Tickets for train №724К Київ-Пасажирський - Харків-Пас - PROIZD.UA

Train № 724К

Train information Київ-Пасажирський — Харків-Пас

From?
To?
Select date

Train schedule № 724К Київ-Пасажирський — Харків-Пас

StationArrivalStayDepartureDistance
Київ-Пасажирський 15:48
Дарниця 16:09
2
min
16:11 14 km
Лубни 17:34
2
min
17:36 192 km
Ромодан 17:56
2
min
17:58 222 km
Миргород 18:16
2
min
18:18 248 km
Полтава Київська 19:10
2
min
19:12 335 km
Харків-Пас 20:48 489 km

Details of train 724К

Model
Hyundai
Speed
Швидкісний
Electronic ticket
Yes

Train route information Київ-Пасажирський - Харків-Пас

The train № 724К departs from the primary station Київ-Пасажирський at 15:48:00 and arrives to the end station Харків-Пас at 20:48:00. The total time of the train journey is 5:0, for which he overcomes distance of 489 kilometers. The route runs through 7 stations.
Proizd.ua
Віктор, дякуємо за відгук та довіру до нашої команди!
Proizd.ua
Ганно, дякуємо за довіру до сервісу!
виктор
за комфорт, приятное отношение-большое спасибо
виктор
система proizd.ua очень удобная, доходчиво все предлагают. поезд чистый, стюарды вежливые, кто из пассажиров не умел показать на смартфоне билет-помогал, прниятно было смотреть. спасибо за комфорт
Ганна
Гарний сервіс! Головне що швидко. Всього 5 годин
Оксана
Чистый поезд , приветливый персонал, правда в Киев ехала в 7 вагоне и кресла были не такие затертые как обратно в 6 вагоне и также для всех новичков если вы едите обратно с Киева то лучше брать месте нам где по кресла тогда вы не будете ехать как я спиной (немного укачало меня)
Proizd.ua
Віктор, дякуємо за довіру до сервісу!
Виктор
Постоянно пользуюсь proizd.ua очень доволен удобством. Интерсити Харьков-Киев и обратно доволен, тепло , чисто.Хотелось бы лучшего WI-FI/ Спасибо
Алена Юрьевна
Все було відмінно, дякую Укрзалізниці!!!
Тетяна
Була здивована через відсутність води в туалеті вагона другого класу!!!
Алена Юрьевна
Все супер, як завжди, дякую! Хто їздив за радянських часів в плацкарті 3.5 доби - той безперечно оцінить ))) Дякую Укрзалізниці!
Василь Гайдар
Поїздка, сервіс, комфорт норм, на рівні, своєчасно прийшов, питань немає до працівників потягу, дякую їм. Але виникла проблема з місцями. Я білет придбавав онлайн, я чітко памятаю, що я білет придбавав біля вікна, оскільки в вагоні на час придбання залишалося лише одне вільне місце біля вікна серед подвійних сидінь. Але коли сів у поїзд, виявилося, що це місце не біля вікна, а на проході. Тобто, відбулося якесь неспівпадіння розміщення місць у сервісі придбання білетів онлайн і фактичне розміщення місць у вагоні. Я звичайно "не вмер" від цього, але хотілося б щою онлайн сервіс співпадав з реальністю і щоб ми фактично отримували те, що хочемо і за що платимо. Дякую.
Тамара Я
Сподобалось усе :комфортно, швидко,інформативно. Дякую.
Олег Войлович
Комфорт, швидкість і якість обслуговування основне, що можу сказати про цей потяг. Ще хочу відмітити можливість придбати квитки через сервіс проїзд.юа та отримувати кешбек від спортбанку, на якусь каву в дорозі і то для мене приємно.
Proizd.ua
Дякуємо за Ваш відгук. Стосовно розрахунку вартості - на жаль, чим менше часу до відправлення потягу - тим менша сума повернення, це Правила перевезення пасажирів та Умови використання сервісу. Адже чим менше часу до відправлення, тим менша вірогідність що хтось з пасажирів придбає квиток повторно. Тому рекомендуємо здійснювати повернення заздалегідь, якщо є така можливість. Але уточніть, будь ласка, чому не вдавалося зробити повернення онлайн? Яка саме помилка виникала?
Natali Natali
Ехала из Deutschland, долго были на границе, поэтому на поезд не успела. Хотела отменить билет за 12 часов- предложили вернуть ТОЛЬКО 42грн из 500. При этом чтоб получить возврат надо идти в отделение банка. БОЛЬШЕ Я С ВАМИ В ТАКИЕ ИГРЫ НЕ ИГРАЮ.
Proizd.ua
Ірина, дякуємо за відгук!
Ірина
Дякую за гарний сервіс!
Ольга Подмастерчик
Поїзд чистий, працівники доброзичливі.
Юлия
Все хорошо, кроме момента, что топят очень сильно, становится некомфортно после второго часа уже, было бы супер если бы прислушались и делали подачу тепла меньше, более комфортную для всех пасссажиров
Анфиса полишук
Спасибо, поездка прошла очень комфортно, мне все понравилось. Спасибо
Елена
13.12.22 возвращались из Киева в Харьков на интерсити поезд 724. Жара была как в Африке, конечно это не плохо, но и хорошего мало, особенно когда сидишь возле окна. На улице зима, люди одеты тепло и терпеть такую жару было просто невыносимо. Пассажиры несколько раз просили стюардов уменьшить подачу отопления, но реакции не было. Конечно они бегают в рубашках с коротким рукавом и им комфортно, а пассажирам приходилось выходить в тамбур охлаждаться, умываться и обвеваться сушилкой для рук! За всю поездку мусор забирали только два раза. Постоянная реклама по телевизору по поводу Харькова направлена на настраивание УКРАИНЦЕВ ПРОТИВ УКРАИНЦЕВ, а не на объединение нации!
Сергей
Уютно,хорошо,время пролетело незаметно.
Виктория
Интерсити - огонь! А вот про купе не могу сказать. Особенно про туалеты. У нас в вагоне в одном из туалетов вместо ведра было ржавое ведро без дна)))
Виталий Степаненко
Все добре.