Train 358Л

Information about train Vorokhta — Kyiv-Pasazhyrsky
Vorokhta
Arrival
12:49
Trip duration
3 min
Departure
12:52
23 km
Tatariv-Bukovel
Arrival
13:02
Trip duration
4 min
Departure
13:06
29 km
Mykulychyn
Arrival
13:18
Trip duration
2 min
Departure
13:20
39 km
Yaremche
Arrival
13:33
Trip duration
5 min
Departure
13:38
49 km
Kolomya
Arrival
14:53
Trip duration
26 min
Departure
15:19
96 km
Horodenka-Zavod
Arrival
16:49
Trip duration
2 min
Departure
16:51
147 km
Stefaneshty
Arrival
17:34
Trip duration
2 min
Departure
17:36
169 km
Kostryzhivka
Arrival
17:54
Trip duration
2 min
Departure
17:56
177 km
Zalishchyky
Arrival
18:01
Trip duration
2 min
Departure
18:03
179 km
Tovste
Arrival
18:43
Trip duration
2 min
Departure
18:45
207 km
Chortkiv
Arrival
19:22
Trip duration
2 min
Departure
19:24
236 km
Kopychyntsi
Arrival
19:55
Trip duration
2 min
Departure
19:57
253 km
Khorostkiv
Arrival
20:16
Trip duration
2 min
Departure
20:18
268 km
Trembovlya
Arrival
20:42
Trip duration
2 min
Departure
20:44
290 km
Ternopil
Arrival
21:36
Trip duration
54 min
Departure
22:30
326 km
Khmelnytsky
Arrival
00:16
Trip duration
5 min
Departure
00:21
445 km
Vinnytsya
Arrival
02:17
Trip duration
5 min
Departure
02:22
591 km
Kozyatyn-1
Arrival
03:19
Trip duration
4 min
Departure
03:23
655 km
Fastiv 1
Arrival
04:37
Trip duration
2 min
Departure
04:39
748 km
Kyiv-Pasazhyrsky
Arrival
05:47
Trip duration
Departure
05:47
812 km

