Tickets for train №712Ш Kramatorsk - Kyiv-Pasazhyrsky - PROIZD.UA

Train № 712Ш

Train information Kramatorsk — Kyiv-Pasazhyrsky

Tickets for 🌷8 march🌷 are now available!

From?
To?
Select date

Train schedule № 712Ш Kramatorsk — Kyiv-Pasazhyrsky

StationArrivalStayDepartureDistance
Kramatorsk 14:35
Slovyansk 14:46
2
min
14:48 14 km
Lozova 15:53
10
min
16:03 119 km
Krasnohrad 16:51
1
min
16:52 215 km
Poltava Kyivska 17:53
2
min
17:55 314 km
Myrhorod 18:51
1
min
18:52 401 km
Lubny 19:30
2
min
19:32 457 km
Darnytsya 20:57
2
min
20:59 635 km
Kyiv-Pasazhyrsky 21:14 649 km

Details of train 712Ш

Model
Other
Speed
High speed
Electronic ticket
Yes

Train route information Kramatorsk - Kyiv-Pasazhyrsky

The train № 712Ш departs from the primary station Kramatorsk at 14:35:00 and arrives to the end station Kyiv-Pasazhyrsky at 21:14:00. The total time of the train journey is 6:39, for which he overcomes distance of 649 kilometers. The route runs through 9 stations.
Марина
Все добре. Чисто. Тепло взимку. Повітря чисте в салоні. Полиць для речей досить багато і прохід широкий. Із мінусів - не знайшла usb порт для зарядки і wifi. Сподобалось, що чітко по графіку
Proizd.ua
Іван, дякуємо за Вашу працю та відгук про нашу роботу!
Іван «Вовк»
Все сподобалось! Мені як військовому так і гріх на щось тут нарікати! Все супер
Юлія
Сервіс, комфорт, обслуговування -все круто! Швидко, зручно, якісно! Дякую!
Колесниченко Сергій
Обалдеть.
Колесниченко Сергій
Здорово.
Ірина
Чудова поїздка.
Ірина
Відмінно!
Едуард
Потяг712 Краматорськ - Київ Пасс. - сервіс на достойному рівні ! Комфорт також ! На жаль розетки для підзарядки гаджетів є не на кожному ряду! Інших зауважень немає !!!
Наталія
Швидко, зручно. Гарний сервіс та обслуговування
Вікторія Тичин
Все супер.
Olena Dobrovolska
відмінний сервіс та обслуговування
Галина
Краматорськ - Київ-Пасажирський. Якість обслуговування відмінна!
Павло
Відмінна якість!