Tickets for train №132Л Lviv - Dnipro-Holovny - PROIZD.UA

Train № 132Л

Train information Lviv — Dnipro-Holovny

Tickets for 🌷8 march🌷 are now available!

From?
To?
Select date

Train schedule № 132Л Lviv — Dnipro-Holovny

StationArrivalStayDepartureDistance
Lviv 18:06
Pidzamche 18:18
2
min
18:20 7 km
Sosnivka 19:24
2
min
19:26 74 km
Chervonohrad 19:56
3
min
19:59 88 km
Sokal 20:09
3
min
20:12 96 km
Ivanychi 20:37
3
min
20:40 120 km
Volodymyr 21:06
3
min
21:09 146 km
Turiysk 21:39
2
min
21:41 175 km
Kovel 22:05
20
min
22:25 199 km
Manevychi 23:15
2
min
23:17 261 km
Chartorysk 23:37
2
min
23:39 282 km
Varash 23:44
1
min
23:45 285 km
Rafalivka 23:53
2
min
23:55 295 km
Antonivka 00:15
2
min
00:17 318 km
Sarny 00:40
10
min
00:50 341 km
Klesiv 01:17
3
min
01:20 363 km
Tomashhorod 01:35
3
min
01:38 376 km
Rokytne-Volynske 01:50
2
min
01:52 387 km
Ostky 02:04
3
min
02:07 398 km
Olevsk 02:30
2
min
02:32 418 km
Bilokorovychi 03:13
2
min
03:15 451 km
Korosten 04:04
20
min
04:24 496 km
Zhytomyr 06:15
30
min
06:45 578 km
Kyiv-Pasazhyrsky 09:28
25
min
09:53 743 km
im. T. Shevchenka 13:09
2
min
13:11 959 km
Znamyanka Pasazhyrska 14:34
2
min
14:36 1051 km
Oleksandriya 15:16
2
min
15:18 1096 km
Kamianske-Pasazhyrske 17:44
2
min
17:46 1239 km
Dnipro-Holovny 18:25 1275 km

Details of train 132Л

Model
Other
Speed
Fast
Electronic ticket
Yes

Train route information Lviv - Dnipro-Holovny

The train № 132Л departs from the primary station Lviv at 18:06:00 and arrives to the end station Dnipro-Holovny at 18:25:00. The total time of the train journey is 24:19, for which he overcomes distance of 1275 kilometers. The route runs through 29 stations.
Леся
їхали в 3 вагоні зі Львова 02 січня 2024 року. Сервіс нормальній кава,чай тепло у вагоні, але є зауваження щодо посадки: всі вагони вже здійснили посадку,а наш вагон ще не робили посадки і ми мерзли на пероні
Proizd.ua
потяг не ходить з 22.10 по 28.11.
Тетяна
почему сейчас прекратил хордить?
Tatjana Semenchenko
Їхала 24.08.2023. Потяг 132, вагон 3. Задоволена. Провіднику окреме ДЯКУЮ. Тільки одне маленьке зауваження. Волога постільна білизна
Ірина
їхала в поїзді №132 01-06-23 , вагон 7, місце 4. Дуже задоволена увагою та ввічливістю провідника. Дякую йому за турботу .
Наталочка Кушнір
На жаль, на час покупки квитків, місця в купе не було, лишилось лише 2 місця в економі. Сервісом задоволена, провідники пропонували каву/чай, морозиво, дуже ввічливі, сервіс на вищому рівні в принципі, за це окремий респект, але умови, чесно кажучи, навіть і для економу жахливі, постіль в плямах, матраци також, мають неприємний запах, брудні шторки, вікно не закривалось, і найстрашніше - таракани. З умовами потрібно ще багато попрацювати. Наступного разу обов'язково купуватиму квитки зарання, щоб їхати в купе, або хоча б покращеному. Вагон економ - не рекомендую.
Proizd.ua
Дякуємо за відгук!
Джа Растафарай
Очень доволен сервисом! Всё четко, быстро и чувствуешь себя Человеком. Однозначно не в последний раз пользуюсь данным сервисом. Респект и развития! Мир!