ЖД билеты на поезд №001Л Ивано-Франковск - Константиновка - PROIZD.UA
Помощь онлайн

Поезд № 001Л

Информация о поезде Ивано-франковск - Константиновка

Открыта продажа билетов на все лето

Откуда?
Куда?
Выберите дату

Маршрут

Станция
Прибытие
Остановка
Отправление
Расстояние
Ивано-Франковск
-
-
19:22
0 км
Львов
21:37
20
мин
21:57
141 км
Киев-Пассажирский
04:16
20
мин
04:36
713 км
Миргород
07:25
2
мин
07:27
961 км
Полтава Киевская
08:31
29
мин
09:00
1048 км
Харьков-Пасс
11:16
21
мин
11:37
1202 км
Изюм
13:27
2
мин
13:29
1338 км
Святогорск
13:54
2
мин
13:56
1363 км
Лиман
14:24
2
мин
14:26
1387 км
Славянский Курорт
14:45
7
мин
14:52
1405 км
Краматорск
15:14
5
мин
15:19
1424 км
Дружковка
15:29
3
мин
15:32
1435 км
Константиновка
15:55
-
-
1454 км

Характеристики поезда 001Л

Модель
Обычный
Скорость
Скорый
Электронный билет
Да

Описание

Поезд № 001Л отправляется с начальной станции Ивано-франковск в 19:22:00 и прибывает в конечную станцию Константиновка в 19:22:00. Полное время поезда в пути - 20:33:00, за которое он преодолевает расстояние в 1454 километров. Маршрут пролегает через такое количество станций - 13.
Алексей Семелинский
Їхав в той же день і час, про який Ви пишите. Так, о цій порі вже темно. Але на пероні було ввімкнено світло. Тому номери вагонів можна було розгледіти. Таблички з номерами дійсно темні, але сподобалось те, що тепер на них вказано номер та напрям сусіднього вагону. Метушні я не помітив. По прибутті потягу був стандартний "двіж", щоб підійти до свого вагону. Далі люди чемно стояли в черзі в очікуванні перевірки квитків. Потяг чистий, новий. Провідники люб'язно. Все сподобалось)
Наталия Подольская
поезд Франковск-Константиновка во Львове в 22 ч, уже темно, на вагонах невозможно увидеть номера, люди метались по перону в поисках свих вагонов((( это жесть. проводники отмороженные, я спровила, где номер вагона, оказывается, на темном фоне в темном(!!!!) окне есть табличка. это издевательство!
Марина Леусенко
Сегодня вернулась со Львова в Харьков. Давно не ездила в этом направлении. Была приятно удивлена. Поезд чистый, в купе новые мягкие полки, чистое белье, аккуратный санузел, есть розетки, теплые одеяла. В купе практически нет шума. Ехать очень быстро и уютно. Можно легко выспаться. Проводница 8 вагона приятная женщина. Мне все понравилось!
Сергій
Вагони нові та комфортні) Але постіль яку принесли, просто жах((((( Грязна, з пятнами жовтого кольору))) Нашу країну не здолати) Все одно на чомусь гірше ніж завжди!!!
Proizd.ua
Дякуємо за високу оцінку роботи сервісу!
Киця
Мені додаток подобається,білети купуються швидко,в дорозі ніяких проблем.Поїздка була швидка і комфортна.
Proizd.ua
Олександр, вартість квитка вказана при купівлі з одразу врахованими до нього комісією за платіжну систему, комісію сайта, електронне бронювання. 90 грн - це не додаткова плата, ця сума входить у вартість квитка. Для того, щоб додати білизну, необхідно поставити галочку у відповідному полі при оформленні замовлення.
Олександр
Просто здирництво зі сторони продавця квитків - з карти зняло додатково 90грн та ще й за постіль довелося платити в вагоні 50грн!
Андрій
Дійсно швидко, можна гарно виспатися. Враження таке, що не було жодної зупинки... :) Санвузли охайні. Приємне враження від поїздки.
На сайте проводятся технические работы до 20:20. Приносим извинения за доставленные неудобства