Tickets for train №786Ш Шостка - Київ-Пасажирський - PROIZD.UA

Train № 786Ш

Train information Шостка — Київ-Пасажирський

From?
To?
Select date

Train schedule № 786Ш Шостка — Київ-Пасажирський

StationArrivalStayDepartureDistance
Шостка 12:22
Терещенська 12:36
2
min
12:38 11 km
Кролевець 12:57
2
min
12:59 37 km
Конотоп 13:34
2
min
13:36 80 km
Бахмач-Пасажирський 13:58
2
min
14:00 105 km
Бахмач-Київський 14:05
2
min
14:07 108 km
Плиски 14:28
2
min
14:30 134 km
Ніжин 15:00
2
min
15:02 175 km
Носівка 15:20
1
min
15:21 198 km
Дарниця 16:20
3
min
16:23 287 km
Видубичі 16:32
2
min
16:34 294 km
Київ-Пасажирський 16:44 301 km

Details of train 786Ш

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Шостка - Київ-Пасажирський

The train № 786Ш departs from the primary station Шостка at 12:22:00 and arrives to the end station Київ-Пасажирський at 16:44:00. The total time of the train journey is 4:22, for which he overcomes distance of 301 kilometers. The route runs through 12 stations.
Інна Кулієва
Дякую за приємну і гарну поїздку.
Proizd.ua
Доброго дня. Після покупки квитки та дані в квитку обміну не підлягають. Вам необхідно лише повернути квиток та придбати новий, з вірно вказаними даними. Повернути квиток можна в касі або онлайн.
людмила
Дорого, а обміну немає.Несподобалось.
Інна Кулієва
Дякую за приємну і спокійну поїздку. Миру всім.❤️❤️❤️❤️❤️