Tickets for train №114Л Львів - Харків-Пас - PROIZD.UA

Train № 114Л

Train information Львів — Харків-Пас

From?
To?
Select date

Train schedule № 114Л Львів — Харків-Пас

StationArrivalStayDepartureDistance
Львів 18:06
Підзамче 18:18
2
min
18:20 7 km
Соснівка 19:24
2
min
19:26 74 km
Червоноград 19:56
3
min
19:59 88 km
Сокаль 20:09
3
min
20:12 96 km
Іваничі 20:37
3
min
20:40 120 km
Володимир 21:06
3
min
21:09 146 km
Турійськ 21:39
2
min
21:41 175 km
Ковель 22:05
20
min
22:25 199 km
Маневичі 23:15
2
min
23:17 261 km
Чарторийськ 23:37
2
min
23:39 282 km
Вараш 23:44
1
min
23:45 285 km
Рафалівка 23:53
2
min
23:55 295 km
Антонівка 00:15
2
min
00:17 318 km
Сарни 00:40
10
min
00:50 341 km
Клесів 01:17
3
min
01:20 363 km
Томашгород 01:35
3
min
01:38 376 km
Рокитне-Волинське 01:50
2
min
01:52 387 km
Остки 02:04
3
min
02:07 398 km
Олевськ 02:30
2
min
02:32 418 km
Білокоровичі 03:13
2
min
03:15 451 km
Коростень 04:04
20
min
04:24 496 km
Житомир 06:15
30
min
06:45 578 km
Київ-Пасажирський 09:28
20
min
09:48 743 km
Дарниця 10:09
2
min
10:11 757 km
Ніжин 11:35
5
min
11:40 869 km
Бахмач-Пасажирський 12:44
2
min
12:46 939 km
Конотоп 13:14
3
min
13:17 964 km
Путивль 13:57
2
min
13:59 1011 km
Ворожба 14:27
20
min
14:47 1039 km
Білопілля 14:56
2
min
14:58 1044 km
Суми 15:40
20
min
16:00 1093 km
Смородине 16:54
2
min
16:56 1152 km
Кириківка 17:16
2
min
17:18 1173 km
Богодухів 17:56
2
min
17:58 1211 km
Люботин 18:45
2
min
18:47 1264 km
Харків-Пас 19:15 1288 km

Details of train 114Л

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Львів - Харків-Пас

The train № 114Л departs from the primary station Львів at 18:06:00 and arrives to the end station Харків-Пас at 19:15:00. The total time of the train journey is 25:9, for which he overcomes distance of 1288 kilometers. The route runs through 37 stations.
Роман Бес
Добре, тепло і досі
Ірина Віталіївна
Потяг 114 П затримався на 20 зв на станцію м.Київ, але претензія не по цьому питанню Скажіть, як можливо в купе, задихатись від табачного диму? Для кого пишуть закони, я вагітна, наголошуючи провіднику, що так не можна робити, він робить вигляд що нічого не відбувається
Софія
Задоволена поїздкою Львів-Ковель, приємний провідник, чистий вагон, дуже прийнятна ціна!
Віра
З Києва до Сум - найкращій варіант за мінімальну ціну
Neonila Kaplunovskaya
Їхала на поїзді Львів-Харків дуже привітні провідники. В поїзді було дуже тепло і смачний чай. Найкращій варіант для подорожі за мінімальну ціну. Дякую за все.
Нижник Руслан
Дніпро - Львів , Львів - Харків. Я дуже задоволений провідниками. Тай поїзди в доброму стані, я про купе.
Світлана
Їхали з Києва до Тростянця 114 потягом 4.11.23.Вагон #12 купе.Провідник дуже приємний мужчина,допоміг з валізами,у вагоні чисто, ніяких сторонніх запахів.Поїздкою задоволені!
Вікторія
Все було добре, провідник 💪 допоміг з валізою) в купе було тепло і добре)
Надія
У мене був плацкарт, вагон 2. Їхала до Рафалівки 31.08.23р. зі Львова. Вагон старенький, але нові вікна, відкривалися для провітрювання, було чисто. Провідник привітна і чемна. Все було гарно і тихо. В туалетах мило, рушнички, туалетний папір. Дякую за подорож.
Любов
У мене був плацкарт, вагон √1. Їхала до Києва 19.08-20.08.23р. Вагон старееький. Але чистенько. У туалетах мило, рушнички, туалетний папір. Провідники дуже привітні і уважні. Дякую за подорож.
Лали
Все устраивает, спасибо большое ,все чисто,...
Олена
Потяг прийшов вчасно, купе взяла звичайне, було чисто, в туалеті бумага, мило, все гаразд. Нема претензій!
Ксенія
Стан купе просто жахливий. Їхала з дітьми. Однозначно більше не поїду саме цим поїздом. У туалеті не було навіть мила! Я вже не говорю про чистоту. Вікна відкривались лише у коридорі. Тому у самому купе було +36!!! На верхній полиці було просто неможливо. В коридорі постійно падала штора, а над ліжком плафон з лампи. Дітей дуже здивував металевий унітаз з діркою на рельси і металева раковина, де вони не змогли самостійно відкрити воду, бо такі купе були ще в моєму дитинстві, але тоді там ще лежали коври і їх постійно пилососили
Тетяна Андрєєва
Їхала потягами з Києва до м. Суми, та назад, до провідників нема жодних претензій, а от до поїздів...., вони скоро розваляться!
Евгений
помогите сдать билет
Евгений
извините не могу сдать билет помогите пожалуйста
Анна
Всё отлично!!! Доехала с комфортом. Спасибо хороший сервис 👍
Олена Стецюк
Це ж лише 5 годин у дорозі) У старенькому та чистому вагоні аж занадто тепло було спочатку (на вулиці вдень +6 градусів). Провідник хороший, пасажири людяні та усміхнені, чемно кажуть "До побачення", виходячи на станціях раніше, ніж моя. Все гарно! Шукайте хороше!))
arsen111999
В деяких вагонах неприємний запах, що потім весь одяг пахне поїздом. Стан вагонів плачевний, що купе що плацкарт
Proizd.ua
Рашад, при покупке рекомендуем внимательно проверять тип вагона, который выбираете. Отправьте, пожалуйста, скрин билета, что указано в билете?
Рашад
Купил билет ночной улучшений купе а там было как плацкарт ещё нам сказали что надо купит постель. PS лучше приватбанк)))
Полина
Взяла место в «улучшенном купе» , по факту оказался очень старый вагон с грязными и забитыми туалетами
Людмила Огородник
Вагон був дуже старим, покритий корозією. Але було тепло, це плюс. Приємні провідники.
Василий Кальяненко
Поезд пришло с опозданием в один час