Features of the train 358Л

ModelOther
SpeedFast
E-TicketNo

Description

The train № 358Л departs from the primary station Vorokhta at 12:52:00 and arrives to the end station Kyiv-Pasazhyrsky at 05:47:00. The total time of the train journey is 17 hr 43 min, for which he overcomes distance of 812 kilometers. The route runs through 20 stations.
Viktor's avatar
Viktor
Укрзалізниця є укрзалізниця... Туалети жахливі, смердючі й брудні. Через величезні шпарини в вікнах задуває холодне повітря. Протяг страшенний. Доводилось запихати поліетиленовий кульок в шпарини аби не дуло з вікна в обличчя коли спиш. Жах. Дуже шкода провідників вагонів, які працюють в таких умовах і з такою кількістю пасажирів. Впевнений всі вони хороші люди. Дуже хороші люди. І най прибудуть в Укрзалізницю хороші нові, сучасні вагони 🙏
Maria 's avatar
Maria
Всім хто не їхав ніколи, не рекомендую!!!!!!Все вікно, і стіни були в тараканах, спати не можливо, просто жах!
AlexMetslov's avatar
AlexMetslov
Train was late by approximately 40 minutes.
Любовь Ахметова's avatar
Любовь Ахметова
Дуже старі поїзди, на верхній полиці дуже дує з вікна, вечезні щілі через які сильно надуло в голову. Туалет просто не в пригодному стані.
Татьяна's avatar
Татьяна
Вагон ужасный,старый, прокуренный, в туалетах запах айкос. Матрацы тонкие, одеяла пыльные, из подушки вываливались перья, постель в пятнах. Салфетка после протирания спинки сидения черная.
Anastasiia Iemelianova's avatar
Anastasiia Iemelianova
Очень вонючий и грязный туалет, кругом валялся мусор, я считаю что это из-за проводницы, так как пошла в туалет в соседний вагон и там было намного чище. И это мы ехали в купе!
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Наталія, щиро дякуємо за відгук!
Люлмила's avatar
Люлмила
Позорисько для України! Вагон старий, кондиціонерів нема, вікно ні закрити ні прикрити не можливо, столик поломаний, постіль з плямами... проводниця з іншого вагону нагрубила, що навіть мій чоловік іспанець зрозумів хамство цієї істоти... Одеі мінуси... За такий сервіс пасажирам ще треба доплачувати....
Наталия's avatar
Наталия
Потяг старий, звичайно. Купе чисте. Дуже зручно замовляти квітки онлайн.
Тетяна's avatar
Тетяна
07.08.21 о 12 ночі мала чудову можливість постояти дві години на вокзалі з двома маленькими дітьми, так як мала бути в аеропорту в Києві в 7 ранку, але нажаль поізд не приіхав і ніхто нічого не казав, що робити пасажирам, бо як завжди ніхто нічого не знав. Укрзалізниця це повне дно. Лице укрзалізниці це іхні грязні туалети і смердючі вагони які розвалюються по дорозі.
Тетяна's avatar
Тетяна
На вокзалі у Тернополі з двома дітьми, одній з яких 9 місяців о 11:40 чекала поізда, так як мала бути в аеропорту Києві в 7 ранку і поізд не приіхав, затримувався на невизначений час, ніхто нічого не знає, не каже людям що робити далі, я мусіла шукати чим добиратись до Києва серед ночі, гроші за квитки ніхто не збирається повертати. Наша укразілізниця це найгірший сервіс, пасажирів за людей не рахують взагалі, поізда розвалюються по дорозі, в вагонах жарко і смердить. Ніхто ні за що не відповідає і ніхто нічого не знає, як завжи. Помийна яма
Iamapassangeer's avatar
Iamapassangeer
Сподіваюсь, ця пекельна скотовозка без вентиляції буде катати керівників Укрзалізниці всіма колами Пекла. Загалом у вагоні прибрано, але багато пилу та сморід через відсутність вентиляції і кондиціонера. Рідке мило - розкіш. Провідникам великого терпіння. Персонал - молодці, швидко і професійно, впорались з аварією.
Віталій's avatar
Віталій
поіздка була дуже важкою. кондиціонерів в вагонаx не мае, вікно не відчинялось.
Анна's avatar
Анна
Дуже добре, по температурі, обслуговуванню, за шикарну ціну!Спочатку налякалися, що 35 вагон, а з Тернополя причепили 4 вагони. Персонал добре зорієнтував
Олег's avatar
Олег
Їхати не можливо, не вагон, а сауна. Ні одного вагону з кондиціонером не було, таке відчуття, що ми живемо десь у 19 столітті. Якщо не получається встановити кондиціонери, то хоч би зробили нормальні кватирки.
Алексей's avatar
Алексей
Все чудово, гарні провідники!)
Наталка's avatar
Наталка
Полки мягкие. Туалет требует ремонта . Курильщиков никто не замечает.
Ірина's avatar
Ірина
Вагон був чистий і охайний, провідник дуже привітний і веселий! В нашому купе було достатньо тепло. Ми задоволені на всі 100%. Дякуємо за все!
Rina's avatar
Rina
Чистий старенький вагон, хороший персонал. Єдине що турбувало/ це вікно, яке вночі кілька разів відкривалося самостійно) 35 вагон
Marina Gorokhovatska's avatar
Marina Gorokhovatska
Приємні і ввічливі провідники, гарне обслуговування, єдине зауваження - туалет. В купейному вагоні, не повністю заповненому, можа було б його тримати й у кращому стані.
Olga  Noskova's avatar
Olga Noskova
Чисто максимально, что можно выжать из старенького вагончика) Спасибо девочкам-проводницам вагон № 2
Proizd.ua's avatar
Proizd.ua
Доброго дня! Рекомендуємо звернутися безпосередньо в залізничну касу для уточнення питання або до провідника потягу.
Iryna's avatar
Iryna
Не вагон,а сауна!!!!
svlis@i.ua's avatar
У спальному вагоні Рахів-Київ № 358 (вагон 4, 05.02.2020), де квиток коштує 1142 грн. жахливі туалети, неприємний запах чутно навіть у купе) і дуже неприємний провідник.
Руслана's avatar
Руслана
Поездка прошла хорошо, чисто в вагоне, в купе и что удивило было чисто в туалете, т.к. получилось купить билеты только в последнем купе по соседству с туалетом, очень переживали по этому поводу, что придется всю дорогу этим дышать. Но нареканий нет, чисто. В поезде было тепло, даже слишком. Спасибо за приятную поездку.