Залізничні квитки на потяг №007К Київ-Пасажирський - Чернівці - PROIZD.UA

Потяг № 007К

Інформація про потяг Київ-Пасажирський — Чернівці

Звідки?
Куди?
Оберіть дату

Розклад потягу № 007К Київ-Пасажирський — Чернівці

СтанціяПрибуттяЗупинкаВідправленняВідстань
Київ-Пасажирський 20:21
Львів 03:11
20
хв
03:31 563 км
Івано-Франківськ 05:48
10
хв
05:58 704 км
Коломия 06:57
2
хв
06:59 759 км
Чернівці 08:28 830 км

Характеристики потяга 007К

Модель
Інший
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так

Інформація про маршрут потягу Київ-Пасажирський - Чернівці

Потяг № 007К відправляється з початкової станції Київ-Пасажирський о 20:21:00 і прибуває в кінцеву станцію Чернівці о 08:28:00. Повний час потягу в дорозі - 12:7, за який він долає 830 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 5.
Володимир
Поїздка пройшла на висоті!
Оксана
Жах, вагон грязний старий . Персонал старається, але сам вагон виживає стрес!
Vizhinskaya Tatyana
Повністю з вами згодна! Топлять так ,що нічим дихати 🫣
Vizhinskaya Tatyana
Дуже гарний персонал потягу 007 Київ - Чернівці , у вагоні та у санвузлі чисто й доглянуто .... але є невеликий мінус: Дуже жарко, навіть душно і нічим дихати у вагонах , не можливо заснути ,бо не вистачає кисня
Денис
Хороший потяг та колектив...тепло, і комфортно. Прошу вибачення за свій храп вночі)))
Віка Радашко
Рейс Чернівці - Київ (плацкарт покращений): До обслуговування та персоналу 0 зауважень, чудові працівники, вагони в чудовому стані, дуже великий мінус коли натопили просто не було чим дихати у вагоні, хотілось ковточку свіжого повітря, можна до Києва свідомість втратити. І о те світло яке не виключається вночі, не можливо заснути.
Аліна
Все круто! Працював кондиціонер, чистий туалет і неймовірна провідниця)
Ольга Тютюн
Неприємна поїздка. Туалет спочатку неприємно здивував відсутністю туалетного паперу. В тамбурі курили. Але вже за пару годин виявилося, що це квіточки, бо обидва туалети взагалі закрили!! Пояснили, що щось вийшло із ладу. Всім пасажирам запропонували ходити в туалет в сусідній вагон.
Любовь Ахметова
Новий красивий вагон, дуже приємно їхати в хороших умовах!!! Дякую що оновлюєте вагони!!
Любовь Серова
Їхала на поїзді 007 Київ-Чернівці,16 вагон,було чисто і комфортно!Туалет самий чистий и доглянутий,який мені довелося бачити!Це заслуга двох провідниц,які там працюють.
Юлія
В цілому було дуже непогано, а було б ще краще, якби деякі пасажири не будили тебе тільки через те, що вони виспалися (я не маю на увазі тих, хто готується виходити). Мені непощастило, бо діду, який їхав зі мною, було дуже нудно, і він сильно шумів і всім у купе заважав. Я їхала по роботі і через нього не змогла виспатися, а на всі зауваження він реагував словами: Та скільки можна спати. До того ж, було б класно зробити окремі купе для незнайомих між собою жінок і чоловіків, бо їхати разом дуууже незручно. Ні перевдягтися не можеш, ні зробити якісь свої процедури.. Я ще розумію, коли їде пара, нічого не маю проти, але їхати з незнайомцем мені, наприклад, незручно.
Nelly Reuters
Скажите пожалуйста, у вас купе было на сколько мест?
Nelly Reuters
Скажите пожалуйста, у вас куре было на сколько мест?
Людмила
Все хорошо, в стандартных нормах
Тетяна
Дуже маленьке купе, місця в проході взагалі мало, спати було душно.Постійно щось гриміло дуже сильно , особливо дзеркало на дверях , прокидались кожного разу як воно гриміло , взагалі не приємні спогади про поїздку((((
Ксения
В общем и целом поездка прошла хорошо,но очень душно и жарко ночью,особенно на верхней полке. Песрсонал отличный
Елена
Плохо, ехали в душном поезде, купе. Туалеты были чистыми но воняли в любое время. В тамбуре курили,делала замечания пассажирам и проводнику, который не следил за порядком.Матрас очень тонкий, спать неудобно.
Елена
Оставлю свой отзыв о поездке на поезде 007, курсирующий с Киева в Черновцы. Было очень душно и жарко ночью, в туалете чисто,но очень неприятные запахи, а так как зимой все закрыто, это вызывало жуткий дискомфорт. В тамбуре курили несмотря на вывеску о запрете и наложении штрафа, я делала замечания и пассажирам и проводнику,который не следил за порядком. Ещё не понравились очень тонкие матрасы, спишь словно на простыни, жёстко.
Олег Игнатович
Чисто. Тепло. Привітний персонал