Tickets for train №192Ш Одеса-Головна - Краматорськ - PROIZD.UA

Train № 192Ш

Train information Одеса-Головна — Краматорськ

The sale of railway tickets for Easter is open! 🐣

From?
To?
Select date

Train schedule № 192Ш Одеса-Головна — Краматорськ

StationArrivalStayDepartureDistance
Одеса-Головна 16:51
Роздільна 1 18:00
2
min
18:02 73 km
Подільськ 19:44
2
min
19:46 188 km
Балта 20:14
2
min
20:16 210 km
Любашівка 21:21
2
min
21:23 265 km
Врадіївка 21:54
2
min
21:56 291 km
Первомайськ-На-Бузі 22:40
2
min
22:42 328 km
Помічна 23:52
2
min
23:54 392 km
Новоукраїнка 00:09
2
min
00:11 410 km
Плетений Ташлик 00:28
2
min
00:30 432 km
Кропивницький 01:04
7
min
01:11 477 km
Знам'янка Пасажирська 01:59
20
min
02:19 531 km
Олександрія 03:02
2
min
03:04 576 km
П'ятихатки 04:24
2
min
04:26 640 km
Вільногірськ 04:47
2
min
04:49 666 km
Кам’янське-Пасажирське 05:29
2
min
05:31 719 km
Дніпро-Головний 06:07
23
min
06:30 755 km
Синельникове 2 07:22
2
min
07:24 803 km
Павлоград 1 08:01
2
min
08:03 842 km
Лозова 09:09
57
min
10:06 907 km
Близнюки 10:24
1
min
10:25 925 km
Барвінкове 11:09
2
min
11:11 970 km
Слов'янськ 11:51
1
min
11:52 1012 km
Краматорськ 12:11 1026 km

Details of train 192Ш

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Одеса-Головна - Краматорськ

The train № 192Ш departs from the primary station Одеса-Головна at 16:51:00 and arrives to the end station Краматорськ at 12:11:00. The total time of the train journey is 19:20, for which he overcomes distance of 1026 kilometers. The route runs through 24 stations.
Ольга
Поїздка була жахлива. Чоловіки почали пити ще з Одесси) провідник ніяк не реагував. Скандалили , всю ніч не давали спати. Пили до Словʼянська
Василий Болховитинов
Поездка отличная.
Василий Болховитинов
Качественный сервис.
Анатолий
Все добре, дякую
Сергій
Дякую Поїздка пройшла спокійно