Tickets for train №113О Харків-Пас - Львів - PROIZD.UA

Train № 113О

Train information Харків-Пас — Львів

From?
To?
Select date

Train schedule № 113О Харків-Пас — Львів

StationArrivalStayDepartureDistance
Харків-Пас 06:52
Люботин 07:27
2
min
07:29 24 km
Богодухів 08:18
2
min
08:20 77 km
Кириківка 08:57
2
min
08:59 115 km
Смородине 09:16
2
min
09:18 136 km
Суми 10:13
20
min
10:33 195 km
Білопілля 11:13
2
min
11:15 244 km
Ворожба 11:23
20
min
11:43 249 km
Путивль 12:11
1
min
12:12 277 km
Конотоп 12:52
3
min
12:55 324 km
Бахмач-Пасажирський 13:16
1
min
13:17 349 km
Ніжин 14:06
2
min
14:08 419 km
Дарниця 15:21
2
min
15:23 531 km
Київ-Пасажирський 15:40
20
min
16:00 545 km
Житомир 18:27
20
min
18:47 710 km
Коростень 20:35
20
min
20:55 792 km
Білокоровичі 21:46
2
min
21:48 837 km
Олевськ 22:31
2
min
22:33 870 km
Остки 22:56
2
min
22:58 890 km
Рокитне-Волинське 23:12
2
min
23:14 901 km
Томашгород 23:26
2
min
23:28 912 km
Клесів 23:42
2
min
23:44 925 km
Сарни 00:10
10
min
00:20 947 km
Антонівка 00:48
2
min
00:50 970 km
Рафалівка 01:12
2
min
01:14 993 km
Вараш 01:20
1
min
01:21 1003 km
Чарторийськ 01:27
2
min
01:29 1006 km
Маневичі 01:49
2
min
01:51 1027 km
Ковель 02:40
20
min
03:00 1089 km
Турійськ 03:24
2
min
03:26 1113 km
Володимир 03:55
3
min
03:58 1142 km
Іваничі 04:24
3
min
04:27 1168 km
Сокаль 04:52
3
min
04:55 1192 km
Червоноград 05:05
3
min
05:08 1200 km
Соснівка 05:38
2
min
05:40 1214 km
Підзамче 06:50
2
min
06:52 1281 km
Львів 07:04 1288 km

Details of train 113О

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Харків-Пас - Львів

The train № 113О departs from the primary station Харків-Пас at 06:52:00 and arrives to the end station Львів at 07:04:00. The total time of the train journey is 24:12, for which he overcomes distance of 1288 kilometers. The route runs through 37 stations.
Proizd.ua
Вікторія, на жаль ми не володіємо цією інформацією. Перевіряйте періодично наявність квитків, не всі квитки одразу поступають у продаж.
Назар
Уважний персонал вокзалу міста Ніжин та провідника 6 вагону. дякуємо
Виктория Климентьева
Підкажіть будь ласка чи будуть ще вагони з купе додаватись??? Дуже треба)))
Валерія
Їхала с Сум до Львова. Буда приємно здивована. Дуже позитивна провідниця. Попереджала всіх про зупинки. Чистий вагон, чисто в середині, чистий туалет. Обслуговування на висоті. Рада що все було добре. Дякую!
ОЛЕНА
ЇХАЛИ В ЛЮКСІ З ХАРКОВА, ПОЇЗДКА БУЛА "ВЕСЕЛА", П'ЯНІ ПРОВІДНИЦІ СПОЧАТКУ НАВІТЬ ЗАБУЛИ ПОПЕРЕДИТИ ПРО ЗУПИНКУ, БУЛИ ДУЖЕ ЗДИВОВАНІ КОЛИ ЇМ СКАЗАЛА, ЩО МАЮ ВИХОДИТИ, А ПОТІМ ЩЕЙ ВИПУСТИЛИ З ІНШОЇ СТОРОНИ ПЕРОНУ, ПРОПЛАЧЕНУ КАВУ, ЧАЙ І НЕ ДОДУМАЛИСЯ ЗАПРОПОНУВАТИ, САМ ЛЮКС В ЖАХЛИВОМУ СТАНІ, ГРЯЗНІ ДЕРКАЛА, ЖАХ.
Proizd.ua
Квитки у продаж додаємо на ми, а перевізник. Ми лише повідомляємо, яким чином можна придбати квиток.
Нюша
Їхали в плацкарті, тому вимог особливих не мали. Провідники хороші, В вагоні тепло. Але все ж наявність розеток має бути.
Нюша
Не логічно, зовсім.
Proizd.ua
Марія, знижка можливо тільки в касі з оригіналом посвідчення, тому як електронної бази військових не існує, тим паче зараз, з метою безпеки.
Марія
Чому немає в прожу квитків пільгової функції? Тільки дорослий, дитячий і студентський. Зараз багато військових УБД їздить і вимушені купувати квитки за повну ціну. Дякую
Proizd.ua
Володимир, квитки поступають у продаж поступово. Тому якщо Ви перевіряєте наявність і система відображає відсутність місць, пізніше - тільки верхні, зачекайте трохи - доки зʼявляться у продажу нижні. Але в такому разі потрібно систематично перевіряти наявність, щоб не пропустити, коли будуть додані нижні місця.
Володимир Огородник
Купував квитки не було свобідних місць їхав на верхній полиці в купе " бо не було з ким помінятись " Пусте купе - у вагоні десятеро пасажирів ось так і їхав . Що ж це з квитками купити немає місць а їдеш все порожньо ? А так провідниці привітні білизна чиста , а ось подушки і матрас - вже давно мали б піти у слід за русским кораблем
Proizd.ua
Катерино, послуга бронювання недоступна. Квиток можна тільки придбати, бронь тримається 20 хвилин для заповнення даних пасажира та оплати замовлення.
Катя Слюсарчук
Як забронювати білет?
Юрій
Дуже дякуююю безмежно
Марія
Обслуговування гарне за винятком того, що надали вологу недосушену постільну білизну. До всього іншого претензій не маю. Дякую за вашу роботу!
Ольга
Дуже дякую! Все було гарно!
Ольга
Поездка прошла замечательно. Дуже дякую команду проводников поездат№113 Харьков-Львов!