Tickets for train №779П Суми - Київ-Пасажирський - PROIZD.UA

Train № 779П

Train information Суми — Київ-Пасажирський

From?
To?
Select date

Train schedule № 779П Суми — Київ-Пасажирський

StationArrivalStayDepartureDistance
Суми 06:30
Білопілля 07:12
1
min
07:13 49 km
Ворожба 07:21
20
min
07:41 54 km
Путивль 08:09
1
min
08:10 82 km
Конотоп 08:49
3
min
08:52 129 km
Бахмач-Пасажирський 09:15
1
min
09:16 154 km
Ніжин 10:07
2
min
10:09 224 km
Дарниця 11:21
2
min
11:23 336 km
Київ-Пасажирський 11:40 350 km

Details of train 779П

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Суми - Київ-Пасажирський

The train № 779П departs from the primary station Суми at 06:30:00 and arrives to the end station Київ-Пасажирський at 11:40:00. The total time of the train journey is 5:10, for which he overcomes distance of 350 kilometers. The route runs through 9 stations.
Валерія
Чистий потяг, ввічливий персонал, доступна ціна на квитки, дякую УЗ🫶
Євгенія Андріївна
Потяг чистий, кава смачна, все добре, дякую! Єдине, що було дивно, я їхала з малою собачкою , придбала на неї квиток, коли заходила в потяг , то собака була зі мною у відкритій переносці, квиток теж показувала; але коли я вийшла з потягу вже на кінцевій у Києві, то одна з провідниць наздогнала мене і почала питати ,чи є квиток на собаку, у контексті , що я наче непомітно пронесла собаку в потяг у застібнутій переносці і таке інше. Це все було трошки дивно, тому що всю поїздку собака був на виду, я його не застібала і не ховала нікуди, квиток на нього був при мені. Але в цілому це не критично, всі час від часу бувають неуважними , навіть провідниці потягів :)) Дякую за поїздку!
Л Т
Все добре. Дякую.
Євгенія Андріївна
Мені сподобалась поїздка: провідниця чемна, кава смачна, купе чисте і тепле :) Єдине побажання: було би добре, якби кава була з такими підставочками, як чай, бо поїзд швидко їде (ще один плюс) і якщо кава стоїть на столику, то викликає острах , що буде розлитою :)
Рушана
Все добре дякую
Микола
Доїхали швидко, поїзд чистий, провідники ввічливі. Враження про поїздку самі найкращі. Дякуємо!
Анастасія
Поїзд чистий та привітний персонал, але все зіпсував чоловік який їхав зі мною в купе. Він випивав та був дуже пʼяний, чіплявся та висловлювався нецензурною лексикою в нашу сторону( їхала з мамою). Настрій повністю зіпсований
Тетяна Бахмач
Гарний сервіс Привітні співробітники Чисто Дякую
Л Т
Все добре. Дякую.
Анна
Доїхали, добре, чисто,привітна провідниця. Єдине було дуже душно і жарко