Tickets for train №715К Київ-Пасажирський - Перемишль - PROIZD.UA

Train № 715К

Train information Київ-Пасажирський — Перемишль

The sale of railway tickets for Easter is open! 🐣

From?
To?
Select date

Train schedule № 715К Київ-Пасажирський — Перемишль

StationArrivalStayDepartureDistance
Київ-Пасажирський 11:01
Вінниця 13:34
2
min
13:36 221 km
Хмельницький 15:29
2
min
15:31 367 km
Тернопіль 17:14
2
min
17:16 486 km
Львів 19:00
10
min
19:10 627 km
Перемишль 20:25 725 km

Details of train 715К

Model
Hyundai
Speed
Швидкісний
Electronic ticket
Yes

Train route information Київ-Пасажирський - Перемишль

The train № 715К departs from the primary station Київ-Пасажирський at 11:01:00 and arrives to the end station Перемишль at 20:25:00. The total time of the train journey is 10:24, for which he overcomes distance of 725 kilometers. The route runs through 6 stations.
Анжела
Дуже задоволена
Proizd.ua
Антон, дякуємо велике за визнання старань нашої команди! Дякуємо за відгук і за приємні слова про роботу сервісу!
Антон Кривослицкий
Приємно лишати позитивний відгук стосовно українського сервісу. Це стосується як самої поїздки так і додатку для бронювання квитків. Усе зручно, усе працює. Сучасно та цивілізовано. Єдине побажання до УЗД це зробити вже нарешті доступ до нормального інтернету, хоч би окремою платною опцією. Бажаю успіхів усім хто працює над сервісом, дякую за вашу працю.
Наталія Марчук
Зручно, комфортно, але в такому поїзді повинен бути wi-fi, а його нема....
Олена
все добре окрім того що немає ні звязку ні інтернету і підключення. наче поїзка "назад в прошлое". немсожу погодитися що це нормально і це сучасний потяг.
Альона
Я задоволена сучасною та швидкою поїздкою. Комфортно, кафе вог...голодні та без смаколиків не залишились. Маю надію, що найближчими роками всі поїзди перейдуть на сучасний рівень...на старі поїзди болісно дивитися, а їхати, то жах ..
Анатолий Зинченко
Потяг інтерсіті один з найкращих способів подорожувати. Дякую проїзд.юа за зручність та економію часу при купівлі квитків, а з кешбеком від спортбанку, поїздки стали ще приємнішими.
Vita
Дуже все сподобалось
Малашенко Ліна
Дуже дякую за прекрасну поїздку. Комфортно все. Обслуговування прекрасне. Все працює. В туалетах чисто і без запаху.
Joseph Taylor
excellent trip.. except for the crazy kid sitting behind me in the train.
Стародубець Євгеній
Їхав 23.11.2022. Привітний персонал, комфортні умови... Все було б добре якби не обстріли, бо пропала напруга в мережі та ми 2 години просто стояли серед поля. Провідниці заспокоювати і пояснювали все як є, незважаючи на обставини виконали свої обов'язки чудово. Дякую)
Proizd.ua
Галино, сервісом надаються додаткові послуги при замовленні квитків, тому утримується комісія, про яку є інформація в умовах використання сервісу, з якими Ви погоджуєтеся при оплаті замовлення.
Oksana Tsutsup
Їхали 23.12.2001р ,у вагоні тепло, чисто, ввічлива молода провідниця. Єдиний мінус - поїзд спізнився до місця призначення на 20 хв. Поїзд 715
Галя
Інтерсіті часто запізнюється, але у вас дуже дорогі білети, на букінгу дешевше!
Святослав
24.09.21 Опоздали более чем на час! Ооочень швыдкисный поезд …
Виктор Галкин
Этот поезд идет 7! часов, так как через Винницу. А вообще интерсити львов-кинв идет 5 часов. А этот еще и опоздал. И! это важно - на Подзамче не останавливается.
Виктор Королюк
Все ок. Только у буфета большая очередь
Олена Лобода
Дата поїздки 23.06.2021. Чисто, зручно, кондиціонер праціє добре - зовсім не відчуваєшь ту спеку, яка на вулиці. Буфет користувався шаленою популярністю - то ж довелося стояти в черзі хвилин 20 :). До Хмельницького йшов за розкладом, у Тернопіль вже запізнився хвилин на 10, у Львів десь на 30.
Jamie
Нічний поїзд Хмельницький / Київ, контролер дуже непривітний, говорить голосно і без ввічливості, спальний вагон був повний людей і дуже неприємного запаху.
Iurii Gulianytskyi
Сегодня 01.06.2021 поезд стал недалеко от Львова. Перезагрузили, поехал. Опоздал минут на 45. Все остальное как и обычно в интерсити +: чисто, удобно, тихо, буфет 🙂
Proizd.ua
Оксана, дякуємо за відгук!
Оксана
Швидко, зручно, комфортно 👍
Oksana Kravchuk
Все супер!
Юлия
Все хорошо, чисто приятно ❤️
Юлия
Все отлично.<spoiler></spoiler>