Залізничні квитки на потяг №029К Київ-Пасажирський - Ужгород - PROIZD.UA

Потяг № 029К

Інформація про потяг Київ-Пасажирський — Ужгород

Звідки?
Куди?
Оберіть дату

Розклад потягу № 029К Київ-Пасажирський — Ужгород

СтанціяПрибуттяЗупинкаВідправленняВідстань
Київ-Пасажирський 20:35
Бердичів 22:49
2
хв
22:51 177 км
Львів 03:30
32
хв
04:02 563 км
Сколе 05:40
3
хв
05:43 676 км
Славське 06:16
3
хв
06:19 702 км
Лавочне 06:45
10
хв
06:55 710 км
Воловець 07:36
9
хв
07:45 733 км
Свалява 08:16
2
хв
08:18 761 км
Мукачеве 08:44
5
хв
08:49 788 км
Ужгород 10:03 851 км

Характеристики потяга 029К

Модель
Інший
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так

Інформація про маршрут потягу Київ-Пасажирський - Ужгород

Потяг № 029К відправляється з початкової станції Київ-Пасажирський о 20:35:00 і прибуває в кінцеву станцію Ужгород о 10:03:00. Повний час потягу в дорозі - 13:28, за який він долає 851 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 10.
Proizd.ua
Лілія, при поверненні завжди утримується комісія. Сума розраховується автоматично в залежності від часу до відправлення потягу. Сума відображається Вам на екрані та Ви самі обираєте - повернути квиток чи залишити активним.
Лилия Олехник
Ні в якому разі не користуйтеся цим сайтом для замовлення квитків . Я замовляла квитки за 14 днів до відправлення поїзду , довелося повернути в той же день через 10 хвилин , бо змінилася дата . Мені повернули практично половину вартості, не дивлячись на те , що поїзд через 2 тижні . Наживаються на людях
Proizd.ua
Валерій, уточніть, які саме часті збої?
Proizd.ua
Валерій, квиток сам скасуватися не може, отже Ви робили його повернення. Тільки через це у провідника він міг не скануватися.
Валерій
Не рекомендую цей сад для замовлення білетів у них часті збої в системі користувався цим сайтом дуже незадоволений
Валерій
Білет на сайті був дійсним а в поїзді в проводників показувало що білет <spoiler></spoiler>скасовано був змушений додатково купляти собі місце нікому не рекомендую пользуватися онлайн покупками білетів на цьому сайті
Сергій
Все добре ,та швидко ,рейс супер
Людмила
Я їздила в купейному вагоні.Чисто в середині,туалет чистий,провідник приємний...❤
Інеса
добре, що хоч щось ще їздить. хоча спати не можливо- як на пральній дошці)). дуже привітні стюарти ваг.30, але сама дорога сурова.
Вікторія
Дуже приємна провідниця. 2 вагон Тепло але душно
Ната
Духота, нема чим дихати, ніякої вентиляції, виходили на двір при нагоді, хоч одна зупинка була найдовша 25 хв. Здивувало мило для рук ще, в наш час гадаю норма рідке мило, а не тверде для всіх😑 Ну і трохи не побила сусіда, який дернув "самогону" і хропів так... Ну весь вагон і провідниця це чули, а ми просто були в а...ї 😬🤬 людський фактор 🥴🤷
Наталія
Вперше за довгий час, вирішила скористатись потягом. Дуже зручно було замовити квиток через додаток, не потрібно друкувати квиток, достатньо показати провіднику в телефоні. Потяг був швидкісним Київ-Львів 20:45 - 3:30. Потяг новий, всередині охайно все та чисто, привітний персонал. Чай та каву можна замовити в провідника.
Лариса
Вагон №9 дуже приємна провідниця, вагон також сподобався. І розчинна кава теж смачна. Дякую!
Леонід Присмицький
У вагоні №9 сподобалось все: і вагон, і провідники.
Irina Ivanova
Спершу хочу відзначити гарні нові дійстно комфортні вагони, а по друге хочу відзначти провідника 11 вагону. Дякую що допомогли, і за смачну каву!!
Proizd.ua
Тетяно, дякуємо за відгук!
Тетяна
Дякую за гарну і комфортну поїздку!
Александр
Все прошло очень хорошо, максимально быстро и комфортно, из Киева во Львов, спасибо большое! Теперь буду стараться ездить поездом 029К!
Anatoliy
029К вагон 9. Всім , доброго вечора! Купили на 19.12.22. Дуже зручно, швидко, зрозуміло.Сервіс з продажу 5 балів з 5. Дай Боже, щоб і вагон попався хороший, чистий, і була хороша поїздка. Як приїдемо в Ужгород, напишемо відгук як їхали в ньому. Дай Бог, щоб все було добре!
Анна
Душновато в цьому поїзді чомусь, а все інше чудово. Вагон всередині пах наче вимитий. Провідник хороший. Все чисто.
Proizd.ua
Елена, благодарим за отзыв о работе сервиса proizd.ua! Оставить жалобу на проводника можно, обратившись напрямую к перевозчику, в "УкрЗалізницю".
Елена
Поезд 029, вагон 03 Ехали с семьей в Ужгород К чистоте претензий нет Душновато,но не в этом проблема! До станции Львов ехала компания которая всю ночь пили, матерились,закурили так вагон,что дышать было не возможно ( На замечания не реагировали… Самое поразительное,что проводнице было абсолютно плевать,что происходит в вагоне((( Куда обращаться в таких ситуациях? К сервису proizd.ua претензий нет) Очень удобно)
Proizd.ua
Андрій, щиро вдячні! Дуже раді, що Ви оцінили зручність придбання квитків з сервісом proizd.
Андрій
Дуже зручно купити квитки Задоволений.
Khandross
029 поезд, 9 вагон - отвратительно!!! Туалет настолько был грязный, что вызывал работные рефлексы. Климатическая установка не работала, ночью была невыносимая жара, приходилось дверь купе держать открытой всю ночь. Оценка 1 этому вагону