Tickets for train №109Ш Херсон - Львів - PROIZD.UA

Train № 109Ш

Train information Херсон — Львів

From?
To?
Select date

Train schedule № 109Ш Херсон — Львів

StationArrivalStayDepartureDistance
Херсон 14:27
Миколаїв Пас 16:05
20
min
16:25 55 km
Явкине 17:23
2
min
17:25 109 km
Новополтавка 17:48
2
min
17:50 133 km
Новий Буг 18:06
2
min
18:08 151 km
Казанка 18:37
2
min
18:39 177 km
Долинська 19:09
20
min
19:29 203 km
Чорноліська 20:50
2
min
20:52 289 km
Фундукліївка 21:21
2
min
21:23 327 km
ім. Т. Шевченка 21:55
15
min
22:10 366 km
Миронівка 23:40
2
min
23:42 475 km
Біла Церква 00:36
2
min
00:38 544 km
Козятин-1 02:32
2
min
02:34 668 km
Вінниця 03:26
5
min
03:31 732 km
Жмеринка 04:13
22
min
04:35 779 km
Деражня 05:35
2
min
05:37 842 km
Хмельницький 06:09
5
min
06:14 878 km
Волочиськ 07:11
2
min
07:13 940 km
Підволочиськ 07:22
2
min
07:24 946 km
Тернопіль 08:10
5
min
08:15 997 km
Злочів 09:09
2
min
09:11 1061 km
Підзамче 10:05
1
min
10:06 1131 km
Львів 10:18 1138 km

Details of train 109Ш

Model
Інший
Speed
Швидкий
Electronic ticket
Yes

Train route information Херсон - Львів

The train № 109Ш departs from the primary station Херсон at 14:27:00 and arrives to the end station Львів at 10:18:00. The total time of the train journey is 19:51, for which he overcomes distance of 1138 kilometers. The route runs through 23 stations.
Proizd.ua
Катерино, потяг курсує. Нижче детальний графік https://uploads.disquscdn.com/images/3e8ac76a3d601165810f603516926add6fde3abe642a3d2de27c5db9d4310562.png
Ekaterina Savchuk
Добрий ранок, підскажить будь ласка чи є зараз потяг 109 Ш, та чи ходить він по вівторкам? Дякую
Ірина
В котрий раз дуже задоволена подорожжю. Традиційно вибираю 5 вагон… і місце теж саме. Вагон чистий, провідниця приємна та ввічлива. Дякую за сервіс, комфорт та увагу.
Proizd.ua
Діана, тільки з пересадкою в м.Київ, м.Біла Церква, або ім.Т.Шевченка.
Діана
Доброго дня,чи можна добратися потягом з Миколаєва до Ужгороду?
Proizd.ua
Добрий день. Так, потяги курсують.
Proizd.ua
Добрий день. Цей потяг відправляється по непарних числах з Херсона.
Vladislav Boiko
Добрий день. Чи ходять зараз потяги з Херсона чи тільки з Миколаєва?
Саша
Доброго дня. Підскажіть будь ласка 9.02.23 потяг 109ш Херсон Львів буде? як придбати білет?
Степан Саянчук
Доброго ранку,поiздкою задоволений
Proizd.ua
Софія, потяг курсує, графік нижче https://uploads.disquscdn.com/images/17546e1900b700751eeb3cc14107987e2fcdcb199737e2352f7fbdd8612abeef.png
Proizd.ua
https://uploads.disquscdn.com/images/2b3a25fd31c1cc4f06812a65f078f70353d0fb45ba0633b84d86655d03a2c2bf.png
Proizd.ua
Доброго вечора! Так, потяг курсує, графік нижче
Софія
Потяг Херсон-Хмельницький ходе?
Коля Грыцай
Добрий вечер скажуть а ходе поїзд херсон тернополь?
Proizd.ua
Доброго дня! Так, потяг курсує.
Софія
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи ходить зараз поїзд Херсон -Львів?
Proizd.ua
Доброго дня! На нашому сайті відсутні квитки на потяг за кордон, автобусні квитки за посиланням https://bus.proizd.ua/
Вікторія
Доброго дня. Як зручніше доїхати з Херсона чи Миколаїва до Варшави?
Proizd.ua
Доброго дня. Обидва потяги ходять, у Новополтавці зупиняються теж обидва.
Марія
Доброго дня.Скажіть будь ласка чи ходить зараз поїзд Херсон - Львів ,або Миколаїв -Львів? Та чи зупинчється на станції Новополтавка?
Proizd.ua
Героям Слава! Раді, що Вам все сподобалося.
Игорь А
Доброго дня. Хочу висловити подяку Укрзалізниці та особливому складу обслуговування потяга Херсон - Львів за добрі вагони та якісне обслуговування. Їхав у Миколаїв у 6му вагоні, а на Львів у 2му.тепло,чисто,світло. Що ще треба для подорожі? Так тримайте. Слава Україні!
Proizd.ua
Доброго дня! Ні, такий потяг зараз не ходить. З Миколаєва є потяг лише до Києва.
Денис
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи ходить зараз 109 потяг(миколаїв-підзамче/львів). І якщо ні, то яким чином можна дістатися Львова на потязі?