Tickets for train №113О Kharkiv-Pas - Lviv - PROIZD.UA

Train № 113О

Train information Kharkiv-Pas — Lviv

Hurry up to buy tickets for 🌷March 8🌷

From?
To?
Select date

Train schedule № 113О Kharkiv-Pas — Lviv

StationArrivalStayDepartureDistance
Kharkiv-Pas 06:52
Lyubotyn 07:27
2
min
07:29 24 km
Bohodukhiv 08:18
2
min
08:20 77 km
Kyrykivka 08:57
2
min
08:59 115 km
Smorodyne 09:16
2
min
09:18 136 km
Sumy 10:13
20
min
10:33 195 km
Bilopillya 11:13
2
min
11:15 244 km
Vorozhba 11:23
20
min
11:43 249 km
Putyvl 12:11
1
min
12:12 277 km
Konotop 12:52
3
min
12:55 324 km
Bakhmach-Pasazhyrsky 13:16
1
min
13:17 349 km
Nizhyn 14:06
2
min
14:08 419 km
Darnytsya 15:21
2
min
15:23 531 km
Kyiv-Pasazhyrsky 15:40
20
min
16:00 545 km
Zhytomyr 18:27
20
min
18:47 710 km
Korosten 20:35
20
min
20:55 792 km
Bilokorovychi 21:46
2
min
21:48 837 km
Olevsk 22:31
2
min
22:33 870 km
Ostky 22:56
2
min
22:58 890 km
Rokytne-Volynske 23:12
2
min
23:14 901 km
Tomashhorod 23:26
2
min
23:28 912 km
Klesiv 23:42
2
min
23:44 925 km
Sarny 00:10
10
min
00:20 947 km
Antonivka 00:48
2
min
00:50 970 km
Rafalivka 01:12
2
min
01:14 993 km
Varash 01:20
1
min
01:21 1003 km
Chartorysk 01:27
2
min
01:29 1006 km
Manevychi 01:49
2
min
01:51 1027 km
Kovel 02:40
20
min
03:00 1089 km
Turiysk 03:24
2
min
03:26 1113 km
Volodymyr 03:55
3
min
03:58 1142 km
Ivanychi 04:24
3
min
04:27 1168 km
Sokal 04:52
3
min
04:55 1192 km
Chervonohrad 05:05
3
min
05:08 1200 km
Sosnivka 05:38
2
min
05:40 1214 km
Pidzamche 06:50
2
min
06:52 1281 km
Lviv 07:04 1288 km

Details of train 113О

Model
Other
Speed
Fast
Electronic ticket
Yes

Train route information Kharkiv-Pas - Lviv

The train № 113О departs from the primary station Kharkiv-Pas at 06:52:00 and arrives to the end station Lviv at 07:04:00. The total time of the train journey is 24:12, for which he overcomes distance of 1288 kilometers. The route runs through 37 stations.
Proizd.ua
Марія, знижка можливо тільки в касі з оригіналом посвідчення, тому як електронної бази військових не існує, тим паче зараз, з метою безпеки.
Марія
Чому немає в прожу квитків пільгової функції? Тільки дорослий, дитячий і студентський. Зараз багато військових УБД їздить і вимушені купувати квитки за повну ціну. Дякую
Proizd.ua
Володимир, квитки поступають у продаж поступово. Тому якщо Ви перевіряєте наявність і система відображає відсутність місць, пізніше - тільки верхні, зачекайте трохи - доки зʼявляться у продажу нижні. Але в такому разі потрібно систематично перевіряти наявність, щоб не пропустити, коли будуть додані нижні місця.
Володимир Огородник
Купував квитки не було свобідних місць їхав на верхній полиці в купе " бо не було з ким помінятись " Пусте купе - у вагоні десятеро пасажирів ось так і їхав . Що ж це з квитками купити немає місць а їдеш все порожньо ? А так провідниці привітні білизна чиста , а ось подушки і матрас - вже давно мали б піти у слід за русским кораблем
Proizd.ua
Катерино, послуга бронювання недоступна. Квиток можна тільки придбати, бронь тримається 20 хвилин для заповнення даних пасажира та оплати замовлення.
Катя Слюсарчук
Як забронювати білет?
Юрій
Дуже дякуююю безмежно
Марія
Обслуговування гарне за винятком того, що надали вологу недосушену постільну білизну. До всього іншого претензій не маю. Дякую за вашу роботу!
Ольга
Дуже дякую! Все було гарно!
Ольга
Поездка прошла замечательно. Дуже дякую команду проводников поездат№113 Харьков-Львов!