ЖД билеты на поезд №043Л Ивано-Франковск - Киев-Пассажирский - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 043Л

Информация о поезде Ивано-франковск - Киев-пассажирский

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Ивано-Франковск
-
-
21:50
0 км
Галич
22:37
3
мин
22:40
29 км
Бурштын
22:53
2
мин
22:55
40 км
Ходоров
23:34
2
мин
23:36
77 км
Львов
00:41
20
мин
01:01
141 км
Броды
02:09
2
мин
02:11
234 км
Кривин
03:51
2
мин
03:53
371 км
Славута 1
04:06
2
мин
04:08
386 км
Шепетовка
04:30
2
мин
04:32
406 км
Новоград-Волынский 1
05:20
2
мин
05:22
469 км
Коростень
06:35
2
мин
06:37
557 км
Святошино
08:28
2
мин
08:30
701 км
Киев-Пассажирский
08:46
-
-
713 км

Характеристики поезда 043Л

Модель
Обычный
Скорость
Скорый
Электронный билет
Да

Описание

Поезд № 043Л отправляется с начальной станции Ивано-франковск в 21:50:00 и прибывает в конечную станцию Киев-пассажирский в 21:50:00. Полное время поезда в пути - 10:56:00, за которое он преодолевает расстояние в 713 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 13.
Proizd.ua
Владимир, полицию можно вызвать по номеру 102
Владимир
Как вызвать полицию, пьяный проводник угрожает!!
Алексей
По графику поезд не очень удобный, когда садишься во Львове. На вокзал добраться можно только на такси. А если автобусом или трамваем троллейбусом то 2 часа нужно ждать. прибытия. При посадке ночью, многие пассажиры уже спят, поэтому занять посадочные места без шумно сложнее. Вагоне было тепло и уютно, но по длине кровать на роста 1,83 короткая. Лучше брать купе
Любов Пікас
Все нормально Дякую. Було дуже тепло.
Олег
Очень было Холодно в вагоне 7 местах 33-35 , дуло с окна температура в вагоне 20 градуса+ при тампературе но улице - 10 градуса.
Віталій
Ну в соцмережах всi вумнi, скарги пишуть
Proizd.ua
Дякуємо за високу оцінку сервісу!
Игорь Бандерівець
Нармас, квиток купив зранку на вечірній рейс, прийшо-сів, поїхав. Жодних проблем.
Марина
Супер поїздка! Яке здивування о першій ночі на Київ-Пас, коли квиток Львів -Київ.... Це непередаваємі відчуття....і ніч з бомжами в очікування наступного потягу...
Proizd.ua
На каждом билете указано, что после распечатывания электронного билета он теряет свою актуальность, так как у Вас на руках бланк строгой отчетности, который повторно распечатать невозможно. То есть, если Вы распечтали билет, то электронным пользоваться уже не можете, а только тем, который получили в кассе.
Ванилин
Могу сказать что я 10мин до отправки заметил что немогу найти билет. Я ещё как умный гражданин взял билет раздруковал. А они говорят ещё раз нельзя получить билет хотя я уже проплатил и в системе тоже есть номер только на меня. Короче укр зализниця дурит и обманивает как может только чтоб люди опять платили. В конце я нашол билет в маленьком карманчике и сел аж в последный пустой вагон но нанерничался нормально.
Олег Петренко
Сервісом задоволений, проте, мене пограбували в купейному вагоні. Підійшов до провідниці дізнатись на кого був квиток куплений, вона відповіла, що пасажир забрав квиток, і інформації не можна отримати. Вважаю, що повинна бути повністю сформована база з клієнтів, не важливо де вони купляють квиток в касі чи через Ваш сервіс для уникнення таких випадків. Я б зміг написати заяву в поліцію, які б розшукували цю особу.
Єлизавета
Яким чином я це мала знати,як ви мене не повідомили ніяк.Рішення цієї комісії незаконне.І як мені було знати,що я не сяду на своїй станції і мені по сайтам щось дивитися треба,та по соцмережам. Маячня.
Proizd.ua
Доброго дня! Рішення про скасування посадки було прийняте Державною комісією з техногенно-екологічної. безпеки та надзвичайних ситуацій зважаючи на епідемічну ситуацію. Інформацію було опубліковано на сайті Укрзалізниці та в соцмережах.
Елизавета Кемпинская
Купила білет на 01.09.2020 на себе ,чоловіка і була з трьома дітьми,на одного я ких купила білет.Сісти в поїзд по купленим білетам не могла,не пускали,мусила брати таксі,щоб сісти на слідуючій зупинці.Мене про це ніхто не попередив,ато б зразу з тієї станції взяла,і поїхала б туди може раніше,щоб на таксі не тратитися.Ніхто ні про ,що не попередив і не компенсував те,що я не сіла на своїй зупинці по купленим білетам.Тим більше,що в той день була велика злива,і ми намолки в Галичі,тоді коли в Франківську не було ще дощу,і можна було нормально сісти в поїзд.
На сайте проводятся технические работы. Приносим извинения за доставленные неудобства.