сергій
Не ввічливий провідник
Ірина's avatar
Ірина
Все добре, але дуже жарко було, треба менше топити, бо люди за ніч помирають від спеки.
Анна's avatar
Анна
Було дуже жарко. А так все в нормі, постіль, матрас, ввічливий провідник
Людмила's avatar
Людмила
Дуже брудно. Я їхала на 35 місці, вікно не зачиняється, всю ніч головою до проходу, з вікна свистіло тільки так. Сидіння тверді та продавлені, матраси тонюсінькі, пройшло три дні, а в мене боки болять. Постіль мокра. Це була не поїздка, а жах.