Потяг 026Л

Інформація про потяг Ясиня — Одеса-Головна
Ясиня
Прибуття
12:44
В дорозі
Відправлення
12:44
0 км
Ворохта
Прибуття
13:29
В дорозі
2 хв
Відправлення
13:31
23 км
Татарів-Буковель
Прибуття
13:41
В дорозі
3 хв
Відправлення
13:44
29 км
Микуличин
Прибуття
13:56
В дорозі
2 хв
Відправлення
13:58
39 км
Яремче
Прибуття
14:11
В дорозі
3 хв
Відправлення
14:14
49 км
Івано-Франківськ
Прибуття
15:28
В дорозі
28 хв
Відправлення
15:56
111 км
Галич
Прибуття
16:23
В дорозі
2 хв
Відправлення
16:25
140 км
Ходорів
Прибуття
17:10
В дорозі
2 хв
Відправлення
17:12
188 км
Львів
Прибуття
18:16
В дорозі
20 хв
Відправлення
18:36
252 км
Красне
Прибуття
19:19
В дорозі
2 хв
Відправлення
19:21
303 км
Золочів
Прибуття
19:43
В дорозі
2 хв
Відправлення
19:45
329 км
Тернопіль
Прибуття
20:38
В дорозі
5 хв
Відправлення
20:43
393 км
Волочиськ
Прибуття
21:40
В дорозі
2 хв
Відправлення
21:42
450 км
Хмельницький
Прибуття
22:37
В дорозі
3 хв
Відправлення
22:40
512 км
Деражня
Прибуття
23:11
В дорозі
2 хв
Відправлення
23:13
548 км
Жмеринка
Прибуття
00:14
В дорозі
20 хв
Відправлення
00:34
611 км
Рахни
Прибуття
01:07
В дорозі
2 хв
Відправлення
01:09
652 км
Вапнярка
Прибуття
01:41
В дорозі
2 хв
Відправлення
01:43
692 км
Крижопіль
Прибуття
02:03
В дорозі
2 хв
Відправлення
02:05
714 км
Рудниця
Прибуття
02:19
В дорозі
2 хв
Відправлення
02:21
730 км
Кодима
Прибуття
02:41
В дорозі
2 хв
Відправлення
02:43
755 км
Подільськ
Прибуття
03:31
В дорозі
15 хв
Відправлення
03:46
810 км
Затишшя
Прибуття
04:30
В дорозі
2 хв
Відправлення
04:32
865 км
Роздільна 1
Прибуття
05:22
В дорозі
2 хв
Відправлення
05:24
925 км
Одеса-Головна
Прибуття
06:26
В дорозі
Відправлення
06:26
998 км

Характеристики потяга 026Л

МодельІнший
ШвидкістьШвидкий
Електроонний квитокНі

Опис

Потяг № 026Л відправляється з початкової станції Ясиня о 12:44:00 і прибуває в кінцеву станцію Одеса-Головна о 06:26:00. Повний час потягу в дорозі - 17 год 42 хв, за який він долає 998 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 25.
Олена's avatar
Олена
Укр.залізниця мене дуже розчарувала.Квитки взяти майже неможливо,їх скупають перекупи,додаткових вагонів немає. У вагонах немає кондиціонерів,вікна не відчиняються,можна задихнутись.
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Ольга, вагон "стандарт" згідно оновлених стандартів. Вагон "покращений" це вагон старішого зразу, але покращений до стандартних умов.
Маріанна's avatar
Маріанна
Їхали зі Львова в Одесу в 2 вагоні стандарт. Купе чистеньке, тепле, провідниці ввічливі, не вистачає лише розеток.
Ольга's avatar
Ольга
Доброго дня. Сьогодні їхала потягом № 026 з Татарів-Буковель, 4 вагон. Люди в вагоні були обурені. Я придбала 4 квітка Купе Покращене (5.6,7,8 місця). Вагон не можливо назвати "Покращеним" - старий, обірваний, ліжка 19... року. Не працювала жодна розетка на весь вагон. Після дзвінків на гарячу лінію, намагалися налагодити- не вийшло. Одно тішило, це провідники: приємні, ввічливі.
Микола's avatar
Микола
Ну так собі ,в вік високих технологій досі палять вугіллям,в купе немає розеток .Все старе допотопне 👎
Тетяна Бабіч's avatar
Тетяна Бабіч
Їхала потягом з Львова. 4 вагон. Провідник; ну просто сонечко. З важкущою валізою допоміг, ввічливий, приємний. Нажаль, не знаю імʼя, але дякую тобі дуже 🙏
Алля's avatar
Алля
Неможливо взяти білети на 16 грудня,Ясінь-Одесса.Який день заходжу і нема
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Олександр, сайтом відображені наявні місця. Відсутність місць з тих чи інших причин не пояснюється. Коли квитки поступають у продаж - вони відображаються у продажу.
Олександр's avatar
Олександр
Їхали в Ворохту,взяли білет в економ купе з білизною майже 500 грн.. Їхали назад,такий же економ але білети по (майже) 1000 грн. На 2 поверсі немає чим дихати. Кондиціонер ввімкнули усього пару раз. В одному із туалетів не працює замок.Неможливо закритися.Сервісу немає. Завжди ми придбали білети на сайті. Але назад до останнього не було білетів. Але річ в тому,що даже не попередили на сайті що квітків не буде, бо ремонтують з/д колії. Але назад ми узяли білети останні,ті що були...Сайт дуже погано працює і усвідомлює.
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Квитки поступають у продаж за 10-14 днів до відправлення. Перевіряйте наявність зараз..
Максим's avatar
Максим
Доброго дня, неможливо взятия білет на 15 вересня. Давайте щось з цим робити адже це смішно, немає доступних місць взагалі
Вікторія's avatar
Вікторія
Доброго дня! Вагон 20 був старий, затхлий запах, деревʼяні вікна, дуже вночі було холодно ( ні пледів, ні ковдр не було); друга полка була без поручнів!, це явно була не комфортабельна поїздка. Постіль докуповували, ціна 80 грн. А ще ми зачинили двері в купе, а відкрити їх не змогли, залучали чоловічу силу. В загальному, поїздка погана, не рекомендую цей вагон.
Олег 's avatar
Олег
Благадарю
Наталья 's avatar
Наталья
Спасибо большое за хорошее обслуживание пассажиров и внимание к ним .Проводнику 20 вагона отдельное спасибо .
Олена's avatar
Олена
Гарне обслуговування, поїздка сподобалась
Олексій Данчук's avatar
Олексій Данчук
У вагоні таргани, постіль дали грязну, видно що непрана.
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Анастасія, ми щиро раді, що Вам все подобається!
Анастасія's avatar
Анастасія
Дякую за гарне обслуговування! Мені все подобається.
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Ігор, ми щиро раді, що Вам все сподобалося!
Ігор's avatar
Ігор
Дуже приємно. Незручностей не було. Дякуємо за сприяння нашого відпочинку👍
Светлана Орленко's avatar
Светлана Орленко
очень жарко . топят будто мы за люкс платили январь 19 е . в основном норм
Виктория Кравченко's avatar
Виктория Кравченко
Ехала в начале октября, ночью было холодно, но количество одеял на человека было неограниченно. В вагоне чисто, поезд прибыл вовремя, проводники приветливые, кипяток в открытом доступе. Приятно удивило сообщение от proizd.ua в начале поездки) С Вами приятно иметь дело😊😘