ЖД билеты на поезд №043Л Ивано-Франковск - Киев-Пассажирский - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 043Л

Информация о поезде Ивано-франковск - Киев-пассажирский

Открыта продажа билетов к празднику Пасхи

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Ивано-Франковск
-
-
21:50
0 км
Галич
22:37
3
мин
22:40
29 км
Бурштын
22:53
2
мин
22:55
40 км
Ходоров
23:34
2
мин
23:36
77 км
Львов
00:41
20
мин
01:01
141 км
Броды
02:09
2
мин
02:11
234 км
Кривин
03:51
2
мин
03:53
371 км
Славута 1
04:06
2
мин
04:08
386 км
Шепетовка
04:30
2
мин
04:32
406 км
Новоград-Волынский 1
05:20
2
мин
05:22
469 км
Коростень
06:35
2
мин
06:37
557 км
Святошино
08:28
2
мин
08:30
701 км
Киев-Пассажирский
08:46
-
-
713 км

Характеристики поезда 043Л

Модель
Обычный
Скорость
Скорый
Электронный билет
Да

Описание

Поезд № 043Л отправляется с начальной станции Ивано-франковск в 21:50:00 и прибывает в конечную станцию Киев-пассажирский в 21:50:00. Полное время поезда в пути - 10:56:00, за которое он преодолевает расстояние в 713 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 13.
Proizd.ua
На каждом билете указано, что после распечатывания электронного билета он теряет свою актуальность, так как у Вас на руках бланк строгой отчетности, который повторно распечатать невозможно. То есть, если Вы распечтали билет, то электронным пользоваться уже не можете, а только тем, который получили в кассе.
Ванилин
Могу сказать что я 10мин до отправки заметил что немогу найти билет. Я ещё как умный гражданин взял билет раздруковал. А они говорят ещё раз нельзя получить билет хотя я уже проплатил и в системе тоже есть номер только на меня. Короче укр зализниця дурит и обманивает как может только чтоб люди опять платили. В конце я нашол билет в маленьком карманчике и сел аж в последный пустой вагон но нанерничался нормально.
Олег Петренко
Сервісом задоволений, проте, мене пограбували в купейному вагоні. Підійшов до провідниці дізнатись на кого був квиток куплений, вона відповіла, що пасажир забрав квиток, і інформації не можна отримати. Вважаю, що повинна бути повністю сформована база з клієнтів, не важливо де вони купляють квиток в касі чи через Ваш сервіс для уникнення таких випадків. Я б зміг написати заяву в поліцію, які б розшукували цю особу.
Єлизавета
Яким чином я це мала знати,як ви мене не повідомили ніяк.Рішення цієї комісії незаконне.І як мені було знати,що я не сяду на своїй станції і мені по сайтам щось дивитися треба,та по соцмережам. Маячня.
Proizd.ua
Доброго дня! Рішення про скасування посадки було прийняте Державною комісією з техногенно-екологічної. безпеки та надзвичайних ситуацій зважаючи на епідемічну ситуацію. Інформацію було опубліковано на сайті Укрзалізниці та в соцмережах.
Елизавета Кемпинская
Купила білет на 01.09.2020 на себе ,чоловіка і була з трьома дітьми,на одного я ких купила білет.Сісти в поїзд по купленим білетам не могла,не пускали,мусила брати таксі,щоб сісти на слідуючій зупинці.Мене про це ніхто не попередив,ато б зразу з тієї станції взяла,і поїхала б туди може раніше,щоб на таксі не тратитися.Ніхто ні про ,що не попередив і не компенсував те,що я не сіла на своїй зупинці по купленим білетам.Тим більше,що в той день була велика злива,і ми намолки в Галичі,тоді коли в Франківську не було ще дощу,і можна було нормально сісти в поїзд.