Tickets for train №749О Київ-Пасажирський - Ужгород - PROIZD.UA

Train № 749О

Train information Київ-Пасажирський — Ужгород

From?
To?
Select date

Train schedule № 749О Київ-Пасажирський — Ужгород

StationArrivalStayDepartureDistance
Київ-Пасажирський 13:16
Львів 19:59
26
min
20:25 572 km
Стрий 21:31
3
min
21:34 647 km
Славське 22:35
2
min
22:37 711 km
Воловець 23:50
2
min
23:52 742 km
Свалява 00:21
2
min
00:23 770 km
Мукачеве 00:44
5
min
00:49 797 km
Чоп 01:35
30
min
02:05 838 km
Ужгород 02:30 860 km

Details of train 749О

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Київ-Пасажирський - Ужгород

The train № 749О departs from the primary station Київ-Пасажирський at 13:16:00 and arrives to the end station Ужгород at 02:30:00. The total time of the train journey is 13:14, for which he overcomes distance of 860 kilometers. The route runs through 9 stations.
Любов
Хороший поезд, чистый, приветливая проводница, чистое бельё. В туалете было все необходимое, ехал по расписанию, выехала их Киева до Чопа
Вікторія
Їхала 1 травня в 6 вагоні. Писати про старий вагон не буду. Хочу подякувати провідниці за привітність. В вагоні чисто.
Павло
Поїзд вчасно їздить і прибуває. В Німеччині дуже погано з часом, а в Україні щораз пунктуальніше, майже до секунди. Класно. Виїхав зі Львова. Білети на купе дешеві. Це позитивно, блаблакар Львів-Ужгород дорожче, а по часі лише на годину довше, бо це швидкісний потяг. Білизною користувався, дуже чиста, матраци незручні і подушка вже маленька, збита, треба нову. Всі спілкуються зрозумілою мовою і ввічливо, дякую.
sambor
Поїзд вчасно виїхав з Києва і прибув до Львова. Вагон 5 купе. Вагон і туалет з умивальником - з минулого часу ще до різдва Христового. Але з цим можна жити: на війні гірше буває. Білети на купе дешеві. Чай смачний. Білизною не користувався, бо не було потреби (хоча була в ціні білета). Коротко висновок - з пивом піде. Можу лише побажати колективу поїзда нового і гарного поїзда. Бо їм цим їздити завжди. А мені лише по потребі.
Світлана
Вагон 5 був чистий, але в купе на столі попередні пасажири залишили сміття. Довелося прибрати самостійно. Матраси дуже зручні (туди їхала з гіршими), у постелі не було наволочки чомусь. Працівниця дуже привітна. Було жарко, не дуло ніде. Не вдалося, зарядити телефон (інші без проблем це робили) через особливості зарядного пристрою.
Оксана
Їхала до Львова, поїзд запізнивсся на 40 хвилин, на пересадку через це не встигло багато людей 😬
Maryna Lemak
Все добре окрім матраца - брудна ганчірка, інакше не опишеш. Укрзалізниця, , немає слів…
Катерина
Все ок
Вадим
В купе їхав разом з попугаями й котами... Зі всіма їх процесами життєдіяльності
Анонім
У поїзді не працювало світло біля ліжка, а так все начебто добре
Юлія
Потяг приіхав вчасно. В вагоні було тепло і зручно, але пів дороги не було світла.
Валерия
В целом поездкой довольна, все вовремя минута в минуту. Понятно, что плацкарт, вагон древний, уж какой есть. Обычная поездка.