Найшвидший потяг №960О долає маршрут за 3 год 4 хв
Найповільніший потяг №962Ш долає маршрут за 3 год 49 хв
Загальна кількість потягів між станціями Кошице і Чоп: 2
Перший потяг №960О вирушає зі станції Львів о 05:46:00 та прибуває до станції Київ-Пасажирський о 08:50:00
Останній потяг №962Ш вирушає зі станції Львів о 10:46:00 та прибуває до станції Київ-Пасажирський о 14:35:00
Таким чином, потяги курсують у цьому напрямку в інтервалі з 05:46:00 до 10:46:00
Цікаві факти про станцію Чоп
Станція Чоп розташована в місті Чоп, яке є частиною Закарпатської області. Вона була збудована у 1868 році, що робить її однією з найстаріших залізничних станцій в Україні. Перший потяг зі станції Чоп відправився 1 листопада 1868 року. Чоп є важливим транспортним вузлом залізниці, який з'єднує Україну з Європою. Станція обслуговує багато міжнародних потягів, серед яких сполуки з Будапештом, Віднем, Краковом і Варшавою, що робить її незамінною для мандрівників, які подорожують між цими містами.
На станції працює кафе, де можна швидко перекусити перед відправленням потяга.
Доступний паркінг для автомобілів розташований біля станції, що забезпечує зручність для мандрівників, які подорожують на власному авто.
Станція забезпечена сучасними інформаційними табло, які надають актуальну інформацію про розклад потягів та можливі затримки